חלום[חצי]צלול מוזר

עלקש

New member
חלום[חצי]צלול מוזר

היה לי חלום שיש בו דמות אחת שממש מפחידה אותי כשאני לידה אז אני בקושי מצליחה להוציא משהו מהפה,רק הבהרות מסכנות ולא קשורות,וכשאני מתאמצת אז יוצא לי יותר חזק אבל לא יותר ברור- דבר שמזוהה עם דמויות שאנחנו פוחדים מהן לא? מה שגם מפליא אותי זה שכל פעם אני יודעת שזה חלום [חלום צלול], אבל הדמות הזאת פשוט משתקת אותי ואני לא יודעת אם אני צועקת את ההבהרות האלה גם במציאות. הפעם שחלמתי עליה אז נסעתי עם אמא שלי למקום כלשהו ואמרתי לה שאני לא רוצה ללכת לשם כי יש שם את הדמות הזאת אבל המשכנו לנסוע לשם ואז עברנו ליד הבית של הדמות ואז היא יצאה וניסיתי לבעוט בה-אף פעם לא ניסיתי לגעת בה. הפעם הייתי פתאום על מעין נדנדה וניסיתי לדחוף אותה עם הרגל והרגשתי, במציאות, שהרגל שלי פתאום מתחילה להחמם, כאילו המגע איתה מחמם אותה,וכשהערתי את עצמי משם היא הזיעה. הדמות עצמה היא כמו איזה איש או אישה בגודל בינוני עם סדין עליהם. אני מרגישה שמישהו מנסה לשחק או להתעסק איתי :| אני מצליחה להתעורר בכוחות עצמי כשנמאס לי להתעסק עם הדמות הזאת אבל זה עדיין בגדר תעלומה בשבילי הלפ?:]

silverhawk

New member
תגובה

תראי, ממה שאת מתארת כנראה שהמודעות שלך לא גבוהה במיוחד. ברגע שאת מקבלת מודעות - בצעי מייד בדיקת מציאות או שתיים (אם את מקבלת את מודעות על יד הדמות, נסי להסתובב ואז לעשות זאת). ברגע שאת מאששת את היותך בחלום, הגבירי את צלילותו באמצעות השיטות, ואז פני להתמודד עם הדמות (כל דבר החל מלהעלים אותה ועד ללדבר איתה ולשאול מה היא מייצגת). ואיך שלא יהיה, זכרי שזה רק חלום ודבר לא אמיתי. אני מקווה שזה עוזר.

למעלה