חינוך מיני (Sex Education) עונה 3

טוני החתול

Well-known member
מנהל
במקרה בערוץ יו טיוב של קונאן שיחררו היום ראיון עם אסא בטרפילד מלפני 8 שנים:
מצד אחד הוא נראה כזה ילד קטן שם
מצד שני הוא עדיין נראה די כמו ילד קטן

didalf

Well-known member
במקרה בערוץ יו טיוב של קונאן שיחררו היום ראיון עם אסא בטרפילד מלפני 8 שנים:
מצד אחד הוא נראה כזה ילד קטן שם
מצד שני הוא עדיין נראה די כמו ילד קטן
למה הוא נראה אותו דבר בדיוק???:-0
ומסתבר שאני גם אמרתי את השם שלו לא נכון כל הזמן.

Lhuna3

Well-known member
ויו מסתמסת במקביל עם המנהלת על הטיול, ועם החבר שלה על הפנטזיות המיניות.
נראה צפוי שהולך לחול פה בלבול מביך שהיא תסמס משהו סקסי למנהלת.
מפתיע שבסוף זה לא קרה.

לילי ואולה רבות על ענייני הסקס שלהן ועל קיום חייזרים.

אריק נוסע לביקור בניגריה.

הופ המנהלת בטיפולי הפריה. ואולי נרמז לנו שיש משהו לא לגמרי בסדר עם הבן זוג שלה, או שאין לה בכלל...?
והיא נפגשת עם ג'ין בבי"ח בביקורת הריון, שגם הופכת לסצינה בגלל רופא מטומטם.
ויאקוב רוצה בדיקת אבהות.

בטיול כיתה בצרפת באוטובוס קאל וג'קסון בטריפ מפטריות שהם לקחו, ובמקביל תקרית מגעילה של ראהים בשירותים ונהג אוטובוס קצת מופרע גורמים לתאונה והכל נראה קצת כמו קומדיה צרפתית. אבל אדם נחלץ להגנת ראהים שכמעט נתפס. וואו זה אמיץ.
והם מתקרבים. אני לא רוצה שיהיה ביניהם משהו. אבל נראה שאפילו ראהים נפל בקסמיו, ואדם אולי מרגיש קצת זנוח וחסר בטחון. זה נראה מדאיג.

איימי ביקשה מאמא שלה לשלם על הטיול בשביל מייב, אבל מייב כועסת עליה והן רבות.

האוטובוס נוסע בלי מייב ואוטיס... האם ככה זה יקרה? נשמע טיפשי.
אבל כן, כמובן שכך זה קורה.
מסכן אייזיק עכשיו.

עכשיו לקרוא ולהגיב:

ולמה זה היה חייב להיות כזה דוחה סעמק?
כן, אני גם שונאת שמראים דברים דוחים כאלה.

אבל זה חמוד מצד אדם שהוא לקח את האשמה|לב| ועוד כדי להגן על האקס של החבר שלו שקלירלי עדיין כועס על שניהם. נסיכי.
אוף הוא היה כזה עצובי בסוף כשאריק לא ענה לו:-( רק שלא יקפוץ למסקנות מזה.
נכון :-( אוף.

אוקיייייייייי מזל שמייב ואוטיס נתקעו בשומקום כדי לדבר על כל מה שצריך לדבר עליו!!! ואממ נראה לי שחזרתי להיות טים מייב ואוטיס.
אני על הגדר עדיין. נראה עד כמה הם יהיו חמודים או מעצבנים.

מסכנה איימי היא כזאת מותק טמבלולה עם לב טוב.
|כן|

הצחיק אותי כשהם חזרו לאסוף את מייב אז המורה אומר לאוטיס "אה גם אתה פה לא שמנו לב שנעלמת":-D
זה נורא :-D

Lhuna3

Well-known member
טוב לא, קשה לי להאמין שבאנגליה של ימינו הפרקטיקות האלו של המנהלת להנהיג שיימינג פומבי עם שלט על הצוואר וחרם יזום על תלמידים היה עובר.
אני יודעת שאם מנהלת היתה מנסה לעשות דבר כזה בישראל של היום, ההורים והתקשורת כולה היו שורפים אותה על המוקד.
אני יכולה להאמין שבאנגליה האיזון בין חינוך להתנהגות נאותה לבין "הכלה" של רגשות הילד הוא עדיין יותר לצד חינוך מאשר בישראל (ולא בטוחה שזה רע), אבל בטח לא עד כדי כך.

אדם וראהים שוב מתקרבים, אמנם על רקע נסיונו החמוד של אדם לכתוב לאריק שיר.

ואריק יה בוגד :mad:

אמא של מייב חטפה כנראה את אחותה החורגת הקטנה, ואריק ואייזיק בהתחלה קצת מצחיקים אבל מהר מאוד לא והם פשוט אנוכיים שמאלצים את מייב להתעסק עם הקנאה ביניהם בזמן המשבר המשפחתי שהיא עוברת.
ושמחתי שנוצר קשר בין מייב לאמא מהאומנה. מגיע לה קצת מישהי אימהית.

ויו סופסוף הבינה כמה שהמנהלת דפוקה ולא אכפת לה ממנה (אחרי שהמנהלת הודתה שהיא רוצה אותה בתפקיד רק בשביל להראות פרוגרסיבית) והתחילה לפעול נגדה.

וראינו קצת על הילדות של מייקלה גרוף, שהיא בערך כמו שיכולנו לדמיין, והתחלה של טיפול והתפתחות עבורו.
(עם תקווה שבסופה גם יגיע פיוס עם אדם ושיקום היחסים.)

ולתגובות:

אוף אוטיס ואייזק יצאו דביילים|חבול| שזה טוב שאייזק יצא דביל כי אנחנו נגדו אבל למה גם אוטיס? פוי.
חחח או הפוך :p (אני לא נגד אוטיס, אבל אני קצת בעד שיחזור לרובי או ימצא מישהי חדשה ודי. יש לו הרבה אפשרויות, ואייזיק מאוד בודד.)

האמת שזה משהו שאולי אני לא מסוגלת להבין, מה כ"כ אכפת לו להסתיר מי הוא רק לשבוע. כאילו אני מבינה למה כל החיים. אבל זה בעיקר כנראה הפחד שלי מעימותים והשנאה למשוך כל תשומת לב שהייתי מעדיפה לשקר שבוע מאשר למשוך אש. כאילו זה לא שהוא מתבייש במי שהוא. אבל שבוע עם אנשים שלא יקבלו את זה לא שווה את המאמץ. לדעתי. אבל לאדעת לא הייתי הומו בארון אז אולי זה משהו עמוק יותר שאני לא מבינה.
|כן| בול.

Lhuna3

Well-known member
כל התקשורת מגיעה ליום הפתוח והתלמידים מתכננים משהו.
OMG המנהלת נועלת את קאל בחדר :-D זה כבר לא סתם שמרנית, מדובר בפסיכופאטית עם תעודות!
אבל אני במתח ממה שהם מתכננים והאם זה יצליח או ישתבש. הם מצליחים למרוד ולהצהיר בפני התקשורת שהם דווקא גאים להיות SEX SCHOOL.
אבל לילי שהושפלה לא הולכת לבי"ס, ובחדר שלה מתחילה להדאיג אותי ממש...
בסוף אוטיס מגיע לדבר איתה ותודה לאל - היא בסדר.

