חישובי סיכוי לפני פתיחת הפלופ

shlezi1

New member
חישובי סיכוי לפני פתיחת הפלופ

שלום לכולם אני מעוניין ללמוד כיצד לדעת מה הסיכוי של היד שלי לפני שהפלופ נפתח וכן האם כדאי לשלם לפני הפלופ בכל קלפי כיס שמקבלים האם יש דרך לחשב זאת וכן כיצד האחוזים משתנים לאחר פתיחת הפלופ ולפני הטרן ולאחר פתיחת הטרן ולפני הריבר והם יש משמעות למספר השחקנים שמשחקים בכלל שכן חולקו להם קלפי הכיס בהתחלה וכמו כן לאלו שמשחקים בפועל באותו תור האם זה משנה את חישובי הסיכוי וכיצד זה נעשה וכמובן האם יש מקום שבו אפשר לבחון את זה וכיצד בתודה מראש על התשובות אתם חברה מדהימים.

shlezi1

New member
חישובי סיכוי

תודה על הלינק אבל זה לא עוזר לי אם תוכל לפרט לי קצת אני אודה לך מאוד ואם לא אז גם כן תודה.

shlezi1

New member
חישובי סיבוי

אולי אני לא קיבלתי תשובה אבל תודה בכל אופן חוץ מזה הלינק ששלחת לי לא נפתח אודה לך אם תשלח לי שוב מקווה שאוכל להעזר בזה תודה.

דידי 24

New member
בקיצור זה תלוי בהרבה דברים

א-כמה ידיים משחקים . ב- איזה קלפים קיבלו השחקנים האחרים . ג-איזה קלף יהיה לך טוב אבל למישהו אחר הוא יהיה יותר טוב (לדוגמא אס בריבר יכול לתת לך זוגיים ולשחקן אחר פול האוס) . מקווה שעזרתי

Papito

New member
איזה קלפים קיבלו שחקנים אחרים????

בזה זה תלוי??? אם הייתי יודע איזה קלפים קיבלו שחקנים אחרים, הייתי יותר מורווח מאייבי, אנטניוס ודואן ביחד. ומחזיק ב60 צמידים.

Papito

New member
גם מזה אני אתקומם

לקרוא שחקנים?? נכון זו תכונה חשובה אבל זה לא פרמטר. פוקר זה משחק מחשבה, מלחמה, אסטרטגיה. זה לא משחק מי הודיני ומי לא. המיתוסים האלה לא מוסיפים כבוד למשחק

קריאת שחקנים בפוקר

זה כמעט יותר חשוב מהכל בטקסס הולדם בעיקר אתה משחק את הידיים של היריב ולא את שלך זה לא משנה מה יש לך ברוב המקרים אתה יכול לקחת קופות בלי לראות את הקלפים שלך זה לא הכל אבל אל תמעיט בערך של זה אם אתה לא לומד סימנים אצל השחקנים האחרים אז חבל על הזמן שלך

האמת שיש בזה משו. עם הנסיון וכשמתחילים להצטבר

רווחים, עולה הבטחון. היכולת לקרוא שחקנים עולה אבל בעיקר בעקבות מהלכים ולא קריאה במובן של לחדור לראש של הבן אדם.

לקרוא שחקנים

זה לא יכולת על טיבעית להסתכל על סימנים לדעת לקשר בין מה שהם עושים לקלפים שיש להם זה לא יכולת על טבעית

אם תשחק עם אותם אנשים

מספיק זמן אתה תגלה סימנים אין שחקן פוקר בעולם שאין לו סימנים שהוא מבלף יש כאלה שמאוד קשה לשים לב לזה יש אצלנו מישהו בשולחן שמצאתי אצלו סימן שהקול שלו מתחלף שהוא מבלף לא שמים לזה לב אלא אם ממש מתרכזים ואתה לא יודע כמה זה עזר לי מצאתי אצל עוד אחד סימן שהוא מקבל יד טובה הוא מתמתח ותלמד חוק אל תסתכל על הקלפים שלך עד שמגיע התור שלך

Shaycus

New member
אפשר הסבר?

אני גם שמתי לב שבטורנירים באגו שאני רואה הם לא מסתכלים על הקלפים עד שמגיע התור שלהם, חשבתי שזה בגלל שזה מענייני טלוויזיה שיוכלו לראות את הידיים של כולם לפי סדר מה הסיבה שאמרת את זה ?

רוב הסימנים

של שחקנים באים כשהם מסתכלים על הקלפים שלהם למשל כמו שאמרתי יש אצלנו שחקן שהוא מקבל יד כמו אס אס אס קינג יד טובה בקיצור הוא מתמתח בכיסא פשוט תבהה בכל מי שהגיע תורו הקלפים שיש לך ביד לא ישתנו תראה אותם שיגיע התור שלך

Shaycus

New member
כן אבל

אם אני מקבל את הקלפים ומיד מסתכל בהם, אני עדיין יכול להסתכל על שאר האנשים פותחים את הקלפים שלהם אני לא רואה פה סתירה.. ואם תגיד שכולם יסתכלו בזמן שאתה מסתכל אז גם ככה אני אוכל לראות אפיון של בנאדם אחד בודד הרי כולם פותחים את היד ביחד ואין לך 16 עיניים.. חשבתי שאולי הסיבה שונה אבל סבבה אקח לתשומת ליבי

לא אחי לא הבנת

בזמן שאתה רואה את הקלפים רובם רואה את הקלפים אם תחכה לתור שלך אתה תוכל לראות לפחות שני שחקנים כשאתה רואה את הקלפים שלך מיד אתה לא רואה אפילו בן אדם אחד זה ההבדל ואין לך מושג כמה מידע אתה תדלה אם תעשה ככה זה יעזור לך אני זרקתי אס תשע שנפתח אס בפלופ רק מפני שידעתי שמי שמולי מחזיק אס חזק שעשה לימפ כי היה לו מנהג כזה לגרד את הראש תמיד שיש לו יד חזקה

למעלה