חיפוש אם פונדקאית

חיפוש אם פונדקאית../images/Emo13.gif

שלום, אשמח לעזרתכן כל מי שמוכנה לנסות לעזור לי שתכתוב לי במסר אישי את המייל שלה או לשלוח לי מייל לכתובת- [email protected] ואצרף לכן את המכתב שלי כקובץ נפרד לשליחה לכל המכותבים/ות שלכן בלי לעשות סינון.. אי אפשר לדעת לאן זה יגיע :) אני בטוחה שהמכתב שלי יגיע לכתובת הנכונה. תודה . "שלום, אני בת 36 ומזה 10 שנים נשואה לבן זוג מקסים. זה 9 שנים שאנחנו מנסים להביא ילד לעולם, נסיונות אלו כללו מספר הריונות שלצערנו הסתיימו מבעוד מועד. מבחינה רפואית, אין באפשרותי לעבור עוד נסיונות להרות. בצר לנו, החלטנו לחפש אם פונדקאית נחמדה, ישרה ופורייה שתעזור לנו להגשים את החלום ולהפוך אותנו להורים מאושרים. החוק קובע כי על הפונדקאית לעמוד בקריטריונים הבאים .החוק במדינת ישראל קובע כי על הפונדקאית לעמוד בקריטריונים הבאים: • עליה להיות בגילאי 38-23 . • יהודיה . • אם חד הורית/ רווקה/ גרושה לילד אחד ומקסימום ארבעה . • הלידה האחרונה היתה לפני שנה לפחות . • הפונדקאית המיועדת לא עברה שני ניתוחים קיסריים . • תושבת הארץ מעל 3 שנים. אני פונה לכל אחד ואחת מכן לנסות ולעזור לנו. אולי אתם מכירים מישהי שהיא פונדקאית/ שיכולה להיות פונדקאית? אולי יש לכם מכר שיכול לבדוק ולשאול? אנא עזרו לנו למצוא מישהי שתעזור גם לנו להגשים את חלומנו לאחוז בתינוק. מספר פרטים טכניים: 1. קיבלנו את אישור משרד הבריאות לעבור תהליך פונדקאות . 2. מדובר בתשלום ראוי מצידנו לפונדקאית . 3. מדובר בתהליך חוקי שעובר אישור ועדה של משרד הבריאות ובפיקוחה . 4. הרופא המטפל הינו מומחה בעל שם . 5. הטיפול מתבצע בבית חולים מסודר, תחת פיקוח רפואי מלא . אשמח לקבל פניות למייל- [email protected] תודה אור ואהבה:)

MANGABA

New member
../images/Emo24.gifהמון בהצלחה!

הילד הזה יגדל בידיים טובות

שיריס

New member
בהצלחה יקירתי../images/Emo24.gif

אעביר הלאה לרלוונטים..... יום מקסים וקסום במיוחד

שיריס

New member
אין בעד מה ../images/Emo50.gif

שמעתי - אני ממש ממש מאחלת לך המון הצלחה בטוחה שזה יגיע מתישהו רק תבקשי (בקשה חיובית ולא שלילית) וזה יגיע אם תרצי תמיכה או סתם לשוחח אני כאן תמיד שפע וכל טוב

שיריס

New member
מזל טוב !!!!!!!!! ../images/Emo23.gif

שיהיה לך יומולדת קסום במיוחד מלא אור, אושר ואהבה (השתדלי לא לחשוב על החוסר, אלא על מה שיש !!) יום מקסים

שיריס

New member
אני רוצה להציע משהו

את, כמובן, לא חייבת לקחת אותו משהו בשמך בפורום "משנה מזל היחידה" קצת, לדעתי מעכב דברים יכול להיות שאני טועה - אבל זו תחושתי, שוב - את לא חייבת לעשות עם זה דבר אבל אני הייתי במקומך קוראת לי בשם כמו : בעלת מזל או מאושרת לאו דווקא השמות הללו - אבל הרעיון הזה משום שבשמות הללו יש את ה"כאן ועכשיו" ולא כביכול רצון לשינוי הקיים כלומר - כבר עכשיו את בעלת מזל (בלי לחשוב על ה"אין" - כמה שזה קשה , ראי זו כהזדמנות...) ולכן עלייך להכריז על עצמך ככזו - וכמו הנבואה שמגשימה את עצמה את תהיי בהווה בעלת מזל.... שוב - המון מזל ושפע נשיקות

למעלה