חיפה עיר האורות

T-P-L

New member
חיפה עיר האורות

פסטיבל הקולנוע- סוכות מתחיל להיות עוד מעט, וזה בדיוק הזמן להרחיב את הפורום הזה למה שמעבר למועדון קרב- אני רוצה ללמוד מכם. בתמורה אני מוכנה למסור מרשמיהם של עמיר ורועי מדריכי האהובים מחוג קולנוע שנעלם בתחילת חודש אוגוסט ועדיין נחשב לנעדר. -איזה סרטים כדאי לראות?

קודם - דוגמה

כי זה סרט נפלא! הדסון הוק (ברוס וויליס, דני איילו ואנדי מקדואל) לוק סטוק ושני קנים מעשנים ספייסבולס האלמנט החמישי גם את חלף עם הרוח שווה לראות, צריך רק סבלנות (3 שעות וקצת) שרק כבר ראית? וכמובן - מטריקס אלה הסרטים שעולים לי לראש בינתיים, ללא קטגוריה חוץ משאהבתי אותם...

עופר ב.ה

New member
תשובה מסויגת

מומלץ לראות, ראשית, שלושה סרטים שהציגו בפסטיבל קאן האחרון - הפורנוגרף, מלאכת המלחמה, אפוקליפסה עכשיו - הגירסה המלאה. בקשר לאחרון - פחות דחוף, כי הוא מתחיל להציג ברחבי הארץ יומיים לאחר תחילת הפסטיבל. כמו כן, יש מבחר סרטים איטלקיים קלאסיים משופצים. אני, בכל מקרה, מחכה להמלצות של אורי קליין
עופר

עופר ב.ה

New member
ותודה על הלינק!

פעם ראשונה שהתאכזבתי מהגוגל החדש בעברית. נתן לי אתר של הפסטיבל של שנה שעברה ועוד כל מיני תוצאות, אבל אף אחת מהן לא של האתר הרשמי.

IC4

New member
בקשר לפסטיבל

חבר שלי אמר שהוא רוצה ללכת לחמישה סרטים איטלקיים איך זה מתנהל הפסטיבל הזה עושים מנוי או שפשוט באים להקרנה של כל סרט שאתה רוצה ומשלמים מחיר כרטיס מלא רגיל

עופר ב.ה

New member
Re: בקשר לפסטיבל

קודם כל, תודו שנדיר לראות בפורומים כותרת כזו לאקונית. אפשר לקנות כרטיס בודד, שעולה 35 ש"ח, ואפשר לקנות מנוי לחמישה סרטים ב- 140 ש"ח (שזה יוצא 28 ש"ח לסרט). יש כל מיני מבצעים עם ישראכרט וכו´, תסתכל באתר שהכתובת שלו ניתנה בהודעה הראשונה בשרשור, אתר הפסטיבל הרשמי, והיכנס ל"מידע כללי". בינתיים, רשימה של שמוליק דובדבני על הפסטיבל, מתוך וואי נט. עופר

למעלה