אריק חוזר ונפגש עם אדם.
מוזר לי שאמא שלו, מורין, עוד לא יודעת שהם זוג, אחרי מה שהוא עשה על הבמה בהצגה ההיא לעיני כל.
אדם מגרבץ בציבור כי אין לו מכנסיים נקיות :-D (למה? מורין הפסיקה לעשות כביסה?)
בסוף אריק מתוודה בפני אדם על הנשיקה בניגריה, ואדם נפגע כמובן ;-(
אוי מה יהיה איתם?

ג'קסון וקאל מתמזמזים, אבל נראה שזה קצת מסובך להם ענייני המגדר.

מייב ואיימי מתפייסות ונוסעות למצוא את אמא של מייב ולהחזיר את אלסי אל אנה באומנה.
איימי מציעה למייב הצעה כל כך מקסימה להיות על תקן אמהות זו לזו.
איזה ילדה זהב איימי הזאת |לב|

אייזיק מוציא את עצמו ממשולש האהבה כל עוד מייב לא בטוחה מה היא רוצה.
צעד נכון. לדעתי היא צריכה לנסות להיות עם אוטיס ואז לגלות שהיא בעצם מעדיפה את אייזיק באמת.
אבל לא נראה לי שהיא תחזור אליו כבר. אולי בעונה הבאה בכל זאת?
אוטיס חוזר אליה ומסביר הכל והם מתנשקים בגשם, שזה סימן אוניברסלי מוסכם שהם באמת מאוהבים וביחד עכשיו.

מייקל מגלה שהוא אוהב לבשל (חשבתי שקוראים לו מקיילה, אבל מסתבר שזה רק שם חיבה שהוא לא אוהב בעצם).
והוא מתעמת עם אחיו הגדול (לא קלטתי עד עכשיו שזה אח שלו בכלל), וחוזר לבקש סליחה ממורין ששמחה לקבל אותו בחזרה.
(אתם עדיין חושבים שהוא בנאדם מגעיל?)

אוטיס עוד כועס על ג'ין.
ג'ין יולדת בת לפני המועד המצופה, אבל אוי ואבוי מה קורה לה אחרי הלידה?

ולתגובות:
האהאהא מצד אחד מגיע למנהלת הכלבה הזאת! מצד שני למהההההההההההה הכל קיצוני??? כאילו לא הדרכים שלה היו לא לעניין בכלל ובית ספר בימינו אכן צריך לעודד שיח בטוח ובעיקר מידע אמין על סקס ולא להטיף להתנזרות ולהפחיד. מצד שני זה גם לגמרי מוגזם מה שהולך שם, והמנון של תיכון לא צריך להיות שיר על ציצים וזיונים!! למה הכל קיצוני ולא פרופרציונלי שם?
אני מסכימה איתך שהם גם קיצוניים.
ד"א משהו שכל הזמן מבלבל אותי - למה מייב לא צריכה משפחה אמנה או משהו? היא עוד לא בת 18.
תכלס נכון. אני הנחתי שעד עכשיו הרשויות לא היו מודעות למצב שלה בכלל, אבל עכשיו כשהם כן... לא יודעת.
מצד שני נשיקה בגשם פירושה זוג אנדגיים:-D
חחחח בערך מה שכתבתי גם :-D למרות שאני לא חשבתי בהכרח אנדגיים, אבל זוג לחלוטין. כנראה שאת צודקת.

לאאאאאאאאאאאאאאאאאא אוף אני תוהה אם אריק לא היה צריך בכלל לספר לאדם על הנשיקה ההיא;-( אוף אריק למה??? מסכן אדם:-(
עדיף ככה כי אחרת זה היה סוד שמעיק ומעיק ומתישהו בסוף יתגלה ויהיה יותר גרוע. אבל כן זה מבאס.

חחח יאיי מייקל|כתר| איך הוא יצא על האח הקקה שלו. כאילו הוא היה ממש חרא בעצמו בעונות הקודמות ועכשיו פתאום אני בעדו.
אני שמחה (למרות שלא חשבתי גם קודם שהוא היה עד כדי כך גרוע).

didalf

Well-known member
נראה צפוי שהולך לחול פה בלבול מביך שהיא תסמס משהו סקסי למנהלת.
חחח וואלה? דווקא לא חשבתי על אפשרות כזאת.

טוב לא, קשה לי להאמין שבאנגליה של ימינו הפרקטיקות האלו של המנהלת להנהיג שיימינג פומבי עם שלט על הצוואר וחרם יזום על תלמידים היה עובר.
נכון?? איפה הפוסט הזועם בפייסבוק שיגיע לצינור מיד??

ואריק יה בוגד :mad:
;-(;-(:-[

OMG המנהלת נועלת את קאל בחדר :-D זה כבר לא סתם שמרנית, מדובר בפסיכופאטית עם תעודות!
ממש!!

אבל לילי שהושפלה לא הולכת לבי"ס, ובחדר שלה מתחילה להדאיג אותי ממש...
בסוף אוטיס מגיע לדבר איתה ותודה לאל - היא בסדר.
וואי כן אני גם דאגתי. לרגע חשבתי שהיא התאבדה או משהו ובגלל זה היא לא עונה לאוטיס ושהוא הולך להכנס לחדר ולמצוא אותה מדממת.

מייקל מגלה שהוא אוהב לבשל (חשבתי שקוראים לו מקיילה, אבל מסתבר שזה רק שם חיבה שהוא לא אוהב בעצם).
חחח כן רציתי לצעוק עלייך שכתבת ככה בפרק הקודם אבל אז חשבתי שזה כנראה בפרק הבא ושתקתי.

איימי מציעה למייב הצעה כל כך מקסימה להיות על תקן אמהות זו לזו.
איזה ילדה זהב איימי הזאת |לב|
ממש|מאוהב|
גם כשכתבת בפרק 6 שמייב צריכה דמות אמהית התאפקתי לכתוב שתיכף תגלי שכבר יש לה:-D
תכלס נכון. אני הנחתי שעד עכשיו הרשויות לא היו מודעות למצב שלה בכלל, אבל עכשיו כשהם כן... לא יודעת.
אבל הם היו מודעים כבר קודם. הרי היא התקשרה אליהם שיקחו את אלסי מאמא שלה. אבל למה אף אחד לא לקח גם את מייב???

Lhuna3

Well-known member
ג'ין בבי"ח, אבל מתאוששת ומצחיקה כשהיא מסוממת ובסוף היא בסדר.
אולה מציעה לילדה את השם ג'וי.
אבל בסוף גין מקבלת תוצאות בדיקת ה-DNA ואומרת אוי שיט. זה אומר שג'וי היא לא הבת של יאקוב?

מורין עדיין רוצה להתגרש ממייקל ולמרות שהעניינים ביניהם נראים טוב היא מבינה שלאדם עוד יש איתו יחסים בעייתיים ולכן מרחיקה אותו.
מעצבן אותי מאוד שמייקל עם כל התובנות וההתפתחות העצמית שלו לא מנסה גם לתקן את הקשר עם אדם בינתיים.
אני מצפה שזה יקרה בעונה הבאה, אבל אז נראה כאילו זה רק בשביל שמורין תקבל אותו בחזרה.

