חיים בקו סמוי

haimond1

New member
חיים בקו סמוי

החיים על אי בתאילנד שונים בתחליט מחיים בישראל. ואל תבינו אותי לא נכון - יש לנו ארץ נהדרת,מועדונים,ים וחופים,נשים יפות וחכמות,עבודות ואפשרויות. מספיק בשבילי לקום בבוקר יום אחד בבייתי בקו סמוי ולהבין למה קל לי לוותר על המצויין להנ"ל. רוגע,שקט,מין איטיות מסויימת ( אפשר להגיד גם עצלנות ) זה מאפיין המאפיין הגדול של החיים באיים. זה מתחיל עם המקומיים נמשך בזרים שגרים פה ונדבק בך. יש לי בר קטן ושמייח ליד מקום מגוריי ,והעבודה שלי בעצם היא כול היום לדבר עם זרים ותיירים שגרים או באים לבקר בו סמוי. יצא לי להכיר אנשים מכול אופקי העולם- מסיבריה דרך צרפת ובלגיה,שוודיה ופינלנד , דובאי ואירן, עד לברזיל צילה וארה"ב. מדהים שכולם באים למקום לשמוח איך הגבולות נשברים, בעצם כולם אותו דבר.יש לי המון חויות כי הייתי משכיר לחלקם חדר ליום יומיים או שבוע בבית ששכרתי ,יש המון אנשים צבעוניים וכיפיים. כרגע אני בישראל - וכמובן שאת האושר הבאתי איתי , מנסה אולי להדביק חלק ממכם,או לפחות לגרום לכם לחייך.אז יאללה תנו חיוך :)http://www.facebook.com/friends/#!/profile.php?id=1825348184&ref=ts ling bar בפייס בוק

חיימסון

New member
מה שמוזר בתאילנד זה שרק זרים חושבים ששם

זה גן-עדן, המקומיים בטוחים שלא, קרא קצת ספרים ודיעות של תאים ותסכים עם זה גם. ראיתי את הישראלים והזרים שהיגרו לתאילנד, רובם המכריע היגר כי החיים זולים שם (תרתי משמע) איך אמר לי פעם מישהו שחי שם 10 שנים ? תאילנד זה כמו עוגת קצפת מקולקלת, מבחוץ הכל יפה מבפנים הכל מקולקל.

Ricca

New member
האמת, למד איתי בחור תאילנדי מבנקוק

(נורא גבוה אגב, וגם הייתה לו חברה שהייתה תאילנדית ומאוד גבוהה..), וגם הוא טען בתוקף שתאילנד היא גן עדן.

חיימסון

New member
את בטוחה שהוא תאי ? (-: גבוה ???

הרבה תאים מוכן לעשות הרבה בשביל להגר למדינה מערבית, גם אם זה אומר שבחורה בת 18 תתחתן עם אדם בן 60 . אז סטודנט אחד לא מייצג 80 מיליון אנשים, הוא כנראה התגעגע, והא נ יסה להיות פטריוט תאילנדי גאה .זה כמו שישראלים אחרי שנה בחו"ל אומרים "הכי טוב בארץ" יש להם שם עוני מזעזע, זנות בהיקפים לא נורמליים, מהפיכת אזרחים כל כמה שנים שנגמרת כששוטרים קוצרים אנשים ביריות, פוליטיקאים ואנשי שילטון שנהיים מיליארדים ברגע שהם נכנסים לפוליטיקה, ראש הממשלה הנוכחי הוא רק דוגמא (ותשאלי כל ישראלי שגר שם קבוע מה נותנים לשוטר שעוצר אותך על איזשהו עבירה) והכל עם חיוך על הפנים כמובן.

Ricca

New member
לא נראה לי שהוא מהמעמד העני..

והוא היה קרוב למטר תשעים, חברה שלו הייתה איזה מטר שבעים. בכלל, יצא לי לפגוש המון אסייתים בני המעמד הגבוה במילאנו, והם כולם היו מאוד גבוהים, ומאוד לבנים.. אולי זה עניין של תזונה? ואני גם אחרי חמש שנים בחו"ל אמרתי הכי טוב בארץ, ועכשיו שחזרתי - לא התבדיתי. אבל אולי זו רק אני.

חיימסון

New member
יש הרבה אסייתים לבנים, לבן שם נחשב לבריא

ויפה, הרבה יפנים מאוד בהירים, ובצפון סין כנ"ל. בתאילנד יש תעשייה שלמה של תכשירים להלבנת העור. יותר כהה - יותר מכוער יותר כהה - מעמד יותר נמוך גם, סוג של גזענות (אמרת בעצמך - מעמד גבוה)

haimond1

New member
אהבתי את התגובה שלך וגם באיזה שהוא מקום

אני גם מסכים איתך. כמו שיש אנשים שבישראל יתלוננו רוב הזמן ויהיה קשה להוציא מהם מחמאות על המדינה בה הם חיים. שחיים במקום זה אינו אותו הדבר כמו לנפוש. האושר האמיתי נמצא אצל כול אחד מאיתנו בלב ולא במקום גיאוגרפי זול וגן עדן ככול שיהיה. אני מאחל לכולם למצוא את הגן עדן שלהם, הכוונה שלי הייתה גן עדן לנופש. בברכת יום נפלא חיים :)

airdene

New member
הכל יופי טופי, רק השמר מלדרוס מקומי...

כי אז העולם מתהפך.

חיימסון

New member
וכמה עולה פנס ברכב מרוט של תאילנדי ?

כי לפי דבריו ולפי דבריהם של חמשת השוטרים שהיו סביבו מדובר ב -300 דולר

airdene

New member
יצאת בזול.

מה שאתה לא מבין הוא שאם היית פוגע בפנס רכבו של מקומי מיוחס (כלומר בן לאת מהמשפחות הכי מפחידות באי) עלות סגירת העניין איתם היתה קופצת לשווי הערכתם את יכולתך לשלם.

למעלה