חינוך מיני (Sex Education) עונה 3

טוני החתול

Well-known member
מנהל
באיחור החלטתי שהכי נוח שתהיה לעונה הזאת שרשור משלה.
עכשיו אני צריך להתחיל להעביר הנה הודעות שקשורות לה.
אין כל כך הרבה אבל אני מקווה שעוד אנשים בעתיד יראו.

באיחור ומבלי לקרוא את השרשור כאן נכנסתי לצפות את בעונה הראשונה. עד עתה צפיתי בשלושה פרקים, שנוגעים בסוגיות התבגרות מינית, קרי לילה, זין ענק ומעמדות בבית הספר. סתם ככה שאלה - במה סדרה זו. תשלפו ממנה את העירום, כולל איברי מין זכריים, סצינות של סקס שונה מ"זאת שיודעת" או "סברינה המכשפ.." או כל אחת אחרת שמנסה לתאר את חיי הזוועה בבית הספר התיכון, נכון גם "גליי" וגם הסדרה בדיסני, עם הכוכבת שנוצרה בה - זנדאיה, כאיזו "מרגלת-על"?
אדם גרוף מזכיר את המטורלל מ"הצלצול הגואל" ודמויות דומות רבות ואחרות. האם יגלה באיזה שלב שהוא הומו בכלל<?
ג'יליאן אנדרסן נהדרת עם המבטא האנגלי-הרך שלה, בהחלט.
ואוטיס, היהפוך האפרוח המכוער לברבור חתיך?
אמשיך לצפות עוד קצת, נראה אם זה חמשיך לענין אותי.

אז סיימתי עונה ראשונה.
התחלתי חצי פרק מהשניה, לא 'דע, היא תצטרך לנסות לכבוש אותי מחדש.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התחלתי את העונה החדשה של Sex Education
יש מנהלת חדשה והיא כאילו מגניבה והכל, אבל במקביל שמרנית בטירוף.
מעניין איך זה יתפתח ואם יהיה מרד תלמידים נגדה.

יש דמות חדשה של תלמיד א-בינרי. עברית נוראית בשביל התייחסויות אבל לאחרונה ראיתי שיטה מסויימת שמשתמשים בה.
אז בהתחלה חשבתי שהתלמיד.ה הוא רק טרנסג'נדר אם כי באמת לא הייתי בטוח אם זכר או נקבה. גם חשבתי שהוא.יא שומרים את זה בסוד ולכן החלפת הבגדים בשירותים הנטושים הייתה חשובה, ולכן ראינו שהפריע לו.ה כשהרסו אותם. אבל בעצם אני מניח שאולי העניין הוא שלמישהו א-בינרי אין שירותים עם מין נכון. בכל מקרה בפרק השני כבר גילינו שהוא.יא א-בינארי ולא שומר.ת את זה בסוד. אהבתי גם שג'קסון וויו התייחסו אל זה כnon issue.
בעניין ג'קסון היה די ברור שהוא יפסיק להיות head boy, אבל קיוויתי שהוא יתפטר כמחאה ולא "יפוטר". (לא ממש ברור לי מה הקטע של התפקיד הזה)

אני בעצם מרחם על המנהל לשעבר. אני צריך להזכיר לעצמי שהוא היה אדם די נוראי.
גם אדם היה אדם נוראי (זה מצחיק) אבל אהבתי שהוא באמת עובד על עצמו. והיה משהו מאוד יפה בתיאור שלו של איך שהוא לא מוצא מילים ואז הוא נלחץ לדבר.
ושמחתי שאוטיס עזר לו כי צריך עוד קטעים של אוטיס כפסיכולוג לא רשמי, אפילו שהוא אומר שהוא הפסיק עם זה.
ואדם ואריק מאוד חמודים יחד.
יהיה נחמד אם העלילה עם המנהל לשעבר תוביל לפיוס כלשהו בין אדם ואבא שלו.
בכל מקרה אריק נוסע לניגריה לשבוע בשביל חתונה וזה מרגיש כאילו זה איכשהו יצור בעיות.

כמובן שאוטיס ומייב מרוחקים בתחילת העונה כי מבחינתו היא לא הגיבה להודעה שלו ומבחינתה הוא לא יצר קשר. גרררר.
ותכלס הוא אדיוט שהוא לא ווידא שהיא קיבלה את ההודעה.
לפחות לא גררו את הגילוי הזה יותר מידי ואייזק התוודה. (אני קיוויתי שזה יתגלה בדרך אחרת, כי תכלס זה יכל להתגלות בדרכים רבות)
אבל כמובן עד שמייב מגלה על זה אז אוטיס כבר יוצא רשמית עם רובי הנוראית.
*למרות שרובי כן צריכה לקבל קרדיט על זה שהיא הכריחה את אוטיס לגלח את השפם הנוראי הזה שלו.

בדברים אחרים שמתרחשים:
ג'ין שמרה על ההריון (אוקי איכשהו למרות שעברו רק איזה שבועיים מאז שסיימתי את עונה 2 אני אולי הספקתי לשכוח שהיא גילתה שהיא בהריון)
ועכשיו היא ויאקוב רוצים לחזור להיות יחד. ולא רק זה אלא לעבור לגור יחד.
יפה מצד אוטיס שהוא לא מתנגד לזה לחלוטין לאור זה שזה אומר שהוא יגור עם האקסית שלו,
אבל רציתי שהוא יצעק עליה שזה כמובן מהלך מהיר מידי. אם כי אני מניח שהעניין הוא שיאקוב רוצה כבר לגור שם כשהתינוק יוולד.

didalf

Well-known member
התחלתי את העונה החדשה של Sex Education
יאוו אבל למה הפרקים כ"כ ארוכים?|בוקס|
יש מנהלת חדשה והיא כאילו מגניבה והכל, אבל במקביל שמרנית בטירוף.
מעניין איך זה יתפתח ואם יהיה מרד תלמידים נגדה.
מצד אחד כן היא מבשרת רעות. מצד שני חלק מהדברים שהיא עושה לא כ"כ מופרכים הבית ספר הזה לגמרי מטורלל בעיקר במה שנוגע לסקס.
נגיד איסור על עישון, פיריסינג וכו' נראה סביר, גם אצלי היה. גם לא סביר שתלמיד יסתובב בלי חולצה או שמקהלה בתיכון תשיר על זיונים וציצים.
כאילו ברור שזה עוד יחמיר והיא תצא הרעה אבל חלק ממה שהיא עושה סה"כ לגיטימי וקצת מציק לי שמציגים את זה כרע.
(הפס במסדרון למשל כן דבילי)

יש דמות חדשה של תלמיד א-בינרי. עברית נוראית בשביל התייחסויות אבל לאחרונה ראיתי שיטה מסויימת שמשתמשים בה.
אז בהתחלה חשבתי שהתלמיד.ה הוא רק טרנסג'נדר אם כי באמת לא הייתי בטוח אם זכר או נקבה. גם חשבתי שהוא.יא שומרים את זה בסוד ולכן החלפת הבגדים בשירותים הנטושים הייתה חשובה, ולכן ראינו שהפריע לו.ה כשהרסו אותם. אבל בעצם אני מניח שאולי העניין הוא שלמישהו א-בינרי אין שירותים עם מין נכון. בכל מקרה בפרק השני כבר גילינו שהוא.יא א-בינארי ולא שומר.ת את זה בסוד. אהבתי גם שג'קסון וויו התייחסו אל זה כnon issue.
כן זה בדיוק מה שחשבתי על כל זה:-D
שכחתי איך תרגמו אבל|פנים|