אוף אריק נפרד מאדם למרות שאדם הסכים לסלוח לו על הנשיקה ;-( למרות שמבינה אותו.
איזה שיר מקסים אדם כתב לו... ואיזה נודניק ראהים הזה "השיר שלך בסדר אבל לא משהו" |חבול|

אנה המקסימה גם מציעה למייב להשאר אצלה, ואמא שלה מביאה לה כסף בשביל לנסוע לתוכנית הלימודים למחוננים בארה"ב, ואיימי החכמה משכנעת אותה לנסוע ולא להשאר רק בשביל אוטיס. לא ברור לי לכמה זמן זה, אבל מניחה שרק איזה חודש-חודשיים.

לילי כמעט מוותרת על עניין החייזרים ואמא שלה חמודה, אבל נערה בבי"ס מבקשת ממנה חתימה על הסיפור שלה בעיתון והיא חוזרת לעצמה :) וגם משלימה עם אולה.

המנהלת עזבה וביה"ס נמכר כי המשקיעים ברחו, והתלמידים צריכים למצוא מקום אחר עכשיו להשלים בו את הלימודים.
אבל אולי בעונה הבאה זה יסתדר ויפתח מחדש.

קאל לא רוצה להיות בזוגיות עם ג'קסון כי הוא לא קוויר ורואה אותו/ה כאישה.

לתגובות:

שונאת את אריק ואני לא רוצה לשנוא אותו כי הוא מותק. אוף למה הוא שבר לי ולאדם את הלב?;-(
זה חמוד אבל שאדם ורהים התחברו אבל גאד רק שלא יהיו ביחד.
|כן|
מרגיש לי לא אמין שאפשר בשניה האחרונה לשנות דעה ככה בתוכניות כאלה.
גם לי.
הופ מעצבנת מידי כדי שאני ארחם עליה כשהיא בכתה בסוף כי היא לא מצליחה להכנס להריון. יש בזה אבל משהו עצוב שהיא חושבת שזה כל מה שהגוף שלה נועד לו. לא פלא שהיא משליכה את המחשבות הדפוקות האלה על התלמידים. אבל לא מגיע לה רדמפשיין סורי לא אחרי איך שהיא השפילה ככה תלמידים!
מסכימה. היא פשוט הגזימה לחלוטין. אני כנראה גם מושפעת מהעובדה שקשה לי להזדהות עם כמה שנשים מסוימות לוקחות כאסון את חוסר היכולת להביא ילדים ביולוגיים לעולם, אבל אני פשוט לא מוצאת את זה כסיבה לרחם על מישהי כל כך... 🤷‍♀️
הייתי בדמעות כמעט כל פרק סיום העונה (ואיכשהו רק איזה שעתיים מאוחר יותר חשבתי על כך שאולי זה קשור חלקית למוות של אמא שלי)
|נחמה| אני דווקא כן כשראיתי את הסצינות בבי"ח חשבתי בין השאר על איך אתה מרגיש עם זה.
ועכשיו יש לי חשש שאדם יהיה יחד עם ראהים. וממש לא בא לי את זה.
גם לי... אבל נראה שזה הכיוון.
מייקל, המנהל לשעבר, התקדם כבן אדם, אבל עוד לא הראה שום סימן של לנסות לרפא את הקשר שלו עם אדם.
בדיוק זה גם מה שהפריע לי.
אבל אני לא אתפלא אם זה משהו שבאמת היה קיים לפחות בעבר.
[העונש של השלטים המשפילים על הצוואר של תלמידים]
אני די בטוחה שקראתי/ראיתי דברים תיעודיים כאלו וזה אכן היה קיים. כמובן שלפני העידן שלנו (ובעידן שלנו אני מתכוונת בסה"כ לאחרי שינוי התפיסה בעניין של חינוך ילדים, שאני חושבת שעשה את הקפיצה הגדולה שלו רק בסביבות שנות ה-70-80 של המאה ה-20, כלומר אני לא אתפלא ממש אם אפילו היו דברים כאלו לפני 40-50 שנה בסה"כ. אבל אני לא באמת יודעת אז קחו בערבון מוגבל).
אבל שמחתי שבסוף אייזק גילה שהיה משהו בין מייב ואוטיס בצרפת ועזב בכעס בגלל זה. לדעתי אחרי מה שהוא עשה זה לא מוצדק שהוא כועס עליה, אבל אני שמחתי שהוא עוזב אותה כל עוד זה אומר שהם לא יחד.
אני לא שמחתי, אבל אני כן מסכימה איתך שלא היתה לו ממש זכות לכעוס עליה. גם בפרק האחרון כשהיא מודה בפניו שהיתה לא בסדר, הוא היה צריך להגיד "אוקיי אבל גם אני הייתי מאוד לא בסדר", ולא אמר.
בכל מקרה גם ריחמתי על ראהים בכל מה שקרה לו. זה מצב נוראי שאני די בפאניקה שיקרה לי בבית של מישהו אחר.
כן, אני בפאניקה שזה יקרה לי בעבודה :sick: (במיוחד עכשיו שאני עובדת במשרד עם ממש מעט אנשים)
המנון בית ספר באמת לא צריך להיות על ציצים וזיונים. אבל גם אין סיבה שהוא יהיה בלטינית.
יכלו לעשות פשרה ולעשות המנון על ציצים וזיונים אבל בלטינית. ככה כולם היו לא מרוצים, אבל במידה שווה. וגם המשקיעים בקהל לא היו מבינים את המילים אז הכל היה בסדר. [מזכיר לי משהו מעולה מהפרק 3X07 נדמה לי של פארקס]
מעניין שלך זה היה ברור ואני בכלל לא חשבתי ככה.
כל המצב הזה לדעתי מגוחך כי זה הכל נובע מכך שזה בית ספר פרטי שצריך משקיעים וצריך תלמידים שיבחרו בו. אני לא מבין מה בדיוק הקטע עם מערכת החינוך באנגליה, האם לא אמור להיות להם חינוך ציבורי?
אני גם לא חשבתי מראש שיסגרו בגלל זה את הבי"ס. גם לא היה כזה ברור לי כל הזמן אם זה בי"ס פרטי או ציבורי כי יש בו גם תלמידים עשירים וגם עניים (אולי הם על מילגות או משהו?) אבל כן נראה הייתי צריכה להבין שזה פרטי מהדיבורים על המשקיעים והבורד. אבל חשבתי שהיום פתוח זה להורים, לא חשבתי משקיעים, לא שמתי לב טוב כל כך כנראה לעניין הזה.
אבל יש להם כמובן גם מערכת חינוך ציבורית.
אבל בעיקר שמחתי שאמא שלו שומעת איך הוא עוזר לאנשים והבינה כמה הוא טוב בזה.
גם אני.
ואני בטוחה שיש דרכים יותר טובות להעביר את המסר שהמנהלת הזאת נוראית בלי להיות כ"כ בוטים. כי הלוו המשקיעים!!
כן, האמת שאני בכלל ציפיתי שהם יחשפו את ההקלטה שויו הקליטה אותה אומרת דברים איומים ומזלזלים על התלמידים. אבל אולי זה לא משהו שהיה כזה מזיז למשקיעים, לא יודעת.
גם אני כזאת וזה ממש מבאס אותי. בגלל זה אני שונאת ויכוחים, כי בראש יש לי טיעונים ומחשבות, אבל אם אני צריכה לדברר אותם זה הופך להיות מגומגם וכל הטיעונים נשמעים מצוצים..
אוי גם אני |נחמה| בגלל זה תמיד מעדיפה דיונים בכתב.

didalf

Well-known member
אבל בסוף גין מקבלת תוצאות בדיקת ה-DNA ואומרת אוי שיט. זה אומר שג'וי היא לא הבת של יאקוב?
וואי שכחתי מזה נכון:-0 באמת מה זה אומר??
היא שכבה בכלל עם מישהו אחר? כי הוא כועס עליה שהיא נישקה את בעלה לשעבר היא גם שכבה איתו? לא זוכרת.

