חיפוש עבודה

milliner

New member
חיפוש עבודה

שלום חברים

שמי דניאל , סיימתי הנדסת תעשייה וניהול השנה ואני ממש מחפש עבודה ראשונה בנרות. בינתיים מכל הראיונות שהייתי לא יצא שום דבר ואני ממש אובד עצות.
אני בן 30 וגר בזכרון יעקב. מתמחה במערכות מידע ומוכן לעבוד בכל סוג של עבודה בתחום תעשייה וניהול.

בלי לפגוע אבל

עכשיו אתה משלם את המחיר של להתעצל ולחסוך מעצמך עוד פסיכומטרי/בגרות.

בכל מקרה תשקול אולי לא לציין כתובת כי בכ"ז זה קצת רחוק ממדינת תל אביב ועשוי ליצור רושם שאתה גר רחוק מהמעסיק ולכן לא כדאי לזמן אותך.

מה הבעיה עם רופין? אחלה מכללה

בן דוד שלי למד ברופין הנדסה תעשיה וניהול לפני שנים והוא משמש כסמנכל תפעול, בן דוד נוסף שלי כרגע סיים תואר בהנדסה תעשיה וניהול גם ברופין.

זה לא מה הבעיה ברופין אלא

העובדה שרופין היא מכללה.
אנשים מהטכניון היום מתקשים לפעמים למצוא עבודות.
אז מה אפשר לצפות גם כשלומדים במכללה וגם גרים רחוק ממקומות עבודה פוטנציאלים?!

מנסיוני בעולם העבודות

יש אנשים מהטכניון שמתקשים למצוא עבודות ואנשים ממכללה כלשהי שמתברגים בעבודות נחשקות.
המסקנה היא שזה תלוי מי אתה ולא איפה למדת. וכן, נותנים צ'אנס גם לבוגרי מכללות. הכל תלוי איך אתה מציג את הדברים.

rach7710

New member
התמדה ובדיקה

היי דניאל,

תחילה רוצה לעודד אותך שהמקצוע שבחרת דווקא דיי מבוקש במגוון ארגונים ולכן הסיכוי שתמצא עבודה קרוב מאוד גבוה

חשוב להבין כמה זמן אתה מחפש עבודה.. לכמה ראיונות זומנת.. מדוע לדעתך לא עברת אותם..? האם אתה חושב שקיים מקום לשיפור ההתנהלות שלך במעמד ריאיון?

אגב, תואר ממכללה בהחלט חשוב וראוי ומציעה לך לא להישאב לתגובות שאינן תורמות לעניינך.

ממליצה לך לעשות בדק בית בנוגע להתנהלות בזמן ראיון שכן אתה מקבל זימונים לראיונות מה שאומר שכנראה קו"ח מעבירים מסר חיובי.. אולי יש מקום לשיפור משהו בתהליך הריאיון עצמו.

בנוסף, יש מגוון אפיקים לחיפוש עבודה היום וחשוב לנצל את כולם.. (לא רק דרך אתרי דרושים). המשך בעקביות ונחישות עם מיקום במטרה ואין לי ספק שבקרוב תמצא את המשרה המתאימה.

בהצלחה

למצוא עבודה

היי דניאל,
חשוב שתדע שחיפוש עבודה הוא תהליך ארוך, ברוב המקרים זה לוקח כמה חודשים טובים. אני לא יודעת כמה זמן אתה מחפש עבודה אבל חשוב לא להתייאש וחשוב להביא הרבה סבלנות לתהליך :)
דבר נוסף, ממה שכתבת הבנתי כי אתה כן מזומן לראיונות עבודה כלומר, קורות החיים שלך עוברים בהצלחה את תהליך הסינון ולכן מקום מגוריך או העובדה שלמדת במכללה לא ממש משנים. אם הבעייתיות היא בעיקר בשלב ראיון העבודה עצמו אז אולי שווה שתבדוק מה קורה שם- אולי אתה לא מעביר בצורה מספיק ברורה את היכולות שלך, אולי הקושי הוא בשיווק העצמי, אולי במוטיבציה. זה באמת יכול להיות המון דברים. שווה לך לבדוק את זה ואפילו להתייעץ עם איש מקצוע.
שיהיה בהצלחה

למעלה