גם אדם היה אדם נוראי (זה מצחיק) אבל אהבתי שהוא באמת עובד על עצמו. והיה משהו מאוד יפה בתיאור שלו של איך שהוא לא מוצא מילים ואז הוא נלחץ לדבר.
ושמחתי שאוטיס עזר לו כי צריך עוד קטעים של אוטיס כפסיכולוג לא רשמי, אפילו שהוא אומר שהוא הפסיק עם זה.
ואדם ואריק מאוד חמודים יחד.
יוו אדם כזה פשוש|מאוהב| איך הוא מתקשה לדבר אני מאד מבינה את זה גם לי יש את כל המילים בראש אבל הן לא יוצאות החוצה. זה היה כזה חמוד שהוא הצליח בסוף לדבר גם עם אריק וגם עם המורה ושהוא רוצה להתקדם בלימודים.
ואדם ואריק כאלה חמודים|מאוהב| אני שמחה שבינתיים זה הולך לכיוון טוב. והיה ברור שזה מה שהוא רוצה עם הסקס. וגם אהבתי אחרי שהקינטו אותו פעם אחת בחצר והוא לא הגיב טוב אז בפעם הבאה במלתחות הוא כזה "כן אני גיי יש בעיה" ואז כולם התקפלו|כתר| נראה לי שאדם הוא הדמות האהובה עליי פה.
אבל כן גם לי יש תחושה שהנסיעה הזאת תעשה צרות אבל כאילו למה זה כולה שבוע!!!!

כמובן שאוטיס ומייב מרוחקים בתחילת העונה כי מבחינתו היא לא הגיבה להודעה שלו ומבחינתה הוא לא יצר קשר. גרררר.
ותכלס הוא אדיוט שהוא לא ווידא שהיא קיבלה את ההודעה.
לפחות לא גררו את הגילוי הזה יותר מידי ואייזק התוודה. (אני קיוויתי שזה יתגלה בדרך אחרת, כי תכלס זה יכל להתגלות בדרכים רבות)
אבל כמובן עד שמייב מגלה על זה אז אוטיס כבר יוצא רשמית עם רובי הנוראית.
ממש גררר:-[

*למרות שרובי כן צריכה לקבל קרדיט על זה שהיא הכריחה את אוטיס לגלח את השפם הנוראי הזה שלו.
בהחלט!!!:-D
חלק מהקטעים איתה אבל משעשעים אותי. וגם לאדעת רוב הזמן היא כלבה אבל מידי פעם מתגלה צד טיפה יותר רך שלה בעיקר כשהיא מסרבת לוותר על אוטיס בכל פעם שהוא מעיז להתנגד לה וזה נראה כאילו היא מרגישה אליו יותר ממה שהיא מודה וזה קצת חמוד. אבל אוף הוא אי פעם יהיה עם מייב מה יהיה????????

ג'ין שמרה על ההריון (אוקי איכשהו למרות שעברו רק איזה שבועיים מאז שסיימתי את עונה 2 אני אולי הספקתי לשכוח שהיא גילתה שהיא בהריון)
שכחתי לחלוטין:-D בכלל שכחתי הרבה דברים היה ריקאפ יעיל בהתחלה.
אבל לא הבנתי אך עברו חודשיים שלושה של חופשת הקיץ וכבר יש לה כזאת בטן?
ומוזר לי שאולה ואוטיס בכלל לא דיברו על זה שיהיה להם אח.

חוצמזה איימי מותק ואני מתה על המבטא שלה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
יאוו אבל למה הפרקים כ"כ ארוכים?|בוקס|
מצד אחד כן היא מבשרת רעות. מצד שני חלק מהדברים שהיא עושה לא כ"כ מופרכים הבית ספר הזה לגמרי מטורלל בעיקר במה שנוגע לסקס.
נגיד איסור על עישון, פיריסינג וכו' נראה סביר, גם אצלי היה. גם לא סביר שתלמיד יסתובב בלי חולצה או שמקהלה בתיכון תשיר על זיונים וציצים.
כאילו ברור שזה עוד יחמיר והיא תצא הרעה אבל חלק ממה שהיא עושה סה"כ לגיטימי וקצת מציק לי שמציגים את זה כרע.

כן זה בדיוק מה שחשבתי על כל זה:-D
שכחתי איך תרגמו אבל|פנים|

יוו אדם כזה פשוש|מאוהב| איך הוא מתקשה לדבר אני מאד מבינה את זה גם לי יש את כל המילים בראש אבל הן לא יוצאות החוצה. זה היה כזה חמוד שהוא הצליח בסוף לדבר גם עם אריק וגם עם המורה ושהוא רוצה להתקדם בלימודים.
ואדם ואריק כאלה חמודים|מאוהב| אני שמחה שבינתיים זה הולך לכיוון טוב. והיה ברור שזה מה שהוא רוצה עם הסקס. וגם אהבתי אחרי שהקינטו אותו פעם אחת בחצר והוא לא הגיב טוב אז בפעם הבאה במלתחות הוא כזה "כן אני גיי יש בעיה" ואז כולם התקפלו|כתר| נראה לי שאדם הוא הדמות האהובה עליי פה.

ממש גררר:-[

בהחלט!!!:-D
חלק מהקטעים איתה אבל משעשעים אותי. וגם לאדעת רוב הזמן היא כלבה אבל מידי פעם מתגלה צד טיפה יותר רך שלה בעיקר כשהיא מסרבת לוותר על אוטיס בכל פעם שהוא מעיז להתנגד לה וזה נראה כאילו היא מרגישה אליו יותר ממה שהיא מודה וזה קצת חמוד. אבל אוף הוא אי פעם יהיה עם מייב מה יהיה????????

כן, ארוכים. אבל זה טוב כשזאת סדרה כיפית.

ואני כבר לא יכול להגיב לך על דברים כאן כי סיימתי את העונה.
אז אני צריך, או רוצה, או מבקש.
שתכתבי עוד על המשך הפרקים כדי שלעודד אותי לכתוב. כי כשסיימתי את העונה לא היה לי כוח לכתוב על כל מה שקרה ב6 פרקים שאחרי פרק 2

didalf

Well-known member
שתכתבי עוד על המשך הפרקים כדי שלעודד אותי לכתוב. כי כשסיימתי את העונה לא היה לי כוח לכתוב על כל מה שקרה ב6 פרקים שאחרי פרק 2
בשביל שתוכל להגיד שאתה לא יכול להגיב לי כי כבר סיימת?|שפם|

כן, ארוכים. אבל זה טוב כשזאת סדרה כיפית.
לאדעת זה קצת ארוך לי מידי זה מעייף.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בשביל שתוכל להגיד שאתה לא יכול להגיב לי כי כבר סיימת?|שפם|
לא לא.
אני מתחייב להגיב להכל. הכל! (ואני חושב שאת יודעת שאני יכול לחפור על כל דבר)
פשוט אני אגיב לדברים האלו בהודעה שכולל ספוילרים כבר לכל העונה כדי שאני לא אצטרך לחשוב על כל מילה שאני כותב.

