חיכתי לרגע שאוכל להצטרף אליכן וכעת אני מלאה

Nikpik

New member
חיכתי לרגע שאוכל להצטרף אליכן וכעת אני מלאה

חששות. שלום לכולם יצא לי כבר מספר פעמים להכנס לפורום שלכם עם התקווה שאוכל גם אני להיות כאן אחרי הריון שהושג לאחר כמה שנים איבדתי אותו בשבוע 17 לאחר ירידת מים פתאומית. כרגע לאחר טיפול של החזרת מוקפאים (מאותו סיבוב בו נכנסתי להריון) ב04.04 עשיתי בטא ראשונה שבא יצא 62 ב07.04 יצא לנו 153 והיום בטא נוספת שעמדה על 317 קפיצות די זהירות... הרופא אמר לנו לנגיע עוד 10 ימים לאולטראסאונד ואני כולי רועדת וחוששת. הפחד שלא ימצא דופק פחד שיהיה הריון אך יפסיק כמו הקודם. איך מתמודדים עם הלחץ הזה? תודה

יותר גרוע מציפיה לבטא

ואחרי שרואים דופק גם אז החששות לא מסתיימות. את יכולה לעשות עוד בדיקת בטא אם זה מרגיע אותך תתחילי לחפש דברים שדורשים ריכוז ומעבירים את הזמן: סריגה, משחקי מחשב את יכולה להגיע לUS קודם ע"מ שתוכלי לראות שהשק בגודל המתאים ולהרגע גם אני ככה לחוצה כמו, אחרי שתי הפלות אפשר להבין את הלחץ. יש ימים שאני בטוחה שזהו אין דופק והכל נגמר. ואז אני הולכת לUS והכל בסדר, כבר שבוע 9 רק שימשיך ככה כי הפעם זה באמת נראה טוב. אז אני מחזיקה לך אצבעות לדופק

טובי30

New member
הבטא דווקא בסדר גמור

וגם אני יזמתי אחרי ההפלה כל מיני ביקורים במוקד רק כדי להרגע לשעתיים...זה נראה טוב ואין סיבה ששוב יקרה משהו,מחזיקה לך אצבעות והרבה בהצלחה!

Tנקר בל

New member
בשעה טובה

הבטא עולה יפה, אין סיבה לחשוב שלא תראי דופק. קראתי פעם מחקר שתוספת של ויטמין C עשוייה לסייע נגד ירידת מים מוקדמת. אולי תנסי? עצם הידיעה שאת עושה משהו שונה בהריון הזה, כבר מועילה לחששות (יש במה לתלות את התקווה). מתפללת איתך להריון תקין שיסתיים בידיים מלאות

Nikpik

New member
תודה על התמיכה, אני דווקא רוצה להמנע מכל

מיני ביקורים במוקד- זה לא עושה לי טוב ללב. גם החלטתי שהפעם אני רוצה להנות מההריון כמו שצריך (מה שלא הספקתי בהריון הקודם). אני כבר עושה משהו שונה למען ההריון הזה והוא שהתפטרתי ממקום עבודה מאוד מאוד מלחיץ. לגבי הויטמין C אני בהחלט אבדוק את העיניין. כשדיברנו עם הרופא בפעם האחרונה שקלנו על לעבור תפירה של הצואר רחם, אני מניחה שכאשר נהיה אצלו בקרוב נבדוק את זה לעומק כי עד עכשיו הכל היה שאלה של אם אקלט. מישהי כאן עברה תפירה של הצואר רחם ויכולה לספר לי על זה ? ושוב תודה רבה

למעלה