איזה שיר מקסים אדם כתב לו... ואיזה נודניק ראהים הזה "השיר שלך בסדר אבל לא משהו" |חבול|
נכון|מאוהב| ונכון|שפם|

לא ברור לי לכמה זמן זה, אבל מניחה שרק איזה חודש-חודשיים.
לא אמרו חצי שנה?

אני כנראה גם מושפעת מהעובדה שקשה לי להזדהות עם כמה שנשים מסוימות לוקחות כאסון את חוסר היכולת להביא ילדים ביולוגיים לעולם, אבל אני פשוט לא מוצאת את זה כסיבה לרחם על מישהי כל כך... 🤷‍♀️
וואי כל כך!!!!|כן||כן|

יכלו לעשות פשרה ולעשות המנון על ציצים וזיונים אבל בלטינית. ככה כולם היו לא מרוצים, אבל במידה שווה.
:-D:-D:-D

כן, האמת שאני בכלל ציפיתי שהם יחשפו את ההקלטה שויו הקליטה אותה אומרת דברים איומים ומזלזלים על התלמידים.
כן אני גם ציפיתי למשהו כזה!!

אוי גם אני |נחמה| בגלל זה תמיד מעדיפה דיונים בכתב.
|כן| אני גם.
למרות שגם בכתב אני לפעמים מתקשה, בעיקר בנושאים קצת יותר רציניים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יכלו לעשות פשרה ולעשות המנון על ציצים וזיונים אבל בלטינית. ככה כולם היו לא מרוצים, אבל במידה שווה. וגם המשקיעים בקהל לא היו מבינים את המילים אז הכל היה בסדר. [מזכיר לי משהו מעולה מהפרק 3X07 נדמה לי של פארקס]
:-D
ואני מבין למה את מתכוונת בפרק של מחלקת גנים ונוף
כן, האמת שאני בכלל ציפיתי שהם יחשפו את ההקלטה שויו הקליטה אותה אומרת דברים איומים ומזלזלים על התלמידים. אבל אולי זה לא משהו שהיה כזה מזיז למשקיעים, לא יודעת.
וואלה, הם לא חשפו את ההקלטה הזאת של הופ. חשבתי שידליפו את זה לתקשורת או משהו
לא נראה לי שזה באמת היה משנה למשקיעים, אבל אולי היו מפטרים אותה אם זה נעשה ציבורי.
ככה יכלו להחזיר את הבית ספר למצב הקודם בלי לגרום בטעות לסגירתו.
אני גם לא חשבתי מראש שיסגרו בגלל זה את הבי"ס. גם לא היה כזה ברור לי כל הזמן אם זה בי"ס פרטי או ציבורי כי יש בו גם תלמידים עשירים וגם עניים (אולי הם על מילגות או משהו?) אבל כן נראה הייתי צריכה להבין שזה פרטי מהדיבורים על המשקיעים והבורד. אבל חשבתי שהיום פתוח זה להורים, לא חשבתי משקיעים, לא שמתי לב טוב כל כך כנראה לעניין הזה.
אבל יש להם כמובן גם מערכת חינוך ציבורית.
אגב, אחיין שלי צופה בסדרה עכשיו והוא בעונה 2 והוא צפה בכל מיני סדרות בריטיות אחרות והוא אומר שהסדרה היא כיפית, אבל זה לחלוטין לא אמין שזה תיכון באנגליה. קודם כל עניין המדים - כלומר זה שאין להם מדים בעונות הראשונות. כמעט בכל בתי הספר באנגליה יש מדים. ויש עוד כל מיני דברים שמרגישים כמו סדרת תיכון אמריקאית הרבה יותר מאנגלית.
חוץ מזה הוא ציין גם שזה פשוט לא מרגיש כמו אנגליה כי כמעט תמיד זורחת שם השמש. וזה באמת קטע.
אוף אריק נפרד מאדם למרות שאדם הסכים לסלוח לו על הנשיקה ;-( למרות שמבינה אותו.
את מבינה את אריק שהוא נפרד מאדם?
כי אני ממש לא מבין. הוא בחר בו גם כשהיה לו חבר שהיה לחלוטין מחוץ לארון ולמרות כל ענייני העבר.
ואז הוא עוזב אותו בגלל שאדם עדיין לא מוכן לצאת מהארון בפני אמא שלו (למרות שזה ברור לשניהם שהיא יודעת), ואפילו שהוא כבר יצא מהארון בפני כל בית הספר.
וגם בגלל שאדם לא מרגיש בנוח לצאת מאופר למועדונים.
הוא טוען שאדם תוקע אותו במקום בארון וזה פשוט ממש לא נכון.
הוא גם יכול לצאת למועדונים בלעדיו. יש אנשים שזה בכלל לא מתאים להם, זאת לא סיבה לוותר על כל הקשר.
מורין עדיין רוצה להתגרש ממייקל ולמרות שהעניינים ביניהם נראים טוב היא מבינה שלאדם עוד יש איתו יחסים בעייתיים ולכן מרחיקה אותו.
מעצבן אותי מאוד שמייקל עם כל התובנות וההתפתחות העצמית שלו לא מנסה גם לתקן את הקשר עם אדם בינתיים.
אני מצפה שזה יקרה בעונה הבאה, אבל אז נראה כאילו זה רק בשביל שמורין תקבל אותו בחזרה.
אני מקווה מאוד שזה יקרה. אבל באמת יהיה חבל אם מייקל יעשה את זה רק בגלל שהוא רוצה לחזור אל מורין.
אבל אולי אפילו אם זה יתחיל מהסיבות הלא נכונות זה יהפוך למשהו אמיתי.
אוי, כנראה הדחקתי את זה כי לא זכרתי את זה קורה.
מוזר לי שאמא שלו, מורין, עוד לא יודעת שהם זוג, אחרי מה שהוא עשה על הבמה בהצגה ההיא לעיני כל.
אני די בטוח שמורין יודעת שהם זוג, גם אם היא לא שמעה מאף אחד על ההצגה. קשה לפספס שאריק הוא הומו והיא יודעת שהם מבלים שעות בחדר של אדם. היא אפילו רואה את אדם עם האיפור ולא מזיזה גבה.
היא פשוט מחכה שאדם יספר לה והוא לא מספר לה (כלומר עד שהוא סיפר לה) כי לפעמים זה קשה לעשות את הצעד הזה.
והוא מתעמת עם אחיו הגדול (לא קלטתי עד עכשיו שזה אח שלו בכלל), וחוזר לבקש סליחה ממורין ששמחה לקבל אותו בחזרה.
(אתם עדיין חושבים שהוא בנאדם מגעיל?)
חחחחח לא מתאים לך לא לקלוט כל מיני דברים כאלו.
אמרו את השם שלו (מייקל) הרבה פעמים. בין היתר המורה שנתן לו לגור אצלו קורא לו ככה.
ואח שלו דיבר על כך שאחיו הקטן גר אצלו.
וכמו שאמרתי הוא משתפר, אבל אני מחכה שיעשה את הצעד עם אדם.
(ואני בכלל שכחתי שהוא היה עד ליציאה של אדם מהארון והוא כנראה לא דיבר איתו מאז)
|נחמה| אני דווקא כן כשראיתי את הסצינות בבי"ח חשבתי בין השאר על איך אתה מרגיש עם זה.
טוב, אני מניח שכל אחד מדחיק את הטראומות שלו.