אגב, התכנון שלי היה לעצור ולכתוב אחרי כל שני פרקים, אבל הרגשתי די חרא היום אז פשוט נמרחתי על הכורסה וצפיתי בהכל.

didalf

Well-known member
פשוט אני אגיב לדברים האלו בהודעה שכולל ספוילרים כבר לכל העונה כדי שאני לא אצטרך לחשוב על כל מילה שאני כותב.
לא הבנתי ואני אצטרך להיות במתח עם מה מסתתר בהודעה שלך? חוצפה!
אגב, התכנון שלי היה לעצור ולכתוב אחרי כל שני פרקים, אבל הרגשתי די חרא היום אז פשוט נמרחתי על הכורסה וצפיתי בהכל.
תירוציםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
(אבל תרגיש טוב)

didalf

Well-known member
חינוך מיני עונה 3 פרקים 3-5

פרק 3

אז רגע כל יום פה הוא פרק? כאילו אנחנו בפרק 3 וגם רק 3 ימים מתחילת העונה? כי דברים זזים מהר ולאט בו זמנית.

חחח יאוו איזה קרינג'י זה דייט עם אדם ורובי:-D אבל אדם שוב יצא מותק פתאום כשהוא אמר משהו חכם על אולה. אני כל הזמן שוכחת שהם חברים. ובסוף אדם ורובי מתחברים על טהרת הקרדישאנס לול:-D:-D ובסוף היה דייט חמוד מי היה מאמין. ד"א בעצם רובי ואדם לא היו באותה חבורה פעם? הרי ממש בהתחלה אדם יצא עם איימי והיא הייתה חלק מהקבוצה שלהם לא? זה מרגיש כ"כ עתיק שלא אמין שזה קרה בכלל.
עוד צצדים מתגלים אצל רובי שהופכים אותה לחמודה יותר. אוף זה כזה חמוד שהיא מתאהבת באוטיס כ"כ מהר אבל חייבת (בעיני עצמה בעיקר) לשמור על המוניטין המטופש שלה. בסוף אני אהיה בעדם ואשכח ממייב, לא יאמן.
מצד שני לאייזק לא סלחתי מהר כמו שמייב סלחה לא ושלא תסלח לו לעולם:-[. אוף אבל שתדבר עם אוטיס כבר על זה!! למרות שזה מזה יכניס אותו לסחרחה שוב.

למה הכל חייב להיות קיצוני אבל נגיד עם התלבושת האחידה הזאת. לנו נגיד הייתה חולצה טישירט עם סמל בית ספר. למה אי אפשר להסתפק בזה וחייבים תלבושת של פנימיה מהמאה ה19?|בוקס|
ואיזה מגזימה המנהלת עם האיסור גם על סיכות ושיער יאוו. וממש ממש מניאקית לתלמיד.ה הא-בינאריים. ומילא המנהלת אפשר להאשים אותה בזקנות ושמרנות אבל זה שהתלמידה השניה (ויו?) נזפה בו.ה על זה זה ממש מניאקי. מה שלא מובן לי אבל אם הם בחוץ לגבי היותו.ה א-בינארים למה לא להסביר למנהלת שזאת הסיבה שהם מעדיפ.ה ללבוש בגדים רחבים? לא שהיא הייתה מבינה כי מניאקית אבל לפחות לנסות.

פרק 4
דיי נו אדם כזה פשוש הוא מנסה לקרוא ספר שירה בשביל אריק|מאוהב| ומנסה להשתפר בלימודים. והסוף כשהוא אומר לאריק שהוא אוהב אותו ואריק גם, איזה חמודים|מאוהב|

אוף אני ממש מחבבת את רובי עכשיו מסתבר שהטרופ של רע מבחוץ רגיש מבפנים עובד עלי גם בבנות מי ידע:-D הייתי ממש עצובה בשבילה שהיא ככה נפתחה כלפי אוטיס והוא לא אוהב אותה בחזרה. הסוף כשהחברים שלה עזבו הכל ובאו לנחם אותה היה מאד חמוד.

איזה מוזר לילי נראית נורמלי:-0

אוקי הקטע של מייב עם אייזק יכל להיות סופר חמוד אם לא עדיין הייתי כועסת עליו. איזה קטע אם בסוף הם ילכו לכיוון שמייב ואוטיס באמת מתאהבים באנשים אחרים והקטע שלהם לא קורה לעולם וזה פשוט יעבור8-* סופר אמיץ מצידם, בטח האינטרנט יכעס. לאדעת עוד מה דעתי כי אני מחבבת יותר ויותר את רובי עם אוטיס אבל גם קצת עדיין רוצה אותו עם מייב. ולגביה עדיין קצת כועסת על אייזק אבל האמת זאת הייתה סצנה מקסימה.

יאוו המנהלת מזה מעצבנת ביחס שלה לקאל, מילא הדברים האחרים שהם יותר מטומטמים ממעצבנים אבל זה ממש מעצבן.
השיעורים עצמם של חינוך מיני היו ממש מטופשים. כאילו היא שמרנית וכנראה רעה אבל היא לא אמורה להיות טיפשה. הרי הילדים האלה הרבה מעבר כבר לשיעורים כאלה.
וזה בעיקר הזכיר לי את ילדות רעות :-D :

פרק 5
טוב בהתחלה רציתי להגיד מה זה אותם לוקחים לצרפת לטיול אותי לוקחים לצפת. אבל מה זה הטיול העלוב הזה? זה היה רק יום אחד בלי שינה אפילו? כמה הם קרובים לצרפת? ולמה זה היה כ"כ יקר אם ככה?

ולמה זה היה חייב להיות כזה דוחה סעמק? הרצתי חצי פרק בערך כי רפלקס הגועל שלי מאדדדדדדדד נמוך (כמה נמוך? לא כמעט הקאתי, הקאתי.)
אבל זה חמוד מצד אדם שהוא לקח את האשמה|לב| ועוד כדי להגן על האקס של החבר שלו שקלירלי עדיין כועס על שניהם. נסיכי.
אוף הוא היה כזה עצובי בסוף כשאריק לא ענה לו:-( רק שלא יקפוץ למסקנות מזה.

חייבת לציין שלא ממש אכפת לי מג'ין ויאקוב העלילות שלהם די תקועות לי.

אוקיייייייייי מזל שמייב ואוטיס נתקעו בשומקום כדי לדבר על כל מה שצריך לדבר עליו!!! ואממ נראה לי שחזרתי להיות טים מייב ואוטיס. סופסוף הם התנשקו אעההאהההה|מאוהב| ביי אייזקקקקקקק. עדיין כן קצת עצוב לי על רובי8-* אבל יש לי תחושה שזה לא יחזיק. תוהה מאד מה יהיה בהמשך.

מסכנה איימי היא כזאת מותק טמבלולה עם לב טוב.

