חלום יכול להתגשם?

michaeler

New member
חלום יכול להתגשם?

טור טפשי שסתם רציתי לנסות את המזל שלי: סה"כ שערים - הפועל עכו\הפועל רעננה 1 הפועל כפר סבא - מכבי חיפה 1 עירוני נהריה - חימקי מוסקבה(+4) X מחצית - אולימפיאקוס(+4)\מכבי תל אביב X יחס כולל: 1093.5 10 ש"ח ==>> 10,935 האם יקרה פה נס???

michaeler

New member
לא יודע למה

אני התקשרתי לתחנה אמרתי את הטור והוא אמר בסדר

michaeler

New member
למה לי לשקר לכם?

ובכל מקרה אני כמנהגי בוודאי אפול באחרון... אבל תקווה תמיד יש!

יש לי התעה

אני מציע לך לעשות גיבוי למשחק האחרון בעצם נישאר לך לעשות כפול 1 2 ולהפציץ ב1000 ש"ח כל טור שככה אם יסתים תיקו יש לך 10.000 ואם לא יש לך משהו ביד שווה לדעתי בהצלחה בכל מקרה

michaeler

New member
איך גיבוי?

זה כבר נשלח, וכמעט הכול כבר שוחק, מה כוונתך?

פשוט

נישאר לו משחק אחד לשחק עם שתי אפשרויות בלבד יענו 1 2 כי X יש לו כבר הבנת. אז הוא שם על הכפול נו אין לי כח להסיבר שנייה אני עסוק מי שמבין בהימורים יודע למה היתכוונתי ואם הוא ירצה הסבר אני אתן לו סורי אני לא מרוכז כעת..............

אבל מי שמבין בהימורים....

יודע שכפול שכזה הוא רק הפסד... לדעתי אתה צריך לחשוב טוב מה לדעתך יקרה במצב כזה, שמכבי יובילו ב-4 במחצית... האם יהיה אובר, האם הם ייקחו מעל לפלוס (יותר סביר שלא, אבל עם מכבי אי אפשר לדעת). בכל מקרה, כפול ביחסים 1.8 זה טפשי, אפילו אם זה משאיר לך 2 משחקים. אם זה מה שיישאר לך, אפשר לארגן משהו.

michaeler

New member
בעיקרון אפשר פשוט מאוד

להגיד תודה על המקריות שבזכותה צדקתיבאותם הניחושים בליתי אפשריים, ולוותר על העניין, הרי ברור שאין אותו מזל פעמיים :)

למעלה