חיפוש שותף/שותפה לטיול לארה"ב לכחודש וחצי

ZINGER777

New member
חיפוש שותף/שותפה לטיול לארה"ב לכחודש וחצי

שלום,
מי שלא מכיר אותי - אני צליאקי בן 21 (אחרי צבא) ובריא כבר 5.5 שנים.
בתחילת ספט' אני מעוניין לטוס לארה"ב ולכן מחפש שותף/שותפה לטיול.
אני מאוד מקפיד על הדיאטה ומאוד זהיר במה שמתקרב לי לפה אז אין ספק שהטיול יהיה ללא גלוטן.
יש לי העדפה קולינארית לשותף שיש לו גם צליאק כי זה יחסוך אי נעימות וירבה באוכל..
אם אתם בסביבת הגיל שלי (עם העדפה למבוגרים יותר, כי אני אישית בוגר יחסית לגילי) או שאתם מכירים מישהו אחר (אם הוא לא צליאקי אני לא אסרב..) שמעוניין לטייל, אשמח שתגידו לי בשרשור הזה / הודעה פרטית.

אני פונה לגברים ונשים כאחד.

מעבר לזה,
יצא לי לקרוא על אוכל נ"ג בארה"ב וראיתי שיש לא מעט מסעדות עם המלצות.
במידה ויש לכם טיפים כללים לטיול/טיסה/לינה/ציוד שכדאי להביא/ציוד שלא כדאי להביא - אני אשמח מאוד לקרוא.

תודה רבה מראש,
Zinger777.

amysh

New member
הי

ממליצה לך לחפש שותף באתר למטייל במדור "מחפשים שותפים"- הסיכוי שתמצא שם שותף גבוה בהרבה מהסיכוי למצוא כאן. לדעתי גם יותר חשוב חיבור טוב וענין משותף בטיול וביעדים, ובסגנון הטיול מאשר הזדהות קולינרית. אני מטיילת לא מעט, גם עם חברות ושותפים מלמטייל ואף פעם לא היתה בעיה או חיכוך בגלל ענין הצליאק (אפילו בטיול לניו זילנד , השותפה שנסעתי איתה החליטה שגם היא אוכלת לחם ללא גלוטן). בטח ובטח לא תהיה שום בעיה אם אתה אומר שבארה"ב יש הרבה אופציות.

ZINGER777

New member
היי

תודה על ההצעה. אני אפרסם שם גם הודעה.
חשבתי שיהיה נחמד ככה יותר במידה ויש בדיוק מישהו שמתכנן גם טיול דומה אבל כמובן שעדיף שותף לא צליאקי מאשר בלי שותף כלל.

כמי22

New member
היי זינגר

מזמן לא ראינו אותך כאן....
טיול נעים ומקוה שתמצא את הפרטנר המתאים.

להבה8

New member
טיול לארה"ב

שלום זינגר,
גם אני צליאקית, וטיילתי בארה"ב לפני כ 3 שנים. מצרפת אתר (עולמי) שעזר לי לאכול במסעדות ללא גלוטן.
בעיקרון בבתי הטבע ובסופרים 0הגדולים) ניתן למצוא מוצרים ללא גלוטן ללא בעיה יחסית.

http://www.specialgourmets.com/
תלוי באזור - יכולה גם לתת המלצות.

מקווה שתמצא שותף/ה ותהנה.

ZINGER777

New member
היי להבה

ישר למועדפים!
אני בקרוב אעלה סקיצה ראשונית למסלול שהומלץ לי ואשלח לך בה"פ כדי לראות אם ישנן המלצות ספיציפיות יותר.

תודה רבה :)

הי זינגר, טוב לראות אותך כאן

מקווה שתמצא שותף מתאים, תסע ותעשה חיים.

אמא של הבנים

למעלה