הצחיק אותי כשהם חזרו לאסוף את מייב אז המורה אומר לאוטיס "אה גם אתה פה לא שמנו לב שנעלמת":-D

didalf

Well-known member
חינוך מיני עונה 3 פרקים 6-8 (סוף עונה)

פיי ראיתי עכשיו 3 ברצף|מזיע|

פרק 6
יאואוואוווו איזה מנהלת מפלצת ודפאקקקק??? מה זה העונש המשפיל הזה איזה כלבה:-0:-0 זה לא חוקי. מזה פוסט שיימינג אחד בפייסבוק שניה הופך לויראלי והיא מפוטרת!
יאללה שיפטרו ממנה!! שמחה ש-ויו קיבלה קצת שכל.

אוף אוטיס ואייזק יצאו דביילים|חבול| שזה טוב שאייזק יצא דביל כי אנחנו נגדו אבל למה גם אוטיס? פוי.

חחחחח איימי כזאת פשוש עם העוגות שלה:-D

איפה רובי? מסתבר שהיא חסרה לי.

לאאאאאאאאאאאאא אריק לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא.
קודם כל - למה אוטיס לא שלח לו הודעה מיד שלאדם לקחו את הטלפון? זה מה שאני הייתי עושה.
מזל שהוא שלח לו מייל אח"כ. כבר חששתי שאריק יחשוב שאדם מסנן אותו וילך ויעשה שטויות. בסוף גם בלי לחשוב את זה הוא עשה שטויות אוףףףף;-(
ואדם כזה חמוד הוא רוצה לכתוב לו שיר|מאוהב|
הסוף אבל כשאריק מספר לסבתא שלו על הבנזוג שלו בלי לשקר אבל גם בלי לומר את האמת היה איכשהו חמוד.
האמת שזה משהו שאולי אני לא מסוגלת להבין, מה כ"כ אכפת לו להסתיר מי הוא רק לשבוע. כאילו אני מבינה למה כל החיים. אבל זה בעיקר כנראה הפחד שלי מעימותים והשנאה למשוך כל תשומת לב שהייתי מעדיפה לשקר שבוע מאשר למשוך אש. כאילו זה לא שהוא מתבייש במי שהוא. אבל שבוע עם אנשים שלא יקבלו את זה לא שווה את המאמץ. לדעתי. אבל לאדעת לא הייתי הומו בארון אז אולי זה משהו עמוק יותר שאני לא מבינה.

פרק 7:
האהאהא מצד אחד מגיע למנהלת הכלבה הזאת! מצד שני למהההההההההההה הכל קיצוני??? כאילו לא הדרכים שלה היו לא לעניין בכלל ובית ספר בימינו אכן צריך לעודד שיח בטוח ובעיקר מידע אמין על סקס ולא להטיף להתנזרות ולהפחיד. מצד שני זה גם לגמרי מוגזם מה שהולך שם, והמנון של תיכון לא צריך להיות שיר על ציצים וזיונים!! למה הכל קיצוני ולא פרופרציונלי שם?
רק אני חוששת שמחר לא יהיה להם בית ספר לחזור אליו.

אוח איימי ומייב כאלה חמודות. "בואי נהיה אמא אחת של השניה":-D כפרעל איימי|לב| וגם כן היא עם העוגות שלה:-D
ד"א משהו שכל הזמן מבלבל אותי - למה מייב לא צריכה משפחה אמנה או משהו? היא עוד לא בת 18.

יאיי גם לרובי שהתעמתה עם הופ|כתר| באמת קצת עצוב לי שאוטיס בחר במייב ולא בה היא ממש אוהבת אותו.
מצד שני נשיקה בגשם פירושה זוג אנדגיים:-D יאסססססססססססססס|מאוהב| וכל הוידוי הזה קודם|לב|

לאאאאאאאאאאאאאאאאאא אוף אני תוהה אם אריק לא היה צריך בכלל לספר לאדם על הנשיקה ההיא;-( אוף אריק למה??? מסכן אדם:-(

חחח יאיי מייקל|כתר| איך הוא יצא על האח הקקה שלו. כאילו הוא היה ממש חרא בעצמו בעונות הקודמות ועכשיו פתאום אני בעדו.

אוטיס גם היה חמוד עם לילי. ומצחיק שמקביל האחות שמקבלת את ג'ין זאת אמא שלה וג'ין איכשהו מצליחה לתת עצות גם במצב כזה.
אבל הולי שיט הסוף לאאאאאאאא:-0 אל תגידו לי שהיא מתה:-0 אוטיס תענה לטלפוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

פרק 8 סוף עונה
אוקי ג'ין בסדר אז|מזיע|

אבל לאאאאאאאאאאא אריק למההההההה?;-( יאוו והשיר של אדם היה כזה חמוד שבר לי את הלב;-(|מאוהב| ואיך הוא היה שמח בתחרות כלבים שהריעו לו, ואז עצוב שהוא לא ניצח, ואז שמח כי הוא קיבל שבחים בכל זאת, ואז עצוב כי זה לא "פרופר פרייז". וזה שהוא סיפר לאמא שלו רק אחרי שאריק כבר נפרד ממנו;-(
שוב למה הכל קיצונייייייייייייי אבל?? למה אי אפשר שאריק יהיה אריק וישים איפור וירקוד ואדם לא ישים איפור והם יעשו דברים ביחד ודברים בנפרד???? ארררררג. אני קצת שונאת את אריק ואני לא רוצה לשנוא אותו כי הוא מותק. אוף למה הוא שבר לי ולאדם את הלב?;-(
זה חמוד אבל שאדם ורהים התחברו אבל גאד רק שלא יהיו ביחד.

קצת באסה שלא ראו יותר מרובי מאז שהיא ואוטיס נפרדו.

כל העלילה של קאל וג'קסון הייתה חמודה ומעניינת כי מודה שלא יצא לי לראות הרבה דמויות כאלה אבל אין לי גם הרבה מה להגיד על זה.

אוי לא עד שאוטיס ומייב ביחד היא נוסעת לאמריקה:-( אבל כאילו מרגיש לי לא אמין שאפשר בשניה האחרונה לשנות דעה ככה בתוכניות כאלה. אניוואי אוף. שיחת הפרידה שלהם הייתה חמודה:-(

ברור שיסגרו להם את הבצפר|חבול| תוהה אם תהיה עוד עונה בכלל ומה יהיה בה אם כן?

זה חמוד איך אוטיס משמש פסיכולוג לכל בנאדם שנקרה בדרכו.

הופ מעצבנת מידי כדי שאני ארחם עליה כשהיא בכתה בסוף כי היא לא מצליחה להכנס להריון. יש בזה אבל משהו עצוב שהיא חושבת שזה כל מה שהגוף שלה נועד לו. לא פלא שהיא משליכה את המחשבות הדפוקות האלה על התלמידים. אבל לא מגיע לה רדמפשיין סורי לא אחרי איך שהיא השפילה ככה תלמידים!

