חייב עזרה דחוף!! איזה בולם מתאים!

• פותח הנושא pak1
  • פורסם בתאריך

pak1

New member
חייב עזרה דחוף!! איזה בולם מתאים!

אני חייב עזרה דחוף, יש לאחי haro x1 2004 ואנחנו רוצים לשים בולם פרי רייד שיעמוד בעומס של קפיצות,רמפות,דרופים וכו יותר מהמרזוקי 100 המקורי שהיה לנו, מישהו יכול להמליץ על בולם שאפשר למצוא יד שניה שיהיה מספיק חזק לפרי רייד יתאים לX1 ולא יעלה מעל 1500 משומש? האופנים ערומים כרגע ללא בולם אז מה שיותר מהר זה יעזור מאוד!!! אחי כבר מחרפן אותי!
ואם כבר, בולם דיירט ג'אמפ 2 יכול להתאים לנו? כל פיסת מידע תעזור!תודה. אם מישהו רוצה למכור בולם מתאים הוא מוזמן להתקשר ל 0523651784 תודה, ליאור.

T i n y

New member
להרו X2 ו X3 משנת 2004 יש את אותה

שילדה כך שדיירט ג'אמפ 2 לדעתי יכול לתת לך פיתרון טוב, חפש בלוחות כאן בפורום ובלוחות בהרים

yeshua14

New member
שים לב שבאחריות יש לך הגבלה עד

130 מ"מ אם תשים יותר מ130 יש מצב שהשלדה תשבר ולא תהיה לך אחריות

Big bear

New member
כנס

הדירט גאמפר הוא באמת הבולם שהכי יכול להתאים לך, אני הייתי ממליץ לך על הדירט גאמפר 3 בגלל שהוא מתאים לציר רגיל לעומת הדירט גאמפר 1,2 שהם צורכים גלגל עם ציר 20 מ"מ מה שאין לך כרגע על האופניים... אגב בולם כזה משומש במצב טוב יעלה פחות מ1500 ככה שישאר לך עודף שאם בכל זאת תרצה תוכל להחליף לציר 20 מ"מ....

pak1

New member
תודה! מכיר אחד למכירה?

אני לא מוצא מישהו שרוצה למכור בולם שהוא לא עם ציר 20, אני לא מעוניין להחליף כרגע, מישהו יודע משהו על בולם של מרזוקי שנקרא כנראה Z1 פריי רייד? יש סקירה שלו איפשהו? כמה שווה משומש?! תודה!

carls

New member
לי היה בדיוק לפני שנה

דירט ג'אמפר 2 בעל qr רגיל אם תחפש מספיק טוב תמצא...

DHDror

New member
יש לי עצה מצוינת בשבילך -

ברכיבה תמיד עם קסדה !

s p u t n i c

New member
נו אחי מה נסגר חשבת על הצעת הבולם

אחי מה נסגר אם הדירט ג'אמ אתה רוצה אותו או לא

dd stinky

New member
אחי זה קישור לדירט ג'אמפר

http://www.harim.co.il/yad2/MarketViewItem.asp?ID=22883

pak1

New member
מה אתם אומרים על....זה...

מרזוקי Z1 DROP-OFF II הוא מתאים ועקרונית כבר קנינו אותו אז מה אתם חושבים? איך הוא? כמה הייתם משלמים על בולם כזה מ2004 יד שניה שלא נסע בכלל? תודה. הוא נמצא גם פה. http://www.marzocchi.com/template/listSPAForks.asp?IDFolder=113&LN=UK&IDAnno=2456

למעלה