חלום!!

Sapirush12321

New member
חלום!!

היי טופי וסנופי, מה הולך? :)
אצלי בסדר. האמת שעבר שבוע טוב עד עכשיו..
קצת נרגעתי מהבחור שמאוהב בי (כי הייתי עצבנית עליו אם אתן זוכרות)
ואני והבחור מהבסיס שאנחנו בריב חודש+ פשוט פתאום התחלנו לדבר רגיל כאילו כלום לא קרה. זה ככ מוזר.
אני וגיל, הבחור שאני יוצאת איתו עדיין ביחסים ממש טובים ואני מאוד מחבבת אותו :)

חלמתי שאני נמצאת בבסיס, ואז יש אזעקה ואני נכנסת מהר למקום המוגן של החטיבה, שזה המועדון של החטיבה.
אני רואה שם מלא חבר׳ה מהחטיבה מכל האגפים חוץ מהאגף שלי.
ואז ראיתי שם שהם משחקים משחק כלשהו עם ביצים. לא זוכרת מה. לקחתי ביצה ועליתי אל החדר שהפלוגה שלי הייתה בו (החטיבה שלנו על הר אז זה ירידה ועלייה כל הזמן).
ואז אמרתי להם לבוא כי יש את המשחק הזה עם הביצה. ואז שברתי אותה עם היד לשתיים ופתחתי אותה. באותו זמן התחלתי להתקדם לכיוון המועדון וכולם באו אחריי. אבל באו לאט וזה קצת עיצבן שהם באו לאט, כאילו לא מלהיב אותם המשחק עם הביצה כמו שזה מלהיב אותי. התקדמנו לעבר המועדון, כשאני מחזיקה 2 חצאי ביצה עם חלבון וחלמון שלם.לאט אט ככל שהתקדמתי החלבון קצת נשפך. עד שבאיזשהו שלב חשבתי לעצמי- מה זה שווה לשחק תמשחק הזה עם כבר
יש בקושי חלבון. ואז הפלתי את כל הביצה על הריצפה. החלבון נשפך, שני חצאי הביצה נשארו על הריצפה בשני הצדדים, והחלמון הצהוב- כתום נשאר שלם!!!
ואז התחלתי לנסות להעיף את הביצה הצידה כי פחדתי שיעירו לי על הניקיון. (יש אחת בפלוגה שהיא חולת ניקיון ואם היא רואה מישהו מלכלך היא עפה עליו.)

זהו!
אשמח אם תתייחסו לחלמון שנשאר שלם, זה מסקרן אותי מאוד.
תודה רבה ויום טוב :)

טופי33

New member
שלום ספיר היקרה

החלק הראשון שקשור לאזעקה משלב את המציאות היומיומית בחלומך.
המשחק עם הביצים -יש פה מעין משחק עם הגורל עם משהו שביר {ביתה יכולה להסתובב ובכך מתאימה למשחק אך היא שבירה ובזה לא מתאימה }
לקיחת הביצה =את לוקחת את הגורל שלך בידיים ואת אחראית
את לא יכולה לקבוע לאחרים גם למי שאוהב ורוצה בך לכן ההתקדמות שלהם איטית.
2 חצאי ביצה =יש לך אפשרות להשלים את החצי השני שלך .
ולמרות שנראה לך שהכל הסתיים או על סף סיום וכדומה תוכלי להיות שלמה ומאוחדת וייחודית.
חלמון מהמילה חמה צהוב ומרמז על תקופה טובה ושלמות ולשם כך עלייך לקחת אחריות על עצמך ועל גורלך עלייך לבחון מה את עושה ולא מה אחרים עושים .
ולנקות במובן המטאפורי את מה שמיותר.
בהצלחה רבה.

למעלה