חיסון הקורונה

elana5554

Member
שבוע טוב
חדשות עם סיוון, על חם, עוד" מייצג חולה, כתוצאה מהחיסון השני, ובנוסף 30 אנשים הגישו תביעות,
אני מאמינה, כשעשיתי את החיסון השני, כשהגעתי הבייתה לדעתי איבדתי את ההכרה, לפניי כן חשתי עייפות, למזלי לאחיין יש מפתח, לאחר כמה זעות טובות, נגמרו לו הסגריות )איזה מזל), הוא נכנס וראה שמשהו לא בסדר אצלי, כי אני תמיד מתעוררת מרעש המפתח, הוא העיר אותי ולא עזר כלום לא התעוררתי, הזמין אמבולס, אני חשבתי שאני חולמת, לבסוף משהו כחצי שעה מאמץ העירו אותי, כשנעמדתי שתי אצבעות ברגליים נרדמו לי, עד היום, זה קרה מהחיסון, אם לא הייתי שומעת , שלאישה נרדמו הפנים, לא הייתי מעזה בכלל לספר, כן גם לי זה קרה, אולם למרות הכל הייתי עוברת את החיסון השני, מבקשת שיתריעו וישתפו את האנשים, כמוני שחיים לבד, לי אמר האיש שהזריק את החיסון,"שבי על הספסל כרבע שעה, ולאחר את יכולה ללכת הבייתה", אני לא ישבתי, מייד הלכתי הבייתה וטוב שכך, אחרת הייתי נרדמת על הכסא,
לא מיידעים, וזה לא בסדר,
אני לא מתחסנת יותר,
הכל היה כבר בסדר, לא היו חולים בבית חולים, היום נפטר משהו, מקורונה, אז מה מיכאן?
אילנה פונטיאק

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
שבוע טוב
חדשות עם סיוון, על חם, עוד" מייצג חולה, כתוצאה מהחיסון השני, ובנוסף 30 אנשים הגישו תביעות,
אני מאמינה, כשעשיתי את החיסון השני, כשהגעתי הבייתה לדעתי איבדתי את ההכרה, לפניי כן חשתי עייפות, למזלי לאחיין יש מפתח, לאחר כמה זעות טובות, נגמרו לו הסגריות )איזה מזל), הוא נכנס וראה שמשהו לא בסדר אצלי, כי אני תמיד מתעוררת מרעש המפתח, הוא העיר אותי ולא עזר כלום לא התעוררתי, הזמין אמבולס, אני חשבתי שאני חולמת, לבסוף משהו כחצי שעה מאמץ העירו אותי, כשנעמדתי שתי אצבעות ברגליים נרדמו לי, עד היום, זה קרה מהחיסון, אם לא הייתי שומעת , שלאישה נרדמו הפנים, לא הייתי מעזה בכלל לספר, כן גם לי זה קרה, אולם למרות הכל הייתי עוברת את החיסון השני, מבקשת שיתריעו וישתפו את האנשים, כמוני שחיים לבד, לי אמר האיש שהזריק את החיסון,"שבי על הספסל כרבע שעה, ולאחר את יכולה ללכת הבייתה", אני לא ישבתי, מייד הלכתי הבייתה וטוב שכך, אחרת הייתי נרדמת על הכסא,
לא מיידעים, וזה לא בסדר,
אני לא מתחסנת יותר,
הכל היה כבר בסדר, לא היו חולים בבית חולים, היום נפטר משהו, מקורונה, אז מה מיכאן?
אילנה פונטיאק
היי אילנה. לי לא הייתה תחושה מוזרה לאחר קבלת החיסון השני, אבל כמה שבועות (לא זוכר בדיוק כמה), חשתי תחושה של עור לאחר כווית שמש (בים) באזור החזה.
משהו בין עצמות השכם עד הסרעפת - סוג של "רצועה" רחבה כזו ורק בצד החזיתי של הגוף.
כל מגע, כל תזוזה של החולצה וזה הציק.
במהלך הימים, רוחב הפס הצטמצם לכיוון "קו הפטמות" ולאחר עוד כמה ימים זה נעלם כלא היה.
על העור לא נראתה שום אדמומית או שלפוחיות, ולכן לא ניתן היה לומר שמשהו היה מובחן למבט.
בשלב כלשהו, והיות שהתחושה המוזרה הזו ארכה מספר ימים טובים, הלכתי לרופא המשפחה.
הוא לא ראה כלום ולא שמע מאום (חשוד), כשהצמיד סטטוסקופ לחזי או לגבי.
ולמרות זאת, הוא שלל בתוקף כל אפשרות, שהתופעה באה בעקבות החיסון. כל זאת חרף העובדה, שטענתי באוזניו כי זו הפעם הראשונה בחיי שדבר כזה קורה לי, וכל הטוב הזה הגיע תקופת מה לאחר קבלת החיסון.
לטענתו, עבר יותר מדי זמן ממועד קבלת החיסון עד שזה קרה...
בכל מקרה, מילאתי דף באתר המתאים, כדי שהדיווח הזה יקושר לחשדותיי שהתופעה היא אכן תופעת לוואי לחיסון.
אה. וכן. גם אני חושב שאסרב ללכת לקבל חיסון שלישי. אין לי כוונות לסכן את עצמי שוב (ואולי חלילה ברמה גבוהה יותר של סיכון).

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
האם הדף הוא שמי?
אם לא, האם הציבור הרחב יכול לראות את הדף?
הדף מושתת על זיהוי מושלם. בודאי. איני חושב שהוא חשוף לכלל הציבור. זה דף של GOV אבל יש גם גוף ציבורי שמבקש לעקוב אחר המידע הזה. אודה שלא התחברתי לשם.

כוכבית מצויה

Well-known member
שבוע טוב
לא מיידעים, וזה לא בסדר,
אני לא מתחסנת יותר,
אילנה פונטיאק
היה עדיף שהיית מצייתת להוראות וממתינה רבע שעה, אם היית נרדמת שם סביר שהיית זוכה לטיפול מהר יותר.

אז אל תהיי במגע עם אנשים , אנו לא רוצים להצטרף לנבחרת ה6500 שמתו מקורונה ועשרות האלפים שפיתחו תופעות לוואי. אם את במגע עם אנשים את מסכנת אותם!

למעלה