חלום על ירח קטן שמסתובב סביב ירח מלא גדול

Jacob87

New member
חלום על ירח קטן שמסתובב סביב ירח מלא גדול

הלילה היה לי חלום שהוא מתחיל בזה שאני רואה ירח מלא אחד גדול (גודל רגיל) ומסביבו מסתובב ירח קצת יותר קטן רק שהירח משנה את המצב שלו (חצי ירח, ירח מלא, וכו....).
הירח הקטן הסתובב כנגד כיוון השעון ואם אני זוכר נכון אז זה היה 3 סיבובים.
אני לא מסתכל לרגע ואז מסתכל שוב על הירח וקולט שהוא גדל וכמה שאני רואה אותו מקרוב אז הוא נראה חלול (ריק מבפנים).

החצי השני של החלום:

מבהלה אני מתחיל להבין שזה כאילו סוג של צלחת מעופפת (חייזרים) ואז אני רץ בבית וסוגר את כל החלונות והדלתות וקורא לאמא שלי, פתאום מסתבר שאמא שלי נמצאת מחוץ לדלת של הכניסה לבית ואני פותח לה את הדלת ונותן לה להיכנס לבית ומסביר לה מה קורה, מאיזושהי סיבה לאמא שלי יש מבט בעיניים כאילו היא יודעת מה קורה ויש לה קשר בזה, ואני חושב שזה חייזר שמתחזה לאמא שלי ומתחיל לפחד....
לקראת סוף החלום אני שומע ברקע מוזיקה מפחידה ושקטה כזו כמו שעושים בסרט עם חייזרים ואז אני מתעורר לפתע והשעה היא בערך 5 לפנות בוקר ועדיין חשוך בחוץ ואני נשאר ער עד שאני קם לעבודה ב 6.

בקשר לחלק הראשון של החלום אני חושב שהוא יותר רלוונטי לניתוח, החלק השני יוצא מכל פרופורציות ומסתמך על פחד שתמיד היה לי מחייזרים.

אחרי שאני ישמע את הפירוש שלכם לחלום אני יספר מה קרה לי היום ויראה אם זה רלוונטי....

טופי33

New member
היה צורך לרשום רקע ברור יותר.

ירח מלא בעבר היה קשור לתופעות מוזרות וייחודיות שבאו במיוחד בקולנוע.
הירח המלא בחלומך מייצג ציפייה למשהו מיוחד חסר תקדים.
שני הירחים שקיימים מייצגים שני אנשים שונים שאחד מהם דומיננטי ומשפיע והאחר שסביבו במציאות "נגרר" אחריו.
חייזר מהמילה חזר ,חזר שלוש פעמים.
אמך שלכאורה משתנה כאילו נכנס בה חייזר מראה שהיא מאוד מאוד משמעותית עבורך ואתה חושש ששוב תגובתה תהיה שונה ממה שאתה מצפה..
מה נראה לך?

Jacob87

New member
לא נראה לי הפירוש טוב.. אני יכתוב קצת רקע ויפרט יותר

היה לי יום חריג מהרגיל, בדרך כלל אני אדם מאוד רגוע וסובלני אבל הפעם על הבוקר כשאני יצאתי לעבודה פתאום התחיל איזה נהג ערס לנסות לעשות צחוק על חשבוני והוא עשה צחוק, בדרך כלל היתי מוותר על זה ושותק אבל הפעם החלטתי שאני יהרוס לו את מקום העבודה. התעקשתי שיחליפו את הנהג ואיימתי שאם לא עושים את זה אז אני מתפטר..
לפי מה ששמעתי שאנשים בעבודה אמרו שסתם הגזמתי ולא היה כלום וזה סך הכל היה צחוק, אבל אני התעקשתי שאני לא חבר שלו ואין לו זכות להתנהג אליי ככה..
מהיום החלטתי לשנות כיוון בחיים ולא לוותר ולעמוד על שלי. אנשים ראו צד אחר שלי שלא ראו בעבר ומסתכלים עליי בצורה שונה.
&nbsp
אנשים צריכים ללמוד להתנהג אליי בכבוד שמגיע לי.
&nbsp
ודרך אגב גם זכור לי שהיה סוג של כדור הארץ צלול כזה בשמיים וזה היה לרגע אחד לפני שהופיעו הירחים..
&nbsp
ומחוץ לחלום: בדרך הביתה באמת ראיתי שהיה ירח מלא..
&nbsp
מה המשמעות של החלום?

טופי33

New member
המשך תגובה

הירח המלא מראה שמשהו אחר קורה לך
חיזר כפי שציינתי זה מהמילה חוזר ההתנגשות שהייתה עם הנהג כבר קרתה בדרך זו או אחרת לאוו דווקא איתו והפעם הגבת באסרטיביות ואף בתקיפות .{כמו שציינתי הירח המלא תגובה אחרת}
וגם אמך רואה בך צד אחר.
בהצלחה

Jacob87

New member
מה משמעות הירח שהתקרב ונהיה חלול?

זה משהו שהתחיל להבהיל אותי מהחלום.
&nbsp
ותודה על התגובה.

פירוש יפה אהבתי

למעלה