חישוב שנות לימוד לקבלת ניקוד להגירה

cahope

New member
חישוב שנות לימוד לקבלת ניקוד להגירה

שלום אני שוקל אם להגיש טפסים להגירה לקנדה. אך אני לא יודע כמה נקודות יש לי על ההשכלה שנות הלימוד שלי הן : 1990-1984 - בברה"מ (עזבתי באמצע כיתה ז' , ברוסיה באמצע שנות ה-80 הקפיצו את כולם כיתה בגלל מעבר ל-11 שנות לימוד, הייתי אמור להיות בכיתה ו' אך בפועל נקראנו ז' ) 1995-1990 - בישראל (התחלתי מכיתה ז') - קיבלתי תעודת בגרות בסוף כיתה י"ב כמו כולם 2003-2000 - תואר ראשון (3 שנים של לימודים מלאים) 2007-2003 - תואר שני + התמחות (אני ספרתי את שעות הלימוד סה"כ שיש בטופס "אישור לימודים" ויש 54 שעות לימוד (63 נ"ז). אם אני מחלק את זה ל-3 שנים זה בערך יוצא 18 שעות לימוד בשנה). אני יוצא מנקודה שתואר שני הוא 2 + התמחות זה עוד שנה. כל התארים הם מישראל. השאלה כמה זה נקודות 25 או 22. כי בפועל יש לי 11 שנות לימוד בבית ספר (בגרות ישראלית + 5 וקצת שנים (שבפועל זירזתי קצת את הלימוד) האם זה 16 או 17 שנים או אולי בכלל אני טועה? תודה רבה

Astroo

New member
25

בגרות ישראלית=12 שנות לימוד, בלי קשר לכמה למדת בפועל.

cahope

New member
תודה על התגובה , אז מה רושמים בטופס?

תודה על התגובה המהירה. אז מה אני רושם בסוף בטופס בית ספר יסודי 3 שנים בית ספר תיכון 9 שנים תואר ראשון ושני 5 שנים ככה ? למרות שפועל שאני מציין ומפרט את השנים זה יוצא פחות?

amirshuval

New member
תרשום את מספר השנים בפועל

ואת התעודות ששנות הלימוד הניבו.כל חריגה:קפיצת כיתה,דחיסת תואר של 3 שנים בשנה,וכי"וב, ניתן להסביר בנפרד.

cahope

New member
תודה, אני פשוט אוסיף מכתב הסבר קצר

מקווה שהם יבינו

למעלה