חלום מעניין (רגיל - צלול - רגיל - צ

Cheetah

New member
חלום מעניין (רגיל - צלול - רגיל - צ

טוב תראו זה היה חלום די ארוך עם סוף מעניין אני ינסה לקצר. ... היה מצור על איזה מן מבצרון, אני הייתי בצד שעשה את המצור, הייתי קשת כנראה, יריתי כמה חיצים(זה נראה כמו איזה משחק מחשב) ופגעתי יפה והתחילה התקפה על המבצרון. ההתקפה לא ממש עניינה אותי ומצאתי את עצמי עושה משהו אחר ושולט קצת בחלום, הבנתי שזה חלום. ... אחר כך נכנסתי לבית שלי (כנראה שהמבצרון היה בחצר) דיברתי עם אח שלי ואכלתי ארוחת צהריים (כן איבדתי את הצלילות איפשהו), שמתי לב שאני לובש חליפת צלילה(?) כאן אבל הדבר המוזר הזה לא עזר לי לחזור לצלילות. עכשיו חשבתי שהכל שקט מאוד, אני רגוע ואין לי מה לעשות עכשיו, אז החלטתי לנסות לעשות חוויה חוץ גופית(כבר חודשים שלו ניסיתי את זה). טוב אז חשבתי אני רק יילך להתכוננן קצת, ללכת לשירותים וזה. מצאתי את עצמי בחדר שלי אני מתחיל להיכנס למיטה... - אני חושב שניה שאני עדיין צריך ללכת לשירותים, איך זה שלא הלכתי, פתאום הרגשתי שהמחשבות שלי לא משפיעים על המעשים שלי, אני המשכתי בתנועה שלי לכיוון שכיבה במיטה כאילו שאין לי שום שליטה על מה שקורה, אז חשבתי שניה אולי זה ... - (הפיסקה הזאת זה מה שחשבתי, לא עבר הרבה זמן בחלום) באותו הרגע אני נשכב במיטה ופתאום אני פותח את העיניים אוטומטית בלי לשלוט על זה ומרגיש ער לגמרי... - ... חלום, אולי זה חלום, אני בודק קצת את הסביבה ואני רואה שזה לא חלום אבל הייתי בחלום קודם, בו נשכבתי במיטה בדיוק לאותה תנוחה בה ישנתי, וברגע שאני מהחלום היה באותה תנוחה בדיוק כמו שישנתי התעוררתי מיידית. - (המשך של מה שחשבתי) להבהרה, אני ניסיתי בחלום לצאת מהגוף ובעצם נכנסתי לגוף, בדיוק בזמן שהבנתי שאני חולם נכנסתי לגוף שלי(נשכבתי בדיוק באותה תנוחה) והתעוררתי, התהליך כולו של תנועה לתוך ערות הוא הפוך בדיוק לדרך שבה נכנסתי לחלומות צלולים(שזה היה בתנועה אל תוך החלום). מה עובר על המוח שלי?

אלון ב

New member
מה עובר על המוח שלך - שריטה עמוקה ?

סתם סתם ! ... בצחוק
המסקנה היחידה שלי גם לפי נסיונות דומים משלי ( מבחינת רמת צלילות ) זה שקודם כל זה היה אחד מהחלומות הצלולים האלה בעלי רמת צלילות נמוכה שמאד קל לאבד אותה ... קורה, לא נורא. בקשר למה שסיפרת, אז אני לא זוכר פרטים אבל אני זוכר שקראתי משהו על כך שממליצים בזמן חלום צלול לנסות ללכת לישון בתוך החלום ולהיכנס לחלום צלול בתוך חלום צלול, אם אני זוכר נכון זה אמור לתת לך רמת צלילות גבוהה יותר ויותר יציבות או משהו, אני לא מצליח להיזכר למה זה טוב, אבל שמעתי שמדברים על הנושא בפורומים אחרים. תמשיך להתאמן, אלון

Cheetah

New member
אני חושב שפיספסת את הפואנטה...

הסיטואציה זה הדבר המעניין, מה שקרה בסוף, זה לא עקרוני בשבילי שזה לא היה חלום צלול. וכן יש שיטה להגברת צלילות בערך מה שאמרת, לא יצא לי לנסות אותה.

אלון ב

New member
נשמע לי דיי רגיל

אני יודע שלפעמים כשאנשים מנסים להגיע ליציאה חוץ גופית מתוך חלום צלול אז בשלב מסויים הם מוצאים את עצמם בתוך גופם שבמיטה במצב של שיתוק שינה ולאחר מכן הם יוצאים בקלות מגופם תוך ניצול המצב הזה. אז זה נשמע דיי דומה למה שסיפרת רק שבמקרה שלך לא ידעת שזה חלום כשניסית את זה ולא הצלחת לצאת מהגוף והתעוררת. פיספסתי משהו ? אלון

Cheetah

New member
נראה לי שכן...

לא ידעתי שזה חלום, התכוונתי ללכת לעשות הקרנה כמו שהייתי עושה במציאות, הולך למיטה לשכב. נשכבתי בדיוק(!) בתנוחה שבה באמת ישנתי, ובדיוק שהייתי בתנוחה הזאת בחלום התעוררתי. בזמן שהתחלתי לשכב בחלום התחלתי להבין שאני חולם... סיימתי להבין שאני חולם אחרי שכבר התעוררתי(עשיתי כבר את הבדיקת מציאות כשהייתי ער). לא התקרבתי לשום דבר שהוא יציאה מהגוף ששכבתי נכנסתי בדיוק לתנוחה שישנתי בה ובדיוק באותו זמן הבנתי שאני חולם. מה שעשיתי בחלום היה כניסה אל הגוף, תנועה ישירה(!) מחלום רגיל אל המציאות. הפוך ממה שאני עושה הרבה, תנועה ישירה מהמציאות אל חלום צלול. זה לא ניסיון יציאה מהגוף מחלום רגיל והתעוררות טיפוסית...

למעלה