חייב עזרה לפני נישואין בתאילנד

djxyt3

New member
שלום לכולם
אני מתכוון לטוס לחתונה שהתעכבה שנתיים בגלל הקורונה. בגדול הבנתי איך להשיג את התעודת נישואין התאילנדית אבל אחרי הנישואין היא תשנה את שם המשפחה שלה לשלי
מה זה אומר לגבי תעודת הנישואין עם שם המשפחה הקודם מה לעשות כשאני מגיע לשנות את הסטטוס שלי לנשוי בשגרירות ?
אני ממש אשמח אם מישהו יסביר מה לעשות אחרי התעודת נישואין שקיבלנו (אם מישהו שיכול לעזור לי בפרטי בווטסאפ אני ישמח) |בבקשה|

yalyal2

Member
זה משהו ספציפי לתאילנד, או שאלה כללית - מה קורה שתעודת הנישואין שלך פוגשת את שגרירות ישראל בבנגקוק? (הם עוד לא באפוסטיל? צריך שגרירות ישראל?)
אני התחתנתי בפיליפינים באזרחי.הם לא משנים כלום,כל אחד עם שם הנעורים שלו.השגרירות אסור לה לשנות כלום.גם במשרד הפנים האישה לא מחוייבת לשנות לשם בעלה. אנחנו כבר הגענו לקצה תהליך ההתאזרחות והתפלאתי ששינוי השם לא נעשה אוטומטית.רק אז אשתי שינתה לשמי.לא צריך למהר עם זה לפני שרואים שהנישואים יציבים.
אם יש כאן איזה punch בשאלה שלך - כמו חשש אם הנישואים לא יעלו יפה או משהו בעברך,הרי שהשגרירות לא מחוייבת למשרד הפנים ויכול אדם להתחתן מעבר לים,לאמת את תעודת הנישואין בשגרירות ולעשות ממנה טיארה בלי להתקדם לתהליך במשרד הפנים.ברגע שנכנסת לתהליך במשרד הפנים זהו.רק בית משפט יכול לשחרר אותך.וקרו מקרים שנשים נעלמו ולא הגיעו לארץ והבעל נרשם כנשוי...

אני התחתנתי בבנקוק . הפקידה בבנקוק שאלה . אכפת לך שאישתך תיקרא בשם המישפחה שלך. עניתי לא אכפת לי . חיתנו אותנו . למחרת רצה אישתי למישרד הפנים בבנקוק . שינתה את הת.ז. והדרכון לקרמר . ומאז עברו כבר 8 שנים ניפלאים . כולל קבלת אזרחות ישראלית

yalyal2

Member
שמח לשמוע. אני הייתי בתאילנד ב-2002 במטרה של לטיל ולמצוא בת זוג. כשלתי בתאילנד לחלוטין.הגעתי לתובנה שאם אני רוצה בחורה נורמטיבית אני צריך ממש לחיות שם ולדבר את השפה (לפחות אז לא דיברו אנגלית וגם לא ממש ששו להגר).כתייר מזדמן האפשרות הכמעט יחידה היא לאתר מישהי בבארים או באתרי התיירות וזה ממש לא היה בתוכנית. אולי אם היו אלו נישואים שניים וכבר היו לי ילדים מקודם אז מה אכפת לי לעת זקנותי לאמץ איזו חשפנית מצודדת,למי אכפת.בסופו של עניין,אחרי 3 חודשים לקחתי את עצמי לפיליפינים והכרתי נוצריה אוונגליסטית משכילה,כי גם הקאתולים שם זה לא משהו,golden diggers חצופות.אנחנו כבר 10 שנים יחד עם שני ילדים.היא עובדת במשרה ניהולית ואפשר לדבר איתה גם בנושאים אינטלקטואלים

למעלה