חיסונים, קבע ומה שביניהם

חיסונים, קבע ומה שביניהם

חלילה חס וכרפס!!!! לא חתמתי קבע
אבל לצערי חברתי הטובה כן חתמה, ואנחנו מתכננות לטוס לחו"ל (מרכז אמריקה למתעניינים) ולשם כך כידוע צריך לעבור איזשהי סדרה של חיסונים בהתאם... אני אזרחית ומאושרת, ועל כן לא מסתבכת מידי עם עצמי. אבל היא שהיא בקבע לכמה חודשים הקרובים, כנראה לא תוכל להספיק לעשות חיסונים לפני שנטוס באופן אזרחי.. אז השאלה המתבקשת היא האם יש דרך בצבא לעשות את החיסונים האלה?? (חיסוני צהבת למיניה טיפוס ועל מיני שכאלה..) בהנחה שאני הולכת לייעוץ אזרחי ואומרת לה בדיוק מה אנחנו צריכות, האם יש דרך שהיא יכולה ישר להתחסן ככה בצבא?? או שאולי לחילופין יש דרך לאשר לעשות את החיסונים האלה אזרחית אפילו שהיא עוד בצבא? רב תודות לעונים מתוך ידיעה ולא ניחושים והנפצות
שנה אזרחית טובה לכולנו!

אזרח111

New member
קוראים לך יבגני?

או שגם אתה אוהב לשים תמונות לא קשורות? אין קשר בין צחוק מרושע לבין התמונה

Lanni

New member
לא אמור להיות קשר. אני כל תקופה

מאמץ תמונה מאיזה קליפ. עכשיו זאת התמונה הזאת!

idos2

New member
לפי מה שהבנתי

מאנשי הקבע אצלינו, היו אמורות להיפתח מרפאות בכל רחבי הארץ, בפועל נפתחה רק אחת לאלו שמשרתים בקריה.

iEyal

New member
חייב להגיד ש...

המרפאה מאוד יפה
ועונים מהר לטלפון

בנוסף

אפשר לקבוע תור לרופא מומחה בתראה של כמה שעות, בעוד שחיילים "רגילים" יכולים להתפוצץ עד שהם יראו רופא יחידה שיתן להם דקסמול.

מ ס ט י ק

New member
אולי אם וכשאני אעבור לקרייה אני

אזכה לראות איך המרפאה ניראית.. עד אז יש לי המון המון זמן!

Lanni

New member
../images/Emo6.gif והחתימה כבר לא עדכנית בכלל

וזה יום התרסקותה של הקולומביה, לכל החמיצרים שפה

Future has past

New member
ד"א קולומביה

למי עוד הגיעה המצגת במייל? מראים שם את הקולומביה כפי שזה צולם ע"י לווין אמריקאי.. מדהים

urilei

New member
בדיוק היום

קראתי מחדש את פקודת מסדר חולים שעברה שכתוב וזכותה לעשות חיסונים על חשבונה במסגרת אזרחית מה שכן שווה לברר כמובן אם צה"ל מספק חלק מהחיסונים האלה או את כולם

למעלה