חיים שלי.. זה בשבילך

keren yam

New member
חיים שלי.. זה בשבילך ../images/Emo25.gif

אני נושמת את העור שלך, חיים שלי נושמת עמוק אל תוך הלב רוצה לשמור אותך קרוב אלי, חיים שלי להגן עליך מצל של כאב אני טועמת את הדייסה שלך, חיים שלי כמו חלה של שבת מתוקה שתמיד אקדם אותך, חיים שלי עם עוגה וחיבוק ונשיקה כי אין בעולם אהבה כמו אהבה של דובי ואין בעולם דאגה כמו דאגה של דובי ואין בעולם מי שיאהב אותך כמו דובי רק דובי שלך אני חולמת את החיוך שלך, חיים שלי חולמת שתמיד תחייך מה לא הייתי עושה בשבילך, חיים שלי כדי שממני אף פעם לא תלך כי אין בעולם אהבה... סתם כי בא לי :)

דובי שלי ...../images/Emo85.gif

אני יודעת שהשיר בשבילי , השאלה שלי אליך היא אם את יודעת שהשיר נכתב לילד קטן - האם את כתבת לי את זה כי אני ילד קטן או כי פשוט היה לך קל עם המילים , בעצם אהובתי , לא חשוב הסיבה העיקר הכוונה והכוונה שלך נפלאה אז תודה על הכול חיים שלי. ואל תשכחי לעולם שאני אוהבת אותך

keren yam

New member
אני יודעת חיים שלי...

ושוב את מחפשת לך משמעויות נסתרות בכל דבר!!! פעם אחת תקבלי דברים בלי לחפש מה יש מתחת!!!! אני יודעת שזה נכתב לילד קטן כי איפה שכתוב דובי היה במקור אמא.. ממממ דהההההההההההההההה

מה לעשות....

את הרי רגילה לשטויות שלי שאני תמיד מחפשת את הדברים שלא כולם רואים ושלא כולם חושבים עליהם , עוד דפקט שלי מני רבים . אבל לא משנה כמה שטויות יש לי אני אוהבת אותך ומקווה שאת יודעת כמה שאני מתגעגעת אליך

למעלה