חיפוש עבודה מהארץ

cyclor

New member
חיפוש עבודה מהארץ

שלום, אני גולש "סמוי" כבר זמן מה בפורום, עם תוכנית לעבור לארה"ב. עכשיו לפני שלב חיפוש העבודה רציתי להתייעץ ולהעלות מספר שאלות. אני מהנדס מכונות ועובד בחטיבה ישראלית של חברת היי-טק אמריקאית (החברה בה אני עובד אינה מבצעת רילוקיישנים כעת כך שזו איננה אופציה). המטרה היא מציאת עבודה באזור המפרץ. יש לי אזרחות אמריקאית כך שאינני זקוק לוויזת עבודה. עברתי על שרשורים קודמים והמאמרים וקראתי, בין השאר, על ההצלחות של Daphna ו- Haimico בחיפוש עבודה מהארץ. רב השרשורים שמצאתי הולכים כמה שנים אחורה ורציתי לוודא ולמקד כמה נושאים: 1. אני מחפש מהארץ. יש לי יכולת השפעה על מידת השימוש בכלי הריאיון הטלפוני/וידאו בתהליך? אפשר לאפיין חברות שבהן רב תהליך הקבלה הוא טלפוני ועדיף לי להתמקד בשליחת קו"ח אליהן? 2. איך אני מצרף Cover Letter כאשר אני מעביר קורות חיים דרך מכר? כנ"ל לגבי שליחת קורות חיים דרך אתרי האינטרנט של החברות? אני בתחושה שלא כדאי להוסיף עמוד Cover Letter בקובץ ה-Resume, כדי לא להעיק על מי שקורא אותם. 3. מהשיח בפורום עולה רב מוחלט למהנדסי תוכנה. יש פה מהנדסי מכונות שיכולים להגיד אם כללי אצבע שנכונים בשוק העבודה בארץ תקפים גם בארה"ב – שאלה ראשונה שעולה לי היא אם חברת היי-טק גדולה תהיה מתגמלת יותר מחברת לואו-טק קטנה? 4. ברב השרשורים לגבי חיפוש עבודה מהארץ עולה העניין הטכני של טלפון אמריקאי. מה הפתרון המועדף היום – Skype Online Number? 5. האם ההנחה שלי שכדאי להתרכז באזור המפרץ נכונה? אני מחפש מקום שייתן מענה לצורכי משפחה בהיבט של שירותים ברמה טובה ונגישה (חינוך, בריאות...) ויוקר מחייה אפשרי עבור מהנדס מכונות. תודה רבה

eladts

New member
מג'יק ג'ק מחייב חומרה

שאי אפשר לרכוש מחוץ לארה"ב. אם סקייפ יותר מידי יקר, אפשר את גוגל וויס שמבטיחים להשאר חינם ב-2012.

ממתי

New member
תבקש מחבר אמריקאי שיקפוץ לכל CVS וכדומה

יקנה וישלח בדואר. בתוך פחות משבועיים יש לך קו אמריקאי אסלי.

eladts

New member
אני גר בארה"ב

אבל בשביל מה לקנות ולשלוח שגם עם סקייפ וגם עם גוגל וויס אפשר לקבל מספר אמריקאי על המקום, בלי לקנות שום רכיב חומרה?

איי ל

New member
מנהל
אתה בטוח שגוגל וויס עובדים מחוץ לארה"ב?

המספר הוירטואלי שלהם מחובר לסלולרי האמריקאי שלהם, אתה בטוח שניתן להשתמש בשירות גם אם נמצאים מחוץ לארה"ב? מה שבטוח, שבזמנים שאנו חיים כיום, יש המון פתרונות כיצד להתקשר מחוץ לארה"ב עם מספר אמריקאי. חיפוש קצר בגוגל יעלה אינסוף אפשרויות (וגם בארץ, ספקיות האינטרנט השונות מציעות אפשרויות דומות)

eladts

New member
לא חייבים מספר סלולארי

כדי להשתמש בגוגל וויס, אפשר (עקרונית, לא ניסיתי) לקבל שיחות גם דרך גוגל טוק.

binarycode

New member
גוגל וואוייס עובד בכל העולם

כל עוד את מחוברת לאינטרנט את יכולה לקבל מיספר מקומי בכל מקום ולנתב לכל מקום מבחינה עקרונית כמובן שאם את יושבת בLA אז השרת מקומי שם יקצא לך מספרים מקומיים וכנ"ל לגבי ישראל...... אבל בגדול תקשורת טראנס אטלנתית לא אמורה לעלות כסף לאנשים עם מעט יכולת וידע טכנאי למעשה את אפילו דיי בקלות יכולה להקים לעצמיך שרת VOIP לקנות voip gateway ולא משנה לאן תסעי בעולם המערכת תנתב את השיחה לGATEWAY שלך ויש מצב להגדיר שלוחות אפילו האינטרנט עשה עבודה על כך טובה לקשר את העולם, עד לרמה שהחברות תקשורת דפקו את עצמן בתחום הטלפוניה....

doronf65

New member
העולם שאנו חיים בו קטן.

ולרוב אנשים בארץ אין בעיה לקנות פה ולהעביר בדרכים שונות. אבל אם באמת יש לו בעיה, זה יכול להיות שיקול עבורו.

eladts

New member
לא טענתי שזו בעיה שקשה לפתור

רק ציינתי שיש פתרונות אחרים כמו סקייפ וגוגל וויס שאין בהם את הבעייה הזו.

idan306

New member
מג'יק ג'ק אינו מצריך מחשב

אפשר לחבר אותו ישירות לטלפון ביתי ללא מחשב. בנוסף הוא יוכל להיות זמין גם בסמארטפון ובכל מחשב כמובן.

eladts

New member
איפה טענתי כזה דבר?

טענתי שאי אפשר לפתוח חשבון אצלם בלי החומרה שלהם, שצריכה איכשהו להגיע פיזית למשתמש.

idan306

New member
רציתי להבהיר את היתרון שלו

בכל אופן, היום כבר ניתן לפתוח חשבון ללא החומרה לשימוש באייפון (אז משלמים רק דמי שימוש 20$ לשנה ללא עלות החד פעמית של החומרה)

cyclor

New member
תודה על התשובות לגבי הטלפון, מישהו יכול לענות

אולי על השאלות האחרות שהעלתי? אודה על התייחסות.

למעלה