didalf

Well-known member
אגב, אחיין שלי צופה בסדרה עכשיו והוא בעונה 2 והוא צפה בכל מיני סדרות בריטיות אחרות והוא אומר שהסדרה היא כיפית, אבל זה לחלוטין לא אמין שזה תיכון באנגליה. קודם כל עניין המדים - כלומר זה שאין להם מדים בעונות הראשונות. כמעט בכל בתי הספר באנגליה יש מדים. ויש עוד כל מיני דברים שמרגישים כמו סדרת תיכון אמריקאית הרבה יותר מאנגלית.
אני חושבת שזה די בכוונה שעשו את הבית ספר אמריקאי כזה. יחד עם העיירה השמשית מידי לאנגליה זה חלק מהפנטזיה של הסדרה הזאת. היא לא מנסה להיות אמינה בקטע הזה בכוונה.
גם יש בה הרבה מחוות ורפרנסים לסרטי תיכון אמריקאים.
כמה וכמה לילדות רעות, היה גם משהו בעונה השניה שהזכיר לי את הסרט (המושלם!) 10 דברים שאני שונאת אצלך, ואולי עוד.

כי אני ממש לא מבין. הוא בחר בו גם כשהיה לו חבר שהיה לחלוטין מחוץ לארון ולמרות כל ענייני העבר.
ואז הוא עוזב אותו בגלל שאדם עדיין לא מוכן לצאת מהארון בפני אמא שלו (למרות שזה ברור לשניהם שהיא יודעת), ואפילו שהוא כבר יצא מהארון בפני כל בית הספר.
הוא גם יכול לצאת למועדונים בלעדיו. יש אנשים שזה בכלל לא מתאים להם, זאת לא סיבה לוותר על כל הקשר.
|כן||כן||כן||כן||כן||כן||כן|

Lhuna3

Well-known member
היא שכבה בכלל עם מישהו אחר? כי הוא כועס עליה שהיא נישקה את בעלה לשעבר היא גם שכבה איתו? לא זוכרת.
היא לא שכבה עם הגרוש שלה, לפחות לא שראינו.
היא כן שכבה עם כל מיני מזדמנים ממש קצת לפני שהתחילה לשכב עם יאקוב, ולא ראינו מישהו אחרי, אבל זה אפשרי, סה"כ מבחינתה זה לא היה בהתחלה בגדר מערכת יחסים, אלא עוד סקס מזדמן. לא ברור (לי לפחות) בכמה זמן לפני גילוי ההריון מדובר. אבל זה נראה לי בהחלט אפשרי.
מצד שני אם היו אחרים בטווח הזמן הרלוונטי, אז זה מוזר לי שהיא בעצמה היתה כל כך בטוחה מההתחלה שזה שלו.
לא אמרו חצי שנה?
אני לא שמתי לב, אבל אם את אומרת אז אולי.
כן, בעיקר אחרי הביקור בניגריה וכמה שהתברר לנו ובעיקר לו, שקשה לו עם הסתרות וסודות והוא הכי מאושר כשהוא לגמרי הוא עצמו והכי פתוח עם העולם ועם כל מי שסביבו.
אדם לא תוקע אותו בארון אבל הוא כן עוד מסתיר (גם אם לכאורה) מאמא שלו למשל.
בשורה התחתונה אפשר להגיד שהנימוקים שכתבת נכונים, אבל נימוקים וסיבות לא באמת משנים - אם הוא מרגיש עכשיו שזה מגביל אותו ולא נכון עבורו להיות "עם מישהו שלומד ללכת" כשהוא "מוכן לעוף" - אז זה מה שהוא מרגיש. ומותר לו להרגיש ככה עכשיו, גם אם בהתחלה המשיכה והריגוש עם אדם גברו על זה.
זה לא משנה את העובדה שזה עצוב לי מאוד בשביל אדם, שאני חושבת שעבר התקדמות מדהימה.
אני די בטוח שמורין יודעת שהם זוג, גם אם היא לא שמעה מאף אחד על ההצגה. קשה לפספס שאריק הוא הומו והיא יודעת שהם מבלים שעות בחדר של אדם. היא אפילו רואה את אדם עם האיפור ולא מזיזה גבה.
היא פשוט מחכה שאדם יספר לה והוא לא מספר לה (כלומר עד שהוא סיפר לה) כי לפעמים זה קשה לעשות את הצעד הזה.
נשמע נכון (וגם די בסוף כשהוא סיפר זה נראה ברור שהיא כבר יודעת).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
כן, בעיקר אחרי הביקור בניגריה וכמה שהתברר לנו ובעיקר לו, שקשה לו עם הסתרות וסודות והוא הכי מאושר כשהוא לגמרי הוא עצמו והכי פתוח עם העולם ועם כל מי שסביבו.
אדם לא תוקע אותו בארון אבל הוא כן עוד מסתיר (גם אם לכאורה) מאמא שלו למשל.
בשורה התחתונה אפשר להגיד שהנימוקים שכתבת נכונים, אבל נימוקים וסיבות לא באמת משנים - אם הוא מרגיש עכשיו שזה מגביל אותו ולא נכון עבורו להיות "עם מישהו שלומד ללכת" כשהוא "מוכן לעוף" - אז זה מה שהוא מרגיש. ומותר לו להרגיש ככה עכשיו, גם אם בהתחלה המשיכה והריגוש עם אדם גברו על זה.
זה לא משנה את העובדה שזה עצוב לי מאוד בשביל אדם, שאני חושבת שעבר התקדמות מדהימה.
כמובן שאם הוא מרגיש שהוא צריך להפרד ממנו אז זה הדבר הנכון. ולא שישאר כי הוא מרגיש שהוא צריך מטעמי הגיון.
אבל זה ממש מוזר כי הוא עזב מישהו שלחלוטין מחוץ לארון בשביל אדם.
וזה גם מרגיש מצחיק כי נראה שאדם מחוץ לארון בפני כולם חוץ מאמא שלו. כלומר אם אריק היה רוצה להשאר עם אדם ורק הדבר הזה היה מפריע לו אז הגיוני שהוא היה אומר אני לא חושב שאני יכול להשאר חבר שלך אם אתה לא תצא מהארון בזמן הקרוב. אבל הוא בכלל לא נתן אופציה.