הייתי בדמעות כמעט כל פרק סיום העונה (ואיכשהו רק איזה שעתיים מאוחר יותר חשבתי על כך שאולי זה קשור חלקית למוות של אמא שלי)
אוי לא חשבתי על זה, מצטערת|נחמה|

כלומר לפחות הם סוף סוף התנשקו ממש ורוצים להיות ביחד וזה לא שאחד מהם עם מישהו אחר (או אחד מהם סומך על הודעה קולית כמו אידיוט)
יאפ.

ואריק האדיוט נפרד מאדם. למה? :cry:
ועכשיו יש לי חשש שאדם יהיה יחד עם ראהים. וממש לא בא לי את זה.
נכון אידיוט למהההההההההה;-(
וכן גם לי לא בא שיהיה עם רהים!!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי את עונה 3 של Sex Education
זה לחלוטין משך אותי פנימה ובנוסף הרגשתי לא טוב היום אז התפרקות על הכורסא התאים לי
היה ממש טוב
אין לי כוח לכתוב הרבה.
הייתי בדמעות כמעט כל פרק סיום העונה (ואיכשהו רק איזה שעתיים מאוחר יותר חשבתי על כך שאולי זה קשור חלקית למוות של אמא שלי)

וכמובן שמייב עוזבת לאמריקה, כי אי אפשר לעשות סיום עונה שבו היא ואוטיס מאושרים יחד.
כלומר לפחות הם סוף סוף התנשקו ממש ורוצים להיות ביחד וזה לא שאחד מהם עם מישהו אחר (או אחד מהם סומך על הודעה קולית כמו אידיוט)

ואריק האדיוט נפרד מאדם. למה? :cry:
ועכשיו יש לי חשש שאדם יהיה יחד עם ראהים. וממש לא בא לי את זה.

מייקל, המנהל לשעבר, התקדם כבן אדם, אבל עוד לא הראה שום סימן של לנסות לרפא את הקשר שלו עם אדם.

הקטע עם המנהלת החדשה יחסית הסתיים כמו שציפיתי - כלומר במרד תלמידים.
זה היה מגניב איך כולם פעלו יחד.

היו עוד כל מיני דברים טובים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
חינוך מיני עונה 3 פרקים 6-8 (סוף עונה)

פיי ראיתי עכשיו 3 ברצף|מזיע|
מה עשית מאז יום ראשון שרק עכשיו הגעת לזה?

טוב, אני אתחיל להגיב:

מתחיל בתגובות שלך למה שאני כתבתי על פרקים 1 ו2
אני כבר לא זוכר את כל מה שהיה בשלט, אבל זכור לי שהיו שם גם דברים הגיוניים אבל גם כמה דברים הזויים.
אישית אני לא מבין בכלל למה שתהיה בעיה עם פירסינג. יש קטע שהופ מסבירה למייב שלא הגיוני שיהיה לה פירסינג באף כי בעתיד היא לא תוכל להיות בעבודה עם פירסינג באף. אבל זה ממש לא נכון. קודם כל כי היא לא יודעת איזו עבודה תהיה לה, בהרבה עבודות אפשר שיהיה. דבר שני זה שזו נורמה חברתית שבעבודות מסוימות לא ירשו פירסינג באף ויכול להיות שבעתיד זה ישתנה.
אני מסכים שיש בהחלט דברים לא סבירים שמתרחשים בבית ספר הזה (בפרק הראשון יש שני תלמידים שמזדיינים בחוץ כשכולם מסביב) אבל הדרך שלה לפתור את זה היא גרועה.
בכל מקרה, את כבר סיימת את הסדרה אז את יודעת עד כמה זה מתדרדר.

