חלום.

חלום.

כמו שיודע אני נפגעתי ביותר, ילד ואני כיום כמעת לא זוכר , אבל זה היה מוגדר כפעגיה מינית קשה או התעללות אני לא בטוח, החולם הולך ככה.
אני פתאום הולך, אני נמצא בתוך המסדרון, ממשיך ללכת, אני לא שומע כלום כאלו אני בתוך עצמי, אני הולך ואני מגיע לשירותים, שם אני
רואה אדם, הוא לא רואים לו את הפנים, הוא מביט עלי ורואה אותי ואני לא רואה אותו, כאלו אני נראה והוא בלתי נראה, הוא מתקרב עלי
אומר לי דבר לא מובן, ואז הכל מתחיל להשתבש, אני רואה אותו, מתחיל לצחקק, ואומר לי שב שב ילד שב עלי , אני לא עושה כלום,

לא חושב לברוח. אני עומד שם, הוא לוקח אותי כאלו מרים אותי, ואז בא קטע עוד יותר מוזר, כראלו שני מקרים התערבבו, באים חברות
של ילדים, חבורת, וצוחקים, ונוגעים בי, ומציצים ואומרים מילים לא ברורות, אני כולי רועד, ובמציאות הלב שלי דופק, ואז אני מנסה להנסתכל לו
בפנים, להם לכולם, ואז אני רואה אותו ואז אני קם בהלה, כך זה לא רואה את פניו, זה נשמע כמו סרט אבל זה חוזר על עצמ בלופים כל הזמן ויותר גרוע, ספרתי את זה פעם
וזה נשמע להם מעניין

משפט על בדידיות.

הבדידות היא כמו תער היא יכולה לגלח את שערות פנייך, אבל באותה מידה לפצוע ולגרום נזק, הכול קשור לעוצמה בה היא מכה בך או אתה מכה בעצמך, בדידות היא מקום טוב לשות בה זמן קצוב, אבל להיכלא לתוכה מחוסר רצון הוא המכה הקשה ביותר עברתי בדיוק כמו מוות או מותי שימשיך לנצח.

למעלה