חייב את דעתכם

BJM011

New member
חייב את דעתכם

אני בן 42 ועובד בחברה גדולה ומבוססת כבר 16 שנה. עד לשנת 2000 התקדמתי והוערכתי מאד(יש בידי מכתבי הערכה). באותה שנה הגיע מנהל חדש.תוך כחודש ימים מהגעתו הדרדר מצבי הנפשי, התחלתי בטיפול תרופתי ולבסוף זה הגיע לידי רצונו לפטרני. הצלחתי לשכנע בחברה כי פיטורי לא היו צודקים,הועברתי לתפקיד אחר ומאז אני הולך מדחי אל דחי, מתפקיד גרוע אחד לגרוע יותר ולאחרונה מצאתי את עצמי נעול במעבדה,ללא חלונות ועם דלת פלדה,עם מנהל שלא מבין למצוקותי וכמובן עם מינון תרופתי שהיגיע לפי 4 מתחילת הטיפול. במקביל לטיפול הזה פיתחתי,סכרת,קולסטרול גבוהה,השמנת יתר של יותר מ24 קג,שינה של לא יותר משעתיים בלילה ודלקת במפרקים.כל זאת הודות לטיפול הנפשי תרופתי שכבר לא כל כך יכול לעזור בתפקיד הנוכחי. החלטתי לומר די. הפסקתי להגיע לעבודה עח ימי מחלה מרופא המשפחה וברצוני להמשיך לרופא תעסוקתי שלפי נסיוני הקודם עימו אצליח לשכנעו לתת לי אישור לאי כושר עבודה חלקי או מלא "במכלאה" בה אני נמצא כיום. ברצוני לאמר שמעברי לכאן הותנה בהבטחה שאוכל לצאת משם די הרבה לעבודות בחוץ בגלל מצבי הנפשי הלא קל, אולם לא כך קרה. מצבי הבראותי הולך ומחמיר ואין עם מי לדבר(אין וועד). כמובן שיש ביטוח א.כ עבודה שהמעסיק ביטח את עצמו. התרחישים הבאים מבחינתי בחשבון הם:א-החלפת התפקיד בעקבות המלצת רופא תעסוקתי(סבירות נמוכה לאור מצבי בחברה)ב-פרישה עם פצויים מוגדלים עקב הכרתו של המעסיק במחלותי שנגרמו עקב השהות בעבודה או הוצאת א כושר עבודה ותביעת ביטוח לאומי לנכות. דבר שיעניק לי בסיס כלכלי עד יעבור זעם או עד 120. עו"ד שהתיעצתי עמו המליץ לי לנסות להוציא אי כשרות לעבודה זו ובהתאם להחלטת החברה לפעול בהתאם. מה דעתכם? כיצד עלי לפעול. להמשיך בתוכנית או לחזור לאותו תפקיד ולקוות לימים טובים יותר ולהסתכן בפיטורים נוספים שהפעם כנראה יהיו סופיים עם מחלות לא קלות שאיתם יקשה עלי למצוא תעסוקה חדשה.

למעלה