חיים שלום מבקשת לשאול בנוגע לאשפוז ילד

חיים שלום מבקשת לשאול בנוגע לאשפוז ילד

בני בן ה ADHD ולקות למידה ובעיות התנהגות מאושפז לצורך אבחון בבה"ח בנהריה,,ייתכן שחודש ואולי יותר,,מעבר להחזר נסיעות שאני אקבל,,האם אני אמורה לקבל עוד משהו מביטוח לאומי או שלא? בודקת פשוט,,, שנית,,למדתי עד לפני שבועיים בקורס דרך התמ"ת ולצערי עקב האשפוז ואישור מבה"ח שאני צריכה להיות שם פעמיים בשבוע לצורך טיפול משפחתי וביקורים כמובן,,האם יעשו לי בעיות עם הקצבה? אני קבלתי ב 28 בגלל הלימודים לבטח זה יחזור להיום ב 14,, ברור שאגיש לביטוח לאומי את כל האישורים, אשמח לתשובתך שבת שלום,

באם בנך עקב הטיפול בו יוגדר כילד שזקוק להשגחה

קבועה על ידך או על ידי הזולת תוכלי לבדוק זכאות לקצבת ילד נכה התהליך הוא ארוך ומייגע,אך באם תהיה הכרה הרופאים בועדה יקבעו את תאריך ההתחלה של הקצבה,על החודש או יותר אין פיצוי מעבר לקצבה שאת מקבלת כיום. ראי הסבר על ילד נכה:http://www.btl.gov.il/benefits/Disabled_Child/Pages/default.aspx. לא יעשו לך בעיות באם האישורים מאשרים את דבריך. רק בריאות ובהצלחה.

הבנתי,,הוא לא זקוק להשגחה צמודה תודה לאל

הוא במחלקה ששם המדריכים פעילים איתם חברתית רוב הזמן וזמינים לרגשותיהם,,כמו כן נמצא במסגרת לימודית/חברתית ומקבל טיפולתרופתי שטוב לו וטיפול התנהגותי, תהליך לא קל,, ריגשית קשה מנשוא אך גאה בי על החלטתי, יהיה טוב זה ברור, תודה חיים,

למעלה