חלום שהיה לי..

חלום שהיה לי..

חלמתי שאני יורדת לחניה שלנו עם הרבה גבינות לחתולים אני מטיילת בחניה וקוראת להם..אבל הם לא באים כשאני מגיעה חזרה לכניסה של הבנין, אני רואה איזה שניים שלושה חתולים ואני חוזרת קצת אחורה, ורואה שבצד השני של החניה, מאיפה שבאתי, באו עוד כמה גורים. יש שם גור, קטן, ג'ינג'י חמוד כזה.ואני רואה שאין לי מספיק אוכל, ואין לי איך להביא את כל החתולים שיהיו ממש ליד הדלת, ואני לא אצטרך להתרוצץ לידם כל הזמן. השמיים ממש אפורים, ונראה כאילו עוד שניה יורד גשם. אני מחליטה לרוץ הבייתה ולהביא עוד אוכל, כדי שיספיק לכולם. כשאני חוזרת, אני שמה אוכל קודם כל לחתולים שליד הדלת של הבניין, ואז הולכת מאחורה ומאכילה את שאר החתולים. בינתיים מתחיל לרדת גשם חזק ואמא שלי צועקת עליי מהחלון שאני אעלה למעלה, אבל אני לא רוצה לעזוב את החתולים. אני הולכת לחניה מאחורה ושמה להם את האוכל במקום מוגן מהגשם. יש שם כמה גורים, וביניהם הג'ינג'י..שני גורים קמים לאכול והג'ינג'י נשאר בקופסה. הוא נראה לי מת..הגורים האחרים באים אליו ומלקקים אותו כדי שיקום, אבל הוא לא קם. אני נהיית היסטרית ומתחילה לבכות, ואומרת לעצמי למה לא האכלתי את אלה קודם, ועכשיו הוא מת בגללי. אבל אחרי כמה דקות הוא פתאום קם ומתחיל לאכול מהגבינה גם..וזהו לא זוכרת יותר
נראה לי שכאן החלום נגמר..

למעלה