חיפוש אחר נאבה אחורית איכותית

יוני פי

New member
חיפוש אחר נאבה אחורית איכותית

לאחר קפיצות מרובות , הנאבה האחורית שלי XT התחילה להרעיש באופן מזעזע . הלכתי למכונופן שבדק את העניין .. וקבע שהנאבה האחורית סיימה את חייה ז"ל .כאשר שאלתי אותו על המלצתו בנאבה אחורית עם תושבת לדיסק בלם איכותית שתשרת אותי היטב בטווח הארוך .. הוא המליץ לי על וילוסיטי עם מיסבים אטומים שמחירו : 400 ש"ח . אשמח עם למישהו כאן יש ניסיון עם הדגם הנ"ל ועם המחיר שהציע לי הוא מחיר טוב . מודה לכם מאוד :)

Oldster

New member
VELOCITY

לגבי מחיר... ממש אין לי מושג האם זה DEAL טוב. אני קניתי גלגלים "בנויים" של VELOCITY לפני כ4 חודשים ובינתיים, טפו-טפו. הבניה היתה לא מי יודע מה (טופל במיידי באחריות), אבל החלקים בסדר גמור ביחס למחיר. מה זה אומר "לטווח ארוך" - אני מקווה לטוב הנאבות שלהם בנויים ע"י FORMULA הטאיבאנית (לא לבלבל עם יצרני ברקסים) והנה התשובה שקיבלתי: ------------ We use Velocity branded hubs that are made for us by Formula. They are very reliable and durable, but they weigh a bit more than usual hubs due to four sealed cartridge bearings in the rear, two in the front. ----------- אני מנחש שהמבחן "האולטימטיבי" של אמינות/שרות של הנאבה יהיה לא במיסבים כי זה סטאנדרטי אלא בהחלפת הפריילוף, אם וכאשר ימות. אני הימרתי...

יוני פי

New member
תודה לך ...

אני מבין מהתגובה שקיבלת שהדגם הנ"ל הוא אמין אך קצת כבד משאר הנאבות שקיימים בשוק . טוב , חלק מהשיקול הוא שאני רוכב שבילים אגריסיבי שכולל קפיצות מגבהים של 1.5 מ' וכמובן שאני אצטרך נאבה שתחזיק לי מעמד למצבים האלו . נשמע לי טוב .. בכל מקרה תודה לך על תגובתך :)

timon1

New member
לא רוצה להקשות [על מי אני עובד?...]

אבל אם זה שבנה לך את הגלגלים פישל בבניה, מה גורם לך לחשוב שהוא יעשה את זה יותר טוב בפעם השניה, העיקרון של פעם שלישית גלידה?

Oldster

New member
תקשה, תקשה... למה לא

אין לי מושג מי בנה את הגלגלים IN THE FIRST PLACE.... הם באו בנואים. האם זה קנגורו באוסטרליה או מישהו בגל-גל שמיבא אותם מאוסטרליה הרחוקה - כנראה האמת באמצא. אחרי כמה רכיבות, ראיתי שגלגל קדמי, החישורים מתחילים להשתחרר וגלגל קיבל שמיניה קלה (אני מאלו שבודקים דברים מסוג זה לפני שקורה אסון). באתי לבית אורן ואור (הRED NECK) סידר את הגלגל, כולל לעבור עם "מד מתח" על החישורים. כעבור כשבועיים, האחורי עבר את את אותו הטיפול. מאז.... למראת כמה רכיבות קשות בדרום ואין ספור "מיר"ב - אלון - כלח"... טפו טפו, הכל בסדר. ואגב... עם נגיע ל"פעם שלישית גלידה".... אור הציע כמה פתרונות שאני משוכנע שאחד מהם יהיה בסדר. ועוד משהו על גלגילים.... חבר טוב ביקש ממני המלצה על "בונה גלגלים" טוב לאופני כביש שלו. המלצתי לו על "דמות ידועה ומומלצת ביותר בפורום זה" (חבל להזכיר שמות). אני שמח שאותו חבר עדיין מדבר איתי, כי הגלגל (להזכיר, מדובר כל כביש) כבר שלוש פעמים ביקר אצל אותו "בנאי ידוע", פעם עם חישורים שבורים, פעם עם שמינית.... כך שהפאדיחות קורות גם אצל ה"מומלצים ביותר" - סתם לידיעה.

aFish

New member
לא אותה חברה כמו הפורמולה

של הברקסים???? וואלה?

Oldster

New member
גם אני הופתעתי...

נאבות http://www.formulahubs.com ברקסים http://www.formula-brake.it .....אבל זה לפרוטוקול בלבד... מעבר ל GEARHEADS כבדים ביותר, למי אכפת

Avic

New member
עוד אופציה: KORE

אני מאוד מבסוט, מכיר עוד שניים שרוכבים מאוד אגרסיבי + קפיצות שגם מאוד מרוצים. אחורית קדמית תמונה ברורה יותר של הקדמית בהצלחה!

dan yotam

New member
***נאבה***

..הנסיון שלי כולל נאבה של FORMULA ונאבה של KORE, שניהם מיסבים סגורים (כן,כן, אני יודע, הדיון האין סופי: פתוח או סגור) שניהם עברו, עוברים וימשיכו לעבור חיים קשים ואומללים בהצלחה מרשימה ! בהצלחה דן נ.ב. חיי הנאבה תלויים בהמון גורמים גם באיכות בניית הגלגל..

יוני פי

New member
ומה באשר חציית נחלים ?

האם המיסבים אטומים לחלוטין ? חלק מהבעיה שהלך לי הנאבה האחורית זה - מים + קפיצות במקביל שגרם להרס של הנאבה . בגלל זה אני מחפש דגם איכותי שיוכל לתת מענה באשר שני הבעיות שציינתי . תודה :)

טיראן מ

New member
מן הראוי ...

לציין בחתימתך כי זהו ציטוט ולציין את מקורו. "היו שלום ותודה על הדגים", דאגלאס אדאמס, מדריך הטרמפיסט לגלקסיה. משפט אלמותי.

yrp

New member
מה הקשר לשרשור..מן הראוי

מה הקשר לשרשור..מן הראוי לכתוב מסר אישי ולהעיר.. אבל האצבע קלה על המקלדת... תודה על ההערה.... ירון

yrp

New member
רכיבות נעימות....../images/Emo98.gif

כנראה שצד החינוך הוא חלש אצלי... המשך רכיבות נעימות ! ירון

נבה

תבדוק עם יש חלקי חילוף לנבה של וילוסיטי בארץ כי אם החקלי חילןף הם של פורמולה אז אין להם כערגע יבואן , מה שעלול להקשות על תקונים , אם תצטרך...ואני מאחל לך שלא... רון - מצמן חיפה

למעלה