אגב, דווקא הפס במסדרון נראה לי די נוח. זה פשוט פותר את המצב שאנשים הולכים איפשה שבה להם במסדרון ואז צריכים לזוז הצידה כל הזמן בגלל אנשים שבאים מולם.
באופן כללי באנגליה אני זוכר שיש כללים די ברורים גם בלי קו לגבי זה שבמדרגות למשל אנשים שעולים במדרגות הם בצד אחד ואנשי שיורדים במדרגות הם בצד שני.
ושבמדרגות נעות בצד אחד אנשים שעומדים במקום, ככה שאנשים שרוצים לעלות מהר יותר יכולים בצד השני.
המסע שעשו עם הדמות של אדם הוא אחד הדברים הכי יפים בסדרה.
גם עשו את זה טוב שזה לא שמתעלמים ממה שהוא היה. מראים יפה מאוד מאיפה זה בא ומראים אותו לומד להשתנות.
למה את רצית שהנסיעה תהיה יותר משבוע?
בהחלט מתגלה צד רך יותר ויפה יותר לרובי. כמו שמתבהר עוד יותר בפרקים הבאים.
אבל לא אכפת לי אם היא הייתה מלאך מדהים, אוטיס ומייב חייב להיות אנדגיים.
אני מניח שכשהיא גילתה שהיא בהריון היא אולי כבר הייתה בחודש שני
אז אחרי 3 חודשים היא תהיה בחודש חמישי ובו בהחלט יש בטן.
כן, מאוד חמוד. בכלל דמות חמודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אז רגע כל יום פה הוא פרק? כאילו אנחנו בפרק 3 וגם רק 3 ימים מתחילת העונה? כי דברים זזים מהר ולאט בו זמנית.
לא זכור לי שהרגשתי ככה. בכל מקרה ברור שבהמשך זה לא היה ככה
בעצם לא כבר הפרק הראשון היה על איזה יומיים לפחות?
חחח יאוו איזה קרינג'י זה דייט עם אדם ורובי:-D אבל אדם שוב יצא מותק פתאום כשהוא אמר משהו חכם על אולה. אני כל הזמן שוכחת שהם חברים. ובסוף אדם ורובי מתחברים על טהרת הקרדישאנס לול:-D:-D ובסוף היה דייט חמוד מי היה מאמין.
כן זה יצא חמוד למוות.
אני כבר לא זוכר מה אדם אמר, אבל זה באמת היה חכם (לא הקטע על הפלוצים). אבל הוא היה כזה חסר ביטחון שהוא שאל אם זה הגיוני מה שהוא אמר.
וכן, היה מצחיק שאדם התחבר עם רובי על הקארדשיאנס (שהוא רואה עם אמא שלו)
*הסיבה שנוטים לשכוח שאולה ואדם הם חברים זה שלא ממש בנו את זה בעונה 2. היו איזה שתי סצנות שלהם ביחד בחנות ואז אולה סיכנה את העבודה שלה בשביל לנסות להציל את אדם על הטעות שהוא עשה והיא פוטרה גם. ואז היא אמרה שהם חברים.
ד"א בעצם רובי ואדם לא היו באותה חבורה פעם? הרי ממש בהתחלה אדם יצא עם איימי והיא הייתה חלק מהקבוצה שלהם לא? זה מרגיש כ"כ עתיק שלא אמין שזה קרה בכלל.
זה לא מרגיש לי כל כך עתיד כי אני רק ראיתי את העונה הראשונה לפני זמן קצר.
האמת שכל הזמן אני ציפיתי שמתישהו תהיה איזו סצנה של איימי עם אדם שבה יש התיחסות לזה שהם היו יחד בעבר (והוא לקח מאוד קשה את זה שהיא נפרדה ממנו).
היה קרוב למשהו כזה בטיול בצרפת כשהוא היה יחד עם סטיב (החבר הנוכחי של איימי) וקייל (החבר שהיה לה לזמן קצר בעונה 1).
בכל מקרה גם כשאדם היה חבר של איימי הוא לא היה חלק מהUntouchables. לא ראינו אותו כחלק מהקבוצה אף פעם.
גם אנחנו רואים שלאנוואר ואוליביה יש בני זוג קבועים והם לא חלק מהקבוצה.
עוד צצדים מתגלים אצל רובי שהופכים אותה לחמודה יותר. אוף זה כזה חמוד שהיא מתאהבת באוטיס כ"כ מהר אבל חייבת (בעיני עצמה בעיקר) לשמור על המוניטין המטופש שלה. בסוף אני אהיה בעדם ואשכח ממייב, לא יאמן.
אוף אני ממש מחבבת את רובי עכשיו מסתבר שהטרופ של רע מבחוץ רגיש מבפנים עובד עלי גם בבנות מי ידע:-D הייתי ממש עצובה בשבילה שהיא ככה נפתחה כלפי אוטיס והוא לא אוהב אותה בחזרה. הסוף כשהחברים שלה עזבו הכל ובאו לנחם אותה היה מאד חמוד.
כן, רובי מתגלה כדמות ממש חמודה. הייתי צריך להזכיר לעצמי שהיא נוראית אל אנשים באופן קבוע. בעיקר אל מייב (ואפילו אחרי שמיבי עזרה לה בפרשה עם התמונה).
זה חמוד גם איך שהיא בהתחלה מנסה לגרום לאוטיס להראות אחרת, אבל כשהוא מתנגד היא מקבלת את זה ואותו כמו שהוא.
בכל מקרה לא הייתי בסכנה שאני אהיה בעד אוטיס ורובי יחד לעד כי אני אוטיס/מייב שיפר לנצח.
אבל די עיצבן אותי איך שזה הסתיים בינהם. כי כאילו שלוש שניות לפני (וברצינות נראה לי מקסימום שבועות בודדים) היא עדיין התעקשה לשמור את הקשר שלהם בסוד ורק בגלל שהוא התעקש היא הסכימה שהם יהיו יותר מcasual. אז הגיוני מאוד שהוא לא מאוהב בה עדיין. היא בעצם יצרה מצב בלתי אפשרי בכך שהיא אמרה לו שהיא אוהבת אותו.
דווקא קיוויתי שהם ימשיכו להיות יחד יותר זמן.
אם כי אז בשלב כלשהו ואחרי שהם יותר קרובים הוא היה מבין שהוא רוצה להיות עם מייב ואז הוא עוד יותר היה שובר לה את הלב.
מצד שני לאייזק לא סלחתי מהר כמו שמייב סלחה לא ושלא תסלח לו לעולם:-[. אוף אבל שתדבר עם אוטיס כבר על זה!! למרות שזה מזה יכניס אותו לסחרחה שוב.
די עיצבן אותי שמייב סלחה לאייזק כל כך מהר. ואז גם נכנסה איתו לקשר די מהר אחרי זה.
וכן, מעצבן שלקח לה זמן לדבר על זה עם אוטיס (והיה נראה כאילו אם הם לא היו נתקעים ביחד בצרפת היא אולי בכלל לא הייתה מעלה את זה)
למה הכל חייב להיות קיצוני אבל נגיד עם התלבושת האחידה הזאת. לנו נגיד הייתה חולצה טישירט עם סמל בית ספר. למה אי אפשר להסתפק בזה וחייבים תלבושת של פנימיה מהמאה ה19?|בוקס|
אני חושב שדווקא התלבושת האחידה לא נחשבת אצלם לקיצוני. כלומר בהרבה בתי ספר באנגליה (ואוסטרליה) יש תלבושות אחידות כאלו.
*זה כמובן משהו שאני יודע רק מסדרות.
כלומר לדעתי זה מגוחך, אבל זה לא שזה דבר קיצוני שהופ הכניסה ביחד לסטנדרטים רגילים. לעומת דברים אחרים.
ואיזה מגזימה המנהלת עם האיסור גם על סיכות ושיער יאוו. וממש ממש מניאקית לתלמיד.ה הא-בינאריים. ומילא המנהלת אפשר להאשים אותה בזקנות ושמרנות אבל זה שהתלמידה השניה (ויו?) נזפה בו.ה על זה זה ממש מניאקי. מה שלא מובן לי אבל אם הם בחוץ לגבי היותו.ה א-בינארים למה לא להסביר למנהלת שזאת הסיבה שהם מעדיפ.ה ללבוש בגדים רחבים? לא שהיא הייתה מבינה כי מניאקית אבל לפחות לנסות.
כן, סיכות שיער ודברים כאלו נראה לי ממש מוגזם.
זה גם הזוי שזה בא דווקא ממנהלת צעירה כל כך.
טוב אני לא זוכר מה היה נכון לגבי פרק 3, אבל ראית שבהמשך הופ בהחלט מודעת לזה שהו.יא א-בינארי. היא כן מתעקשת שכל תלמיד יהיה במדי זכר או נקבה ולא משהו ביניים (וגם מדגימה את זה עם תלמיד.ה א-בינארי אחר).
העניין עם קאל זה שהו.יא מרגיש.ה לא נוח עם בגדים שקרובים מידי לגוף. אני לא בטוח אם זה דווקא חייב להיות קשור לזהות מגדרית, אבל אולי כן כי אצלו.ה זה מתקשר לחוסר נוחות בעור שבו הו.יא חי.ה.
הסיבה שאני אומר שאני לא בטוח אם זה דווקא חייב להיות קשור לזהות מגדרית כי לי אישית מאוד קשה עם בגדים מסויימים. חולצות עם קולרים או עם כפתורים מקדימה גורמים לי להרגיש מאוד מאוד לא נוח. אני לא יודע איך הייתי מצליח להתמודד אם הייתי צריך ללכת לבית ספר עם מדים כאלו.
דיי נו אדם כזה פשוש הוא מנסה לקרוא ספר שירה בשביל אריק|מאוהב| ומנסה להשתפר בלימודים. והסוף כשהוא אומר לאריק שהוא אוהב אותו ואריק גם, איזה חמודים|מאוהב|
סופר חמודים (אבל לקרוא את זה עכשיו אחרי שסיימתי את העונה זה כואב)
איזה מוזר לילי נראית נורמלי:-0
אבל זה היה סוג של מגעיל שכולם החמיאו לה כל כך על איך שהיא נראית עכשיו (אפילו שלשם שינוי לא נראה לי שרובי ניסתה להיות מגעילה).
להחמיא לאיך שמישהו נראה כשהוא לא נראה כמו שהוא רוצה זה קצת מגעיל.
זה קצת כמו אם קאל הי.תה לובש.ת שמלה וכולם היו מחמיאים.
אוקי הקטע של מייב עם אייזק יכל להיות סופר חמוד אם לא עדיין הייתי כועסת עליו. איזה קטע אם בסוף הם ילכו לכיוון שמייב ואוטיס באמת מתאהבים באנשים אחרים והקטע שלהם לא קורה לעולם וזה פשוט יעבור8-* סופר אמיץ מצידם, בטח האינטרנט יכעס. לאדעת עוד מה דעתי כי אני מחבבת יותר ויותר את רובי עם אוטיס אבל גם קצת עדיין רוצה אותו עם מייב. ולגביה עדיין קצת כועסת על אייזק אבל האמת זאת הייתה סצנה מקסימה.
ממש לא היה לך מספיק אמון באנדגיים של מייב ואוטיס.
הסצנה של מייב ואייזק הייתה יכולה להיות יפה אם לא הייתי עדיין כועס.
יאוו המנהלת מזה מעצבנת ביחס שלה לקאל, מילא הדברים האחרים שהם יותר מטומטמים ממעצבנים אבל זה ממש מעצבן.
השיעורים עצמם של חינוך מיני היו ממש מטופשים. כאילו היא שמרנית וכנראה רעה אבל היא לא אמורה להיות טיפשה. הרי הילדים האלה הרבה מעבר כבר לשיעורים כאלה.
וזה בעיקר הזכיר לי את ילדות רעות :-D :
זה באמת מרגיש כאילו ברמה של טיפשות כבר. כאילו איך אפשר ללכת כל כך אחורה ברעיון של חינוך מיני.
אבל איזה מצחיק האישה שצרחה עליהם על כך שהיא נכנסה להריון וזה הרס את חייה. (אני מדמיין אותה בסוף היום חוזרת לילד הזה)
אהבתי שאוטיס ומייב לא הסכימו להיות שקטים בעניין הזה ולכן נזרקו החוצה (אבל גם בעיקר על כך שבזכות זה קיבלנו עוד סצנה שלהם יחד)