האמת שזה מרגיש כאילו מה שהתשנה בשביל אריק זה בעיקר שהוא רוצה לחוות לילות כמו שהיה לו בניגריה, שהוא יוצא למועדונים ומתנשק ומבלה את הלילה עם מי שבא לו בלי חרטות. שזה גם בסדר אם זה איפה שהוא. אבל מרגיש לי שהוא הציג לאדם את זה כאילו הוא נפרד מאדם בגלל שאדם עוד לא נמצא משלב כלשהו, וזה לא נראה לי העניין.

אוסווין

Active member
פאן פאקט לחובבי שיימלס (למרות שבטוח כבר אמרתי את זה), השחקנית אן-מארי דאף שמגלמת את אמא של מייב גילמה גם את פיונה גלאגר בגרסא המקורית של שיימלס. ובחינוך מיני היא משחקת איזושהי גרסא של פרנק, רק ממש לא, אבל אתם מבינים למה אני מתכוון חח. הנה קליפ משיימלס הבריטי, שתכלס היא לא עושה בו הרבה אבל הייתי חייב להביא אותו ואתם תבינו למה. אם לא ראיתם את הבריטי, תנסו לנחש מי זה מי.

didalf

Well-known member
פאן פאקט לחובבי שיימלס (למרות שבטוח כבר אמרתי את זה), השחקנית אן-מארי דאף שמגלמת את אמא של מייב גילמה גם את פיונה גלאגר בגרסא המקורית של שיימלס. ובחינוך מיני היא משחקת איזושהי גרסא של פרנק, רק ממש לא, אבל אתם מבינים למה אני מתכוון חח.
חחח כן אפילו התייחסנו לזה איפשהו בשרשור|למטה|
מייב מטפלת באחותה החורגת הקטנה יותר מהאמא חסרת האחריות שלהן, וזה מתחיל להזכיר לי את פיונה ואמא שלה משיימלס
מצחיק שאת אומרת, כי אמא שלה שיחקה את פיונה בשיימלס הבריטית.
איזה עצוב שפיונה הפכה לפרנק.

הנה קליפ משיימלס הבריטי, שתכלס היא לא עושה בו הרבה אבל הייתי חייב להביא אותו ואתם תבינו למה.
כי ג'יימס מקאבוי לא לובש דבר חוץ מורדים?:-P:

Aranel Nenharma

Well-known member
ראיתי עד עונה 3 פרק 5
ויש לי כל כך הרבה דברים להגיד שאני לא מסוגלת להתאפק להגיב עד שאני אסיים את העונה.
הפרק שהם בטיול לצרפת
דבר ראשון אני חייבת לצרוח:eek::eek::eek::eek::eek::eek::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
שמתי לב למשהו שעניין אותי אם גם אתם חושבים כך.. יש בסדרה הזו דמיון לורוניקה מארס:
יש עוד נקודות הקבלה בערך שאני יכול אולי לעשות, אבל לגבי המשך הסדרה
מייב ואוטיס נשכחו בתחנת דלק בזמן טיול כיתית האאאאאאאאא
והיה סוג של אסון עם האוטובוס בטיול אהההההה
כשגילו ששכחו אותם נשפכתי מצחוק.

אוקי אז בוא נדבר על אדם ואריק.
יש לי בעיה עם הזוג הזה.
בעונה הראשונה והשניה לא הכי הבנתי מה אריק מוצא בלהיות עם אדם. זה אדם שהתעלל בו כנראה שנים ואז פתאום ביום אחד לאריק יש קראש על אדם. זה ממש תסמונת שטוקהולם.
אני יכולה להבין את הצד של אדם, שהרגשות שהיו לו גרמו לו להיות מבולבל ושאולי היה לו תמיד רגשות לאריק והבריונות היה הדרך לבטא אותם (כמו שילד מושך לילדה בגן בשיער) אבל אצל אריק זה בא משום מקום. ונכון שראינו את הקשר נבנה בעונה 2 אבל אני עדיין לא מצליחה להבין מה גרם לאריק לנסות בכלל את זה.
עם זאת אני בקונפליקט ממש קשה כי אדם ואריק הם הזוג הכי חמוד שיש :love: אני פשוט מאוהבת בזוג הזה וכל סצנה איתם אני חוזרת אחורה לראות שוב כי זה פשוט כזה פשוש. גם כשחושבים על זה אז הם הזוג עם מערכת יחיסים הכי בריאה שיש בסדרה (כולל המבוגרים).
ראיתי בשאלון החודשי שרשמתם את אדם כדמות החודש ולא הצלחתי להבין למה, ואז הגעתי לעונה 3 וזה הוחלט, אדם הוא דמות החודש שלי לשאלון של חודש הבאה.

עכשיו זוג אחר... אוטיס ומייב
אני חושבת שהיוצרים גררו את מערכת היחסים שלהם יותר מדי ועכשיו זה כבר לא נחוץ. באמת שלא איכפת לי אם הם יהיו או לא יהיו ביחד, מה גם שרוב עונה 2 הדמויות לא בילו ביחד וזה עוד יותר הוריד את השיפ הזה כי פשוט לא חווינו אותם על המסך.
זה לא שיש לי בעיה שהם יהיו ביחד, ולפי פרק 5 זה נראה שזה מה שהולך לקרות (וגם כי הסדרה די הולכת בשבלונה של סדרה דרמה קומית טיפוסית) אבל מי שבאמת כואב לי זה על רובי. הם הצליחו ליצור בעונה 3 דמות כל כך טובה ועגולה בניגוד לדמות שהיתה בעונה 1. ותאכלס מי שהכי איכפת לי שיהיה בזוגיות טובה ומאושרת זו רובי, כל כך מגיע לה את זה. והחברים שלה היו כל כך חמודים עם איך שהם הגנו עליה אחרי הפרידה מאוטיס וגם הם נהפכו לדמויות עגולות.

חסר לי קצת יחס להפלה שמייב עשתה בעונה הראושנה, לא הזכירו את זה בכלל. וזה לא צריך להיות איזה סיפור אבל כן קצת קיוותי שלפחות היא תודיעה באיזה שהו שלב לג'קסון, אפילו אוטיס לא הזכיר את זה פעם אחד, וזה מעלה את השאלה למה הכניסו את קו העלילה הזה חוץ מלשמש עלילה לפרק המסויים ההוא.

