חיפוש קרובי משפחה - אחת שאוהבת 2

חיפוש קרובי משפחה - אחת שאוהבת 2

???????????????????? לא שומעת ממך היום גמר חתימה טובה וגם חנית גמר חתימה טובה ומי עוד חסר ???

הנני כאן.. ..

צום גדליה הסתיים.. יום עבודה מתיש הסתיים.. השכנה שלי שלחה לי עוגת גבינה פירורים לסיים את הצום.. אני במרדף אחרי הזמן.. שבעלי לא ייחסל הכל.. .. נשתמע יותר מאוחר.. אחרי התאוששות.. חיבוק ענקי לכולם.. ..

aviev1

New member
אוהבת זה לא פייר..

את מתאמנת לקראת יום הכיפורים ואנחנו לא...נבוא מוכנים כמוך..

dardara

New member
אבי ../images/Emo140.gif

אתה יכול לצום גם שבוע ימים ולעולם זה לא יהיה כמו צום יום הכיפורים .

aviev1

New member
איזה שבוע..אחרי יום אני

ממש מאולף. אבל מבחינת החשיבות של היום והרגשת השייכות לעם היהודי ביום הזה.את צודקת בהחלט.. רוב הציבור אפילו לא יודע מי זה בכלל גדליה היתה לי כפיפה שהיתה רבנית,כלומר אשתו של רב שאלתי אותה למה צמים בצום גדליה,לא ידעה לענות

צום גדליה ע"ש המלך האחרון שנהרג??

ואז בני ישראל הוגלו ....... היום שמעתי תזכורת בקשר לצום - מתנצלת - שלא כל כך זוכרת.

אבי - התחיל צום הרמדן אתה יכול

להתחיל להתאמן גם כמה ימים לפני צום יום כיפור. מתאים לך? כאן יש צ'ופר שאחרי השעה 7 בערב הם מתחילים לאכול עד בערך 5 לפנות בוקר.

dardara

New member
עננושה ../images/Emo24.gif

חחחחחח יקירתי שום אימון לא יכול לעצור לא רמדאן ולא .............מה שלא תרצי

or1

New member
חחחח עננה ../images/Emo6.gif

אילוף הגוף והקיבה מפני התעלפות בשעה היעודה. ערב טוב יקירה

אוהבת צום גדליה ג' בתשרי זה

התאריך שבו בני הבכור נולד איך עבר הצום? הספקת לאכול מהעוגה?

aviev1

New member
חודש שלם לצום? לא תודה..

ואצל אלה המוסלמים רובם צמים ( או שמא פוחדים לספר שלא צמים או שאוכלים בסתר..)

aviev1

New member
מעניין שתמיד הייתי סקרן לדעת

ולא העזתי לשאול רב או בכלל... ביום כיפור מותר או שיש איסור?

אבי צמים חודש

ומסדרים את הפיגורה איתי עובדת מישהי שהיא צמה (מוסלמית) ומספרת לי שהיא יורדת 3-4 קילו בצום הרמאדן לא רע נכון?? לא עושה חשק ????

../images/Emo212.gif../images/Emo212.gif../images/Emo212.gif../images/Emo212.gif../images/Emo212.gif

הגעתי
..........
מאוששת קלות אך עייפה שבעתיים.... תגידו רק אני עייפה אחרי יומיים חופש מהעבודה?(יומיים של רה"ש)
עננוש... ברכות לבן... יפה לך צירים בראש השנה.....
אבי - לא משנה כמה מתרגלים צום כיפור לא יהיה קל... ולא בגלל הצום.... בגלל מה שהצום גורם. הצום עוזר לנו להתפנות ממחשבות על צרכים חומריים ומפנה אותנו למחשבות עלינו... חשבון נפש... יש משהו ביום הכיפורים שקשה להסביר משהו שמושך חילוניים ודתיים כאחד משהו שהוא מעבר לדת... אבל...עזבו...עכשיו יש עוד שבוע של זלילות
אז בואו נהנה.... איפה אור והאייס המטריף
ערב נפלא לכולם.....

dardara

New member
אחתשאוהבת ../images/Emo24.gif

יופי שאת נחה קצת אחרי יום קשה ועמוס אין ספק שיום הכיפורים הנו יום מאחד ויום מיוחד והצום הוא חלק מהמיוחדות שבו אגלה לך סוד יקירתי גם אם אצום יומיים ברצף לא אטעם אףלא רבע של
לא אוכלת מתוק לא אוכלת עוגות שפוט לא אוהבת . תני לי פסטות תני לי בצקים זה הכי טעים לי וגם לא משמין ,לפחות לא אותי ערב נעים לך ולכולנו

or1

New member
אחתוש ../images/Emo46.gif

מסרבבת להביא שוב את המשקה הנפלא לאחרונה את מזמינה ואותי עם שתי הכוסות משאירה
ובכלל מה הענין הזה של
ללא עוגה
איפה עוגת הפרורים של השכנה
חסר לך שתאשימי שוב את המלפפון שאכל עד הפרור האחרון
ערב טוב אחתוש
המשך אחלה ערב

אור../images/Emo140.gif

עוגת פירורים
- היסטוריה... לא נשאר פירור... מודה באשמה... אכלתי הכללללללללללללללללללללללללללל............ אייס קפה... צודקת... בשעות כאלו יש לי מנהג רע פותחת מחשב כותבת הודעה ו... מתחילה לקרוא ספר עד... שנרדמת....
'צטערת...... אבל מבטיחה לשטוף ת'כוסות בפעם הבאה....
ערב נפלא לכולם
(כן...כן... יודעת שאני אומרת ערב נפלא היום על הודעה מאתמול...)

למעלה