חכו עם האנטיביוטיקה לדלקות אוזניים

ועוד ב../images/Emo184.gif: במבה ואלרגיות...

מחקר חדש יבדוק אם צריכת בוטנים בגיל צעיר מגבירה, או דווקא מפחיתה, את הסיכויים לפתח אלרגיה לבוטנים בהמשך החיים: מאות תינוקות יאכלו תמצית בוטנים (אגוזי אדמה) במסגרת ניסוי קליני, שמטרתו תהיה לזהות גורמים שיוצרים סיכון להתפתחות אלרגיה מסוכנת לבוטנים בגיל הילדות. חוקרים בקינגס קולג' לונדון ובבתי החולים גייז וסנט תומס מחפשים 480 תינוקות לניסוי שאמור להתחיל בתחילת 2007 ולהימשך שבע שנים. אלרגיה לבוטנים היא אחת מאלרגיות המזון המסוכנות ביותר, ושכיחותה בקרב ילדים הוכפלה בעשור האחרון. כיום אחד מכל 70 תלמידי בית ספר בבריטניה לוקה באלרגיה זו. הסיבות לעלייה הדרמטית הזאת אינן ברורות. ממחקרים קודמים עולה שצריכת בוטנים בשנת חייו הראשונה של הילד מגדילה את סיכוייו לפתח אלרגיה לבוטנים. אבל מחקרים מאוחרים יותר מצביעים על ממצאים הפוכים. כלומר, אם ילדים מקבלים בוטנים בגיל מוקדם יותר, הם דווקא מוגנים מהאלרגיה.

Tin Tinn

New member
ומי ההורים שיסכימו להכליל את תינוקם

במחקר הזה? תרשי לי לצטט מתוך הכתבה - "חוקרים מעוניינים בתינוקות בני ארבעה עד 11 חודשים, שסובלים מאקזמה ומאלרגיה לביצים, משום שבקרבם קיים סיכון גדול יותר לפתח אלרגיה לבוטנים. אצל מקצתם די במגע בבוטן כדי לגרום נפיחות, וכאשר הם אוכלים אותו, התגובות יכולות להיות קיצוניות, ולעתים אף קטלנית." ברור. כבר אני מסכימה שילדתי בת הארבעה עד 11 חודשים (שכבר אלרגית לבצים וסובלת מאקזמה, המסכנה) תיכנס לניסוי קליני, במהלכו תקבל בוטנים. זה הרי לא מסוכן, יהיה שם צוות של אחיות שיעקוב מקרוב אחר מצבם... מה אגיד לכן? פחחחחחחחחח

כן, ראיתי את זה... תשמעי, יש אנשים

שיעשו הכל עבור כסף, אפילו יקריבו קצת את ילדיהם.

אורora

New member
../images/Emo10.gif

אחרי 3 ימים של בכי לילי על כאבי אוזניים הגענו היום לרופא הילדים שנתן מייד אנטיביוטיקה ל-7 ימים. נאמנה לידיעה שאנטיביוטיקה בד"כ מיותרת, קבעתי תור לאף אוזן גרון, יצאתי באמצע העבודה , הוצאתי את הילדה מהגן ו.... מתברר שיש לה שלפוחיות מוגלה על עור התוף ודלקת באוזן הפנימית. עשו לה ניקוז נוזלים מהאוזן ( והאמיצה שלי עמדה בזה בגבורה ) אנטיביוטיקה חייבים קיבלנו מינון גבוה בהרבה מזה שנתן רופא הילדים ול-10 ימים.

תומילי

New member
אלוהים !!! איך סובלים כאב כזה../images/Emo4.gif

כל הכבוד לקטנה האמיצה. אני? הייתי נשברת.....

דש1דש

New member
מסכנונת....

ואנחנו חשבנו שסיוטים... בהחלט סיוט..... וכל מקרה - עברתם את ה-24 שעות שמחקים שיעבור לבד
לא אומרים שאף פעם לא צריך - רק שרופאים רצים מידי עם האניביוטיקה ולפעמים אם יחכו זה יעבור לבד.... (לא קראת - רק עכשיו זה הגיע לארה"ב? הולנד עושים את זה מזמן
) ועוד דבר שנאמר לי מרופאי אא"ג - לא נכון לקטנטנים - איתם כן נותנים אנטיביוטיקה מהר - כדי שלא יהיו צרות מהאזניים...

אוי ואבוי ../images/Emo10.gif מסכנה קטנה...

כל הכבוד לגיבורה. מכירה את התלבטות האנטיביוטיקה, גם אני "סחבתי" שבוע עד שהחלטתי שעד כאן - דרשתי, קיבלתי, והסבל נעלם...

למעלה