חייב מילים לשיר "רנה" של

• פותח הנושא W0lf
  • פורסם בתאריך

W0lf

New member
חייב מילים לשיר "רנה" של

אריאל הורביץ. תודה מראש, וולף

Julia L

New member
מותר לפרסם כאן?

הייתי בסרט אמריקאי והתאהבתי בשחקנית כל הדרך הביתה חשבתי במונית מה יקרה אם אזרוק את כל הארון למזוודה אומר לאמא תודה על כל השנים ואסע רנה - חייך ישתנו מן הקצה אל הקצה כי אל הדרך אני יוצא. בערבי חמישי תשכבי במיטה עם איזה ספר כשאני והחברה נראה כדורסל לא זוכרת את ההמשך

ScorpyWriter

New member
גם קיצרת,גם טעית...

הייתי בסרט אמריקאי, והתאהבתי בשחקנית כל הדרך הביתה, חשבתי במונית: למה לא אזרוק את כל הארון שלי למזוודה? אומר לאמא תודה על כל השנים...ואסע. על כנף המטוס,בוהק דגל המולדת. אהובתי-עדיין לא חושדת, שאני בנחישות של גורל בלתי נמנע סוגר את המרחק ויש לי כתובת, ותמונה רנה!! חייך יישתנו מן הקצה אל הקצה, כי אל הדרך אני יוצא... פקיד המכס בניו יורק, בנימוס עמוס מיתון רוצה שאספר לו על אופי הביקור "אני בא מאהבה" אני אומר שום אוקיינוס לא יפריד בינינו, רנה! חייך ישתנו מן הקצה אל הקצה, כי אל הדרך, אני יוצא! מסעדה, שימלה שחורה, מחשוף שמבלבל, מזל שאת הנאום הכנתי עוד בישראל, תביטי רנה תראי, אני לא עשוי במפלסטיק, איתי יהיו לך חיים אמיתיים. בערבי חמישי תשכבי במיטה עם איזה ספר כשאני והחברה נראה כדורסל. נגור במוצקין בדירה קטנה, ואת תעשי סרט עם אבגי- פעם בשנה רנה!... בבקשה,אחי.

למעלה