תגובות על פרקים מעונה 3:
אני בעצם מרחם על המנהל לשעבר. אני צריך להזכיר לעצמי שהוא היה אדם די נוראי.
האם הוא באמת היה נוראי? כאילו כן הוא עשה דברים נוראים, אבל צריך לזכור שבית הספר הזה באמת נהפך לבית זונות אחד גדול. אני עדיין לא מבינה איך אישור ללילי לעשות את ההצגה הזו
ואדם ואריק כאלה חמודים|מאוהב| אני שמחה שבינתיים זה הולך לכיוון טוב. והיה ברור שזה מה שהוא רוצה עם הסקס.
אוקי אז הסצנה בפרק 2 שאריק מאפר את אדם. אדם כזה פשוש שם.|מאוהב| אני שמחה שהוא למד די מהר לאהוב את מי שהוא.
חלק מהקטעים איתה אבל משעשעים אותי. וגם לאדעת רוב הזמן היא כלבה אבל מידי פעם מתגלה צד טיפה יותר רך שלה בעיקר כשהיא מסרבת לוותר על אוטיס בכל פעם שהוא מעיז להתנגד לה וזה נראה כאילו היא מרגישה אליו יותר ממה שהיא מודה וזה קצת חמוד.
רובי היא באמת מלכה. וממש אהבתי בהתחלה שהיא לא רצתה לוותר עליו.
חוצמזה איימי מותק ואני מתה על המבטא שלה.
איימי גם ממש חמודה, אבל אני מרגישה שצריך להתקדם עם העלילה שלה בקצב קצת יותר מהיר. כי היא נמצאת באותו מקום מעונה 2 (מבחינת פיתוח דמות)
ד"א בעצם רובי ואדם לא היו באותה חבורה פעם? הרי ממש בהתחלה אדם יצא עם איימי והיא הייתה חלק מהקבוצה שלהם לא? זה מרגיש כ"כ עתיק שלא אמין שזה קרה בכלל.
אבל לא לשכוח שאיימי נפרדה מאדם כי רובי והחבורה די אמרו לה להפרד ממנו. זה לגמרי היה נראה שאיימי מצידה היתה ממשיכה איתו. וקצת חבל לי שאין סצנות איתם, היה יכול להיות מעניין שהם ידברו על אדם החדש וישתפו חוויות.
דיי נו אדם כזה פשוש הוא מנסה לקרוא ספר שירה בשביל אריק|מאוהב| ומנסה להשתפר בלימודים. והסוף כשהוא אומר לאריק שהוא אוהב אותו ואריק גם, איזה חמודים|מאוהב|
הצחיק אותי שאדם זרק אבן על החלון של אריק, ואריק יוצא אליו ואומר לו שהוא יכול לצלצל בפעמון כי הם יוצאים עכשיו. זה היה נראה ממש כמו סצנה ממחזה של וויליאם שיקספיר.
אוף הוא היה כזה עצובי בסוף כשאריק לא ענה לו:-( רק שלא יקפוץ למסקנות מזה.
זה היה עצוב כי זה נראה שבגלל כל היחס הקודם של אדם אז אין לו חברים באמת (קייל הזה הוא סתם סטלן). גם זה שלא היה לו ברירה לשבת ליד האקס של חבר שלו וגם כאילו לא היה לו עם מי לדבר כל עוד אריק לא שם.
זו עוד סיבה למה הוא צריך לדבר עם איימי.
ויאללה שאוטיס יהיה חבר של אדם, מגיע לו
חייבת לציין שלא ממש אכפת לי מג'ין ויאקוב העלילות שלהם די תקועות לי.
לפי הפרומים חשבתי שלדמות של ג'ין יהיה יותר עניין בעלילה אבל זו לגמרי דמות שאפשר לותר עליה.
@מילי08 ראית את לוק???? איזה שיער (מחולה אהבה)
הצחיק אותי כשהם חזרו לאסוף את מייב אז המורה אומר לאוטיס "אה גם אתה פה לא שמנו לב שנעלמת":-D
זה כי אריק לא היה שם להזכיר להם. אריק היה ממש חסר בפרק הזה.
אבל עכשיו אריק צריך לטוס לשבוע... לאיזה צרות זה יגרום להם?
אני פתאום קולטת שכבר בפרק 2 של העונה הזכירו את הנסיעה הזו, גררו את זה יותר מדי פרקים (רק ב 5 הוא טס)
החברות בין אריק ואוטיס למשל בטלוויזיה האמריקאית לעולם לא היתה עוברת ככה. שני בנים שהם חברים טובים ומתחבקים באמת בלי הטפיחה המטופשת על הגב (שהפכה להיות דרך שבה כל גבר מחבק גבר במציאות)
בפרק של הדייט אז כשהם נפגשו זה היה חיבוק אמיתי וכנה גם ממש אהבתי את זה.
חחחח אתם יודעים מה זה הזכיר לי? צ'ארלס וג'ינה. "היינו זוג ועכשיו אנחנו אחים":-D [אולה ואוטיס]
:-D:-D:-D
אני ממש שוקל לחסום את לונה על אהבת אייזק
:-D אייזק הוא בלתי נסבל והוא סתם סכסכן.
אבל אני לא נגד אדם ואריק יחד. אבל גם ההפך לדעתי לא בסדר - כלומר להתייחס לזוגיות שלהם רק באופן חיובי תוך כדי שיכחה גמורה של מה שאדם עשה לאריק. אני חושב שזה צריך להיות חלק מהסיפור שלהם יותר ממה שעשו. אם שוכחים ממה שדמות עשתה בעבר אז זה כמו להתעלם מכך שאדם הוא דמות עשתה התפתחות גדולה כי אפשר להתייחס אליו כאל מישהו שתמיד היה נהדר.
בדיוק!
בחיי שאני הייתי לגמרי בסדר אם אוטיס ומייב זה היה משהו שבסוף לא יקרה (אבל גם ברור לי שהוא כן יקרה).
נכון? כאילו בשלב הזה של הסדרה הם כל כך התרחקו שכבר לא צריך אותם ביחד.
חוצמזה הזוגיות שלהם התחילה ממקום אולי לא הכי טוב אבל בעונה הזאת לא רואה סיבה לא להתייחס לזוגיות שלהם כדבר חיובי. אדם מתאמץ כ"כ כדי להשתנות ולהיות אדם טוב יותר בשבילו ובשביל אריק, כמה נצטרך להזכיר לו שפעם הוא היה חרא? והאם אריק צריך לזכור כל הזמן מה החבר שלו שהוא אוהב עשה לו פעם? לא נראה לי. איך אפשר להתקדם ככה הלאה לעתיד טוב יותר ביחד?
הבעיה שלי היא שקצת דילגו על הקונפליקט של אריק האם הוא רוצה לשכוח את מה שאדם עשה לו.
וגם בעתיד, אם יהיה להם ילדים, הסיפור על איך ההורים נפגשו יהיה ממש מביך

ולסיום:
עוד 3 פרקים וסיימתי את העונה
|מזיע| כמה שיש קצת פרקים, הם ארוכים.
אני חייבת לסיים את הסדרה כדי שיהיה לי זמן לראות פארקס שאני בפיגור גדול שם.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
וואו, באמת היה לך המון מה לכתוב
וזה מעולה.
אבל עכשיו מאוחר אז אני רק ריפרתי
ובכל מקרה אני אענה רק כשתסיימי את העונה כי אז אני לא צריך לדאוג מספליור.

