חישוב דמי אבטלה ורישום בלשכת תעסוקה

amirk88

New member
שלום לכולם
עבדתי בחברה מסויימת 5 שנים רצופים. השכר שלי בארבע וחצי הראשונות היה גבוה מאוד .. בחצי שנה האחרונה פחות ( כמעט חצי) .
ב10.2.2022 עד 10.4.2022 הייתי בחופש מחלה ובעל הבית שילם לי עבור 60 ימים המחלה כי צברתי במשך חמש השנים ימי מחלה. אחרי שחזרתי לעבודה היה איזה מקרה בעבודה (משהו אישי שלא קשור למחלה שלי שהייתה ) ואז אחרי כמה ימים קראו לי לשיחה ופיטרו אותי ואמרו לי שסיום העבודה שלי בחברה הסתיים באותו יום ( ב13.4.2022) ואז אמרו לי אתה מפוטר . אמרו לי שהם ישלמו לי הודעה מורדמת ופיצויים והכל בסדר
בינתיים אני לא הלכתי לחתום בלשכת התעסוקה כי חשבתי שאני אמור ללכת לחתום בלשכה חודש אחרי שהם פירו אותי ( חשבתי 30 ימי ההודעה המוקדמת נחשבים כימי עבודה רגילים) ואז אמרתי אני אני אלך ב 12.5.2022
כמה שאלות בבקשה ואשמח לעזרתכם :
1. האם הייתי צריך ללכת ללשכת תעסוקה ב 12.4. או ב 12.5
2.במידה והייתי אמור ללכת ללשכת תעסוקה ב 12.4. אז האם כאילו הפסדתי חודש בחישוב דמי האבטלה... האם זה יכול לפגוע בגובה חישוב דמי האבטלה?
3.האם ביטוח לאומי מחשב את דמי האבטלה בשישה החודשים האחרונים .. הרי חודשים הייתי חולה והמשכורת שלי הייתה נמוכה .. וארבעה חודשים לפני זה גם השכר שלי היה נמוך...הם לא מסתכלים על ארבע וחצי השנה הראשונות שהשכר שלי היה גובה?
תודה לכל העונים

למעלה