טוב, אני אמשיך מחר

didalf

Well-known member
מה עשית מאז יום ראשון שרק עכשיו הגעת לזה?
היה חג אנחנו מארחים בסוכות.
וגם עברתי דירה.
אישית אני לא מבין בכלל למה שתהיה בעיה עם פירסינג. יש קטע שהופ מסבירה למייב שלא הגיוני שיהיה לה פירסינג באף כי בעתיד היא לא תוכל להיות בעבודה עם פירסינג באף. אבל זה ממש לא נכון. קודם כל כי היא לא יודעת איזו עבודה תהיה לה, בהרבה עבודות אפשר שיהיה. דבר שני זה שזו נורמה חברתית שבעבודות מסוימות לא ירשו פירסינג באף ויכול להיות שבעתיד זה ישתנה.
כן זאת הייתה סיבה טיפשית ללמה לא פירסינג.
אבל לאדעת לא נראה לי כזה נורא שבית ספר שומר על איזה נראות מסויימת כולל איסור פירסינג. הכל עניין של פרופורציה, ומה שהלך שם יצא לגמרי מפרופורציה ששם גם את הדברים הלגיטימיים באור רע.

באופן כללי באנגליה אני זוכר שיש כללים די ברורים גם בלי קו לגבי זה שבמדרגות למשל אנשים שעולים במדרגות הם בצד אחד ואנשי שיורדים במדרגות הם בצד שני.
ושבמדרגות נעות בצד אחד אנשים שעומדים במקום, ככה שאנשים שרוצים לעלות מהר יותר יכולים בצד השני.
בתכלס הם בריטים למה הם לא מנומסים ככה באופן טבעי?:-D

המסע שעשו עם הדמות של אדם הוא אחד הדברים הכי יפים בסדרה.
גם עשו את זה טוב שזה לא שמתעלמים ממה שהוא היה. מראים יפה מאוד מאיפה זה בא ומראים אותו לומד להשתנות.
|כן||כן|ממש|מאוהב|

למה את רצית שהנסיעה תהיה יותר משבוע?
לאאאא לא רציתי יותר משבוע.
התכוונתי שיש לי תחושה שהנסיעה הזאת תגרום לצרות במערכת היחסים שלהם והתעצבנתי מראש על למה, כי זאת כולה נסיעה של שבוע. למה נסיעה של שבוע תמיד עושה בלגן בסדרות וסרטים בעוד שבחיים נסיעה של שבוע זה כלום. מצמוץ ואתה חוזר.

בעצם לא כבר הפרק הראשון היה על איזה יומיים לפחות?
לאדעת הרגיש לי יום אחד ארוך.

*הסיבה שנוטים לשכוח שאולה ואדם הם חברים זה שלא ממש בנו את זה בעונה 2. היו איזה שתי סצנות שלהם ביחד בחנות ואז אולה סיכנה את העבודה שלה בשביל לנסות להציל את אדם על הטעות שהוא עשה והיא פוטרה גם. ואז היא אמרה שהם חברים.
לא זוכרת כבר אבל ממה שזכור לי דווקא כן בנו את החברות שלהם יפה.

בכל מקרה גם כשאדם היה חבר של איימי הוא לא היה חלק מהUntouchables. לא ראינו אותו כחלק מהקבוצה אף פעם.
גם אנחנו רואים שלאנוואר ואוליביה יש בני זוג קבועים והם לא חלק מהקבוצה.
וואלה נכון.

כן, רובי מתגלה כדמות ממש חמודה. הייתי צריך להזכיר לעצמי שהיא נוראית אל אנשים באופן קבוע. בעיקר אל מייב (ואפילו אחרי שמיבי עזרה לה בפרשה עם התמונה).
איזה פרשה עם תמונה?
לא זוכרת כלוםםםםםםםםם

אבל די עיצבן אותי איך שזה הסתיים בינהם. כי כאילו שלוש שניות לפני (וברצינות נראה לי מקסימום שבועות בודדים) היא עדיין התעקשה לשמור את הקשר שלהם בסוד ורק בגלל שהוא התעקש היא הסכימה שהם יהיו יותר מcasual. אז הגיוני מאוד שהוא לא מאוהב בה עדיין. היא בעצם יצרה מצב בלתי אפשרי בכך שהיא אמרה לו שהיא אוהבת אותו.
אני לא חושבת שהיא התכוונה להגיד את זה, אני חושבת שזה נפלט לא כזה כי היה להם איזה "רגע" כזה. אני די בטוחה שהיא מבינה את זה שהוא עוד לא מאוהב בה ומתחרטת גם שזה יצא. אבל ברגע שזה קרה אז אי אפשר ללכת אחורה ולהעמיד פנים שזה לא קרה.

דווקא קיוויתי שהם ימשיכו להיות יחד יותר זמן.
אם כי אז בשלב כלשהו ואחרי שהם יותר קרובים הוא היה מבין שהוא רוצה להיות עם מייב ואז הוא עוד יותר היה שובר לה את הלב.
אני גם רציתי שהם יהיו יותר ביחד. אבל נכון זה היה עוד יותר אכזרי אם אז הוא היה עוזב אותה בשביל מייב, או מצד שני לא היה קורה עם מייב בכלל ואני לא יודעת מה יותר גרוע.

וכן, מעצבן שלקח לה זמן לדבר על זה עם אוטיס (והיה נראה כאילו אם הם לא היו נתקעים ביחד בצרפת היא אולי בכלל לא הייתה מעלה את זה)
נכון? גרררר
אבל כאילו הוא יצא עם רובי בגלל זה היא לא אמרה לו.

