חיתוך מוט

שלי999

New member
חיתוך מוט

קניתי מוט זכוכית בעובי 1 ס"מ ורציתי לפרוס אותו לפרוסות (כמו נקניק) איך ואיפה עושים זאת ?

oritt3

New member
שלי

את אותה השאלה שאלתי פה בפורום לפני זמן קצר. ניסיתי למצוא מישהו באיזור הצפון שיחתוך לי מוטות הרבה יותר עבים מהעובי שאת ציינת. מסתבר שאין הרבה שיש להם את המיכשור. ואצל אלו שכבר מצאתי עלות כל חיתוך בודד מגיעה לסכום לא מבוטל. אתמול קניתי אצל גיל רפאל מסור שמיועד לחיתוכים כאלה. הטאורוס אמנם יכול עם מסורית מתאימה לחתוך גם עוביים רציניים(לידיעתך יצחק -ראיתי שבזמנו פקפקת ביכולת של הטאורוס) אולם המסור החדש שאילן הביא מיועד במיוחד אך ורק לעוביים גדולים. אני אנסה אותו בקרוב ואספר חוויות.

oritt3

New member
תודה תודה

ניראה לי רציני המכשיר האימתני הזה. אספר חוויות בבוא העת אספר אז גם אם הנקניק היה בכלל טעים :)

מסור חיתוך מיוחד

אני הרכבתי מסור לחיתוך זכוכית בעוביים שונים גם לבלוקים של זכוכית חותך עובי של עד 9 סמ ואורך של עד 20 סמ גם מוטות עגולים כמובן בליווי מים משהו מסיבי עמד בהכל ללא שום מאמץ

oritt3

New member
כל הכבוד יצחק

לא ידעתי שהצלחת להרכיב מסור כל כך משוכלל!

oritt3

New member
תודה יצחק

בהזדמנות אשמח מאוד גם לשמוע על השימושים שאתה עושה במסור שהרכבת.

שלי999

New member
מוט

כן הייתיבטוחה שזה יעבוד עם הצקצק, ממש לא בא לי לקנות משור לכבוד הארוע

אמנון אלבז

New member
מנהל
הזיכרון הקצר

במפגש הפורום שהיה אצל מיכאל רוזן, הדגמתי את המכשיר לחיתוך מוטות זכוכית . המכשיר יוצר לחיתוכי מאליפיורי או סתם מטות זכוכית. לגיל רפאל יש מכשיר שכזה להדגמה. לשם ההדגמה כדאי לתאם עם אילן. כמו את ההזמנות דרכו.

למעלה