חייב עזרה דחוף

ani1969

New member
חייב עזרה דחוף

מעשה שהיה כך היה, אישתי ואני ביחד כבר יותר מ15 שנים למרות שאנחנו צעירים - באמצע שנות השלושים. עוד מתחילת הקשר ביננו, אני רציתי יותר סקס ממנה, היחסים המשיכו ונולדו מספר ילדים, אך תמיד אני רציתי יותר ממנה את כמות הסקס כמובן. היום המצב הוא שהיא לא רוצה בכלל סקס. לא חסר לה הדבר. ואני לא מוכן לוותר. מה לעשות? אני אוהב אותה מאוד, אני לא רוצה להפסיד אותה. ואני גם לא רוצה להיות נזיר בשארית חיי. חשוב לציין, שממין אורלי היא נהנית מאוד אך היא לא תמיד רוצה - יותר נכון אף פעם היא לא רוצה אני צריך לגרום לה לרצות מה לעשות ?

jdpworld

New member
אתה חי לידה ולא יודע

ואנחנו אמורי לדעת מה ירגש אותה מבלי הכירה בכלל? גם שמניח אני שאין זו הכונה יש בזה משהו מזלזל נורא. בה...כמו גם, בנו...

זמשוש

New member
יש לי 2 הצעות

1. לדבר איתה על זה בשיא הכנות ולמצוא דרך להגיע לעמק השווה 2. ללכת לייעוץ זוגי

magenta73

New member
חוסר חשק במין אצל נשים

כשיש להן בני זוג, הרבה פעמים מצביע על בעיות אחרות שקשורותלקשר. חוסר סיפוק זה או אחר, חוסר רצון לאינטימיות וכו'. מציעה לגשת לטיפול זוגי, לא לפני שתדברו על הכל. לא רק על למה את לא רוצה סקס, אלא גם על איך היא מרגישה בתוך מערכת היחסים. פלוס - להשקיע קצת בתפאורה וכן הלאה... לא סתם סקס בחדר השינה לפני שהולכים לישון... תארגן איזה משהו סקסי ונחמד - אמבטית קצף ונרות וכו'... תן לה להרגיש מיוחדת...

למעלה