העניין עם קאל זה שהו.יא מרגיש.ה לא נוח עם בגדים שקרובים מידי לגוף. אני לא בטוח אם זה דווקא חייב להיות קשור לזהות מגדרית, אבל אולי כן כי אצלו.ה זה מתקשר לחוסר נוחות בעור שבו הו.יא חי.ה.
אני הבנתי את זה שקשה לקאל עם בגדים צמודים מידי כי זה מדגיש את הגוף, בעוד בגדים רחבים מטשטשים את הגוף ולא רואים אם זה גוף נשי או גברי.

סופר חמודים (אבל לקרוא את זה עכשיו אחרי שסיימתי את העונה זה כואב)
;-(;-(

אבל זה היה סוג של מגעיל שכולם החמיאו לה כל כך על איך שהיא נראית עכשיו (אפילו שלשם שינוי לא נראה לי שרובי ניסתה להיות מגעילה).
להחמיא לאיך שמישהו נראה כשהוא לא נראה כמו שהוא רוצה זה קצת מגעיל.
מממ מצד אחד כן, מצד שני זה כאילו לעודד שגם אם אתה מרגיש לא בנוח אתה עדיין נראה טוב.
לאדעת מרגיש לי שגם להחמיא וגם לא זה בעייתי במצב כזה.

ממש לא היה לך מספיק אמון באנדגיים של מייב ואוטיס.
:-D
באמת שכבר התחלתי להאמין שהם לא ילכו לשם.

אהבתי שאוטיס ומייב לא הסכימו להיות שקטים בעניין הזה ולכן נזרקו החוצה (אבל גם בעיקר על כך שבזכות זה קיבלנו עוד סצנה שלהם יחד)
יאפ יאפ אני גם אהבתי את זה משתי הסיבות האלה.
וגם אהבתי את התיאום ביניהם בלי שהם אפילו יודעים.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
(ועשיתם לי עכשיו גם קצת חשק לתת צ'אנס נוסף לסדרה הזאת, שפעם ראיתי איזה חצי פרק 1 שלה וויתרתי.)
בהחלט שווה לנסות יותר מחצי פרק שלה. זה לא נותן אפילו תמונה חלקית.
וזאת סדרה ממש חמודה (ובמיוחד בשבילך אין בה חקירות רצח)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
טוב בהתחלה רציתי להגיד מה זה אותם לוקחים לצרפת לטיול אותי לוקחים לצפת. אבל מה זה הטיול העלוב הזה? זה היה רק יום אחד בלי שינה אפילו? כמה הם קרובים לצרפת? ולמה זה היה כ"כ יקר אם ככה?
אני הנחתי שזה לא בעצם היה טיול של יום אלא שפשוט ראינו את היום האחרון שלו בעיקר. אבל אולי אני טועה.
אם הם בדרום אנגליה ונסעו לצפון צרפת אז זאת באמת נסיעה לא ארוכה, אבל עדיין מרגיש לי מוזר לעשות את זה כטיול יום.
אם זה רק יום אחד בלי לינה אז באמת מרגיש מוזר שזה יהיה יותר מידי אפילו למייב.
ולמה זה היה חייב להיות כזה דוחה סעמק? הרצתי חצי פרק בערך כי רפלקס הגועל שלי מאדדדדדדדד נמוך (כמה נמוך? לא כמעט הקאתי, הקאתי.)
זה היה באמת לחלוטין דוחה. בדרך כלל דברים מהסוג הזה לא במיוחד מטרידים אותי, אבל זה היה ברמה אחרת של גועל באמת. היה לי קשה מאוד להסתכל.
אבל זה חמוד מצד אדם שהוא לקח את האשמה|לב| ועוד כדי להגן על האקס של החבר שלו שקלירלי עדיין כועס על שניהם. נסיכי.
כן, אדם היה מאוד חמוד. אם כי לא חמוד מספיק כדי לעזור לראהים לנקות את זה.
לא היה נראה שראהים נשאר לנקות את זה אז לא ברור לי איך נהג המכונית הניח להם לעזוב.

בכל מקרה גם ריחמתי על ראהים בכל מה שקרה לו. זה מצב נוראי שאני די בפאניקה שיקרה לי בבית של מישהו אחר.
חייבת לציין שלא ממש אכפת לי מג'ין ויאקוב העלילות שלהם די תקועות לי.
כן, זה די מאוס. אבל זה מעניין אותי מבחינת איך שזה קשור אל אוטיס. זה יותר בהמשך.
אוקיייייייייי מזל שמייב ואוטיס נתקעו בשומקום כדי לדבר על כל מה שצריך לדבר עליו!!! ואממ נראה לי שחזרתי להיות טים מייב ואוטיס. סופסוף הם התנשקו אעההאהההה|מאוהב| ביי אייזקקקקקקק. עדיין כן קצת עצוב לי על רובי8-* אבל יש לי תחושה שזה לא יחזיק. תוהה מאד מה יהיה בהמשך.
זה היה מעולה.
ואני לא מאמין שעדיין אכפת לך מרובי בשלב הזה. אני כבר שכחתי ממנה.
מסכנה איימי היא כזאת מותק טמבלולה עם לב טוב.
היא באמת חמודה מאוד.
אני מבין גם למה מייב כעסה עליה, כי זה סוג של התנשאות. אבל הרי ברור שהלב של איימי במקום הנכון ומייב לחלוטין הייתה קשוחה איתה יותר מידי.
הצחיק אותי כשהם חזרו לאסוף את מייב אז המורה אומר לאוטיס "אה גם אתה פה לא שמנו לב שנעלמת":-D
אני חשבתי שאולי נגלה שרובי שמה לב שהוא לא שם אבל לא אמרה שום דבר.

יאואוואוווו איזה מנהלת מפלצת ודפאקקקק??? מה זה העונש המשפיל הזה איזה כלבה:-0:-0 זה לא חוקי. מזה פוסט שיימינג אחד בפייסבוק שניה הופך לויראלי והיא מפוטרת!
יאללה שיפטרו ממנה!! שמחה ש-ויו קיבלה קצת שכל.
כן, הקטע של השלטים היה נוראי בטירוף. לחלוטין לא נראה לי הגיוני.
אבל אני לא אתפלא אם זה משהו שבאמת היה קיים לפחות בעבר.
אוף אוטיס ואייזק יצאו דביילים|חבול| שזה טוב שאייזק יצא דביל כי אנחנו נגדו אבל למה גם אוטיס? פוי.
כן, זה מעצבן שגם אוטיס היה אדיוט.
אבל שמחתי שבסוף אייזק גילה שהיה משהו בין מייב ואוטיס בצרפת ועזב בכעס בגלל זה. לדעתי אחרי מה שהוא עשה זה לא מוצדק שהוא כועס עליה, אבל אני שמחתי שהוא עוזב אותה כל עוד זה אומר שהם לא יחד.
חחחחח איימי כזאת פשוש עם העוגות שלה:-D
כן.
גם אהבתי את השיחות שלה עם ג'ין.

למעלה