חלום צלול שהיה לי בלילה

חלום צלול שהיה לי בלילה

החלום הצלול השלישי בשבועות האחרונים. זה התחיל בתור חלום רגיל, שהרגע הראשון שאני זוכר ממנו הוא שאני ניצב מול מדרון מלא עצים וצמחייה, מנסה לאתר בזהירות שביל או נתיב שעובר בין הצמחים (אני זוכר קקטוסים או שיחים נמוכים). מתי שהוא השתילו לי ישות אחרת לתוך הצל שלי אבל אני לא זוכר למה ובאיזה הקשר. בכל מקרה אני הולך בשביל ולא עד סופו. לאחר מכן אני חוזר לשם ומתחיל לשחזר מתוך זיכרון את השביל צעד אחרי צעד. הזיכרון הופך לזיכרון חי, לחזיון ואז לחלום, חלום שאני יודע שהוא חלום מהרגע שהוא מתחיל. (בעצם עוד פעם היה לי חלום צלול בתוך חלום רגיל, כמו שהיה לי לא מזמן). בחלום הזה אני הולך בשביל עד סופו, עולה את המדרון ומגיע למישור שבו עצים ומעיין מקדש, אחד עם פגודה אני חושב. אני מגלה שכל זה ניצב למעשה על ראש צוק. מכיוון שכל החלום הוא בשעת לילה וחשוך שם ולא נעים, ומכיוון שאני יודע שאני חולם, אני מנסה לשלוט בחלום וליצור אור או להאיר את הסביבה, אבל אני לא מצליח. אז אני מחליט לעשות משהוא אחר, הולך לעבר שפת הצוק (או גולש לשם אוטומטית, לא זוכר) עובר אותו ומרחף בתהום. מתחתי יש ים ובים הרבה סירות מפרש שמוארות באור כמו אור נרות, מחזה יפהיפה ומרהיב. אני מסתכל למטה ומתחיל לאבד גובה במהירות, ואז אני מסתכל למעלה ועולה, כך אני מגלה שאני שולט בריחוף שלי. בזמן הזה פתאום ישות בלתי נראת מתחילה לתקשר איתי בטלפטיה. היא מדברת איתי על דברים שנוגעים לתת מודע שלי והכי מוזר- היא מדברת אלי בקול של אמא שלי (מה יותר פרוידיאני מזה, אני לא יודע). דרך אגב, זו לא הישות שהושתלה בצל שלי מתחילת החלום. ההיא היתה זכרית, וזו נקבית. בשלב הזה, הישות אומרת לי שהיא מקווה שאני אפיק תועלת מהמסרים שלה ונפרדת ממני לשלום. ואז אני מתעורר ואומר לחבר שלי שחלמתי חלום צלול והוא מחבק אותי ואומר לי שהוא גאה בי. ואז אני מתעורר באמת ומוצא את עצמי במיטה. שתי הערות. קודם כל, לפני שהלכתי לישון, ביקשתי בקול רם שאני רוצה לחלום חלום צלול. דבר שני, החלום הצלול היה בתוך חלום רגיל, התחיל ממנו ועברתי ממנו לחלום צלול שאותו כאילו יצרתי ביוזמתי וידעתי שהוא צלול מהרגע הראשון שה"זיכרון" קרם עור וגידים והפך לחלום (אפילו לא הייתי זקוק לבדיקת מציאות) וכשהוא נגמר, התעוררתי ממנו לתוך חלום רגיל שבו לא ידעתי שאני חולם.

silverhawk

New member
נשמע מדהים

נראה שהצלילות הייתה גבוהה ביותר, והסצנה נשמעת מדהימה (זה מעבר לאקט הפרוידאני הקטן, עם התוספת הנחמדה של היין ויינג.
). אתה זוכר מה נאמר לך במהלך החלום? מה שכן, אני ממליץ תמיד להשתמש בבדיקות מציאות ובשיטות להגברת הצלילות. הם יכולים רק לעזור.

לא זוכר מה נאמר לי ../images/Emo10.gif

לא זכרתי גם ברגע שהתעוררתי, וחבל, לא בכל יום יש לי שיחה צפופה עם התת מודע שלי. ותודה. פעם ראשונה שאני מצליח לעשות משהו משמעותי בחלום צלול

למעלה