ועכשיו אני גם מבין למה את נעדרת ממחלקת גנים ונוף. אז באמת תסיימי קודם כאן.

didalf

Well-known member
כי אני יותר נחמדה מניק ויכולה להתאמץ טיפה להגיב בלי ספוילרים להמשך!!!
מייב ואוטיס נשכחו בתחנת דלק בזמן טיול כיתית האאאאאאאאא
והיה סוג של אסון עם האוטובוס בטיול אהההההה
חחחח וואלה לא חשבתי על ורוניקה בקטע הזה:-D
לפחות האסון היה פחות אסוני (אם כי נראה לי שרהים היה מעדיף למות בפיצוץ על פני מה שהיה)

אוקי אז בוא נדבר על אדם ואריק.
יש לי בעיה עם הזוג הזה.
בעונה הראשונה והשניה לא הכי הבנתי מה אריק מוצא בלהיות עם אדם. זה אדם שהתעלל בו כנראה שנים ואז פתאום ביום אחד לאריק יש קראש על אדם. זה ממש תסמונת שטוקהולם.
אני יכולה להבין את הצד של אדם, שהרגשות שהיו לו גרמו לו להיות מבולבל ושאולי היה לו תמיד רגשות לאריק והבריונות היה הדרך לבטא אותם (כמו שילד מושך לילדה בגן בשיער) אבל אצל אריק זה בא משום מקום. ונכון שראינו את הקשר נבנה בעונה 2 אבל אני עדיין לא מצליחה להבין מה גרם לאריק לנסות בכלל את זה.
עם זאת אני בקונפליקט ממש קשה כי אדם ואריק הם הזוג הכי חמוד שיש :love:אני פשוט מאוהבת בזוג הזה וכל סצנה איתם אני חוזרת אחורה לראות שוב כי זה פשוט כזה פשוש. גם כשחושבים על זה אז הם הזוג עם מערכת יחיסים הכי בריאה שיש בסדרה (כולל המבוגרים).
ראיתי בשאלון החודשי שרשמתם את אדם כדמות החודש ולא הצלחתי להבין למה, ואז הגעתי לעונה 3 וזה הוחלט, אדם הוא דמות החודש שלי לשאלון של חודש הבאה.
אוקי כבר באתי להתעצבן ולהמנע מלהגיב כי אין לי כוח להכנס לדיון הזה, ניהלתי אותו בראש עם כל מיני כתבות מעצבנות יותר מידי פעמים. אבל אז ראיתי את ההמשך ואני אוהבת אותך חזרה:-P:|לב|
אני כבר לא זוכרת הרבה אבל נדמה לי שאהבתי את אדם גם בעונה 2. כאילו הדברים שכן זכורים לי זה שהוא היה עצובי ואבא שלו היה חרא והקטעים המקסימים שבהם הוא ואריק ניפצו דברים במגרש הנטוש הזה|לב|

עכשיו זוג אחר... אוטיס ומייב
אני חושבת שהיוצרים גררו את מערכת היחסים שלהם יותר מדי ועכשיו זה כבר לא נחוץ. באמת שלא איכפת לי אם הם יהיו או לא יהיו ביחד, מה גם שרוב עונה 2 הדמויות לא בילו ביחד וזה עוד יותר הוריד את השיפ הזה כי פשוט לא חווינו אותם על המסך.
זה לא שיש לי בעיה שהם יהיו ביחד, ולפי פרק 5 זה נראה שזה מה שהולך לקרות (וגם כי הסדרה די הולכת בשבלונה של סדרה דרמה קומית טיפוסית) אבל מי שבאמת כואב לי זה על רובי. הם הצליחו ליצור בעונה 3 דמות כל כך טובה ועגולה בניגוד לדמות שהיתה בעונה 1. ותאכלס מי שהכי איכפת לי שיהיה בזוגיות טובה ומאושרת זו רובי, כל כך מגיע לה את זה. והחברים שלה היו כל כך חמודים עם איך שהם הגנו עליה אחרי הפרידה מאוטיס וגם הם נהפכו לדמויות עגולות.
כמעט מסכימה כי אני האמת די בעד שני הזוגות ממש אוהבת את שניהם אני בסדר עם כל אחת מהאופציות.
אבל מסכימה עם מה שאמרת על רובי. מדהים איזה קפיצה רובי עשתה בעונה הזאת מדמות שולית מאד כלבה ושטחית לאחת הדמויות הכי אהובות שפתאום כל האינטרנט בעדה. כל הכבוד ליוצרים שהפכו ככה את רובי|כתר|

חסר לי קצת יחס להפלה שמייב עשתה בעונה הראושנה, לא הזכירו את זה בכלל. וזה לא צריך להיות איזה סיפור אבל כן קצת קיוותי שלפחות היא תודיעה באיזה שהו שלב לג'קסון, אפילו אוטיס לא הזכיר את זה פעם אחד, וזה מעלה את השאלה למה הכניסו את קו העלילה הזה חוץ מלשמש עלילה לפרק המסויים ההוא.
וואי שכחתי מזה8-* כאילו מידי פעם אני נזכרת כי יש מם כזה של "חיכית?" "כמובן" על כל מיני דברים אבל בסדרה עצמה דווקא שכחתי.

אני עדיין לא מבינה איך אישור ללילי לעשות את ההצגה הזו
אני גם האמת.

האם הוא באמת היה נוראי? כאילו כן הוא עשה דברים נוראים
מצד שני הוא חשף את הסודות המיניים של כולם. והוא אדם מבוגר, לא נערה נקמנית!!!!

אוקי אז הסצנה בפרק 2 שאריק מאפר את אדם. אדם כזה פשוש שם.|מאוהב| אני שמחה שהוא למד די מהר לאהוב את מי שהוא.
כן|מאוהב|

אבל לא לשכוח שאיימי נפרדה מאדם כי רובי והחבורה די אמרו לה להפרד ממנו. זה לגמרי היה נראה שאיימי מצידה היתה ממשיכה איתו. וקצת חבל לי שאין סצנות איתם, היה יכול להיות מעניין שהם ידברו על אדם החדש וישתפו חוויות.
אה כן? לא זכרתי. אבל לא נראה לי שאיימי אהבה אותו. היא הייתה אז בחורה שתמיד צריכה חבר והוא כזה היה שם, לא? אבל כן זה יהיה נחמד אם הם ידברו שוב.
אגב נזכרתי שהשחקנים של אדם ואיימי היו זוג ונכנסתי לאינסטגרם שלהם לראות אם עדיין ולא הצלחתי להסיק מסקנות אם הם עדין ביחד או נפרדו.

הצחיק אותי שאדם זרק אבן על החלון של אריק, ואריק יוצא אליו ואומר לו שהוא יכול לצלצל בפעמון כי הם יוצאים עכשיו.
כן|לב|:-D

זה היה עצוב כי זה נראה שבגלל כל היחס הקודם של אדם אז אין לו חברים באמת (קייל הזה הוא סתם סטלן). גם זה שלא היה לו ברירה לשבת ליד האקס של חבר שלו וגם כאילו לא היה לו עם מי לדבר כל עוד אריק לא שם.
זו עוד סיבה למה הוא צריך לדבר עם איימי.
ויאללה שאוטיס יהיה חבר של אדם, מגיע לו
נכון!
הוא אמור להיות אבל חבר של אולה, חבל שלא ראו אותם יותר ביחד העונה. ואולה הייתה עסוקה בלילי בטיול:-(

בפרק של הדייט אז כשהם נפגשו זה היה חיבוק אמיתי וכנה גם ממש אהבתי את זה.
כן|לב|

טנקיווו|מאוהב|

didalf

Well-known member
מאקו דירגו את כל הדמויות של העונה. (אובייסלי ספוילרים להכל)

1. מסכימה חלקית. איימי היא אכן נסיכה אבל אדם הוא מקום ראשון בשבילי|לב|
2. השיר על רהים לול:-D
3. מסכימה עם מה שכתבו על רובי|מאוהב| הייתי שמה אותה גבוה יותר אפילו העונה.
4. וגם אהבתי מאד מה שכתבו על אדם|מאוהב|
5. לאריק אכן הגיע הורדה בדרגה אחרי הבגידה הזאת|לב-ש| אבל הם כותבים שהוא לחץ על אדם לשכב איתו וזה לא נכון8-*

למעלה