חייבת רק לספר בדיחות וזהו. טוב?

חייבת רק לספר בדיחות וזהו. טוב?../images/Emo140.gif

מרוקאים *********************************************** שאלה: "מה משותף למרוקאי ולטנק?" תשובה: "שניהם לא זזים בלי השרשראות שלהם...." *********************************************** שאלה: "כששלוש מרוקאים נוסעים באוטו, מי נוהג?" תשובה: "השוטר..." *********************************************** שאלה: "מה משותף למרוקאי ולחצ´קון?" תשובה: "מפוצצים אחד, באים עוד עשר..." *********************************************** מרוקאי אחד הולך למגדת עתידות. המגדת עתידות מספרת לו: "אני רואה שאישתך עומדת למות, והגורם למותה יהיה אלימות פיזית קשה!" מזדרז המרוקאי ושואל אותה: "את יכולה לראות עם אצא זכאי???" *********************************************** שאלה: "למה מרוקאי מתחתן עם מרוקאית?" תשובה: "כדי להשלים 12 שנות לימוד..." *********************************************** שאלה: "מתי מרוקאים שומעים מוסיקה קלאסית ?" תשובה: "בבית הספר, כשהפעמון מצלצל..." *********************************************** שאלה: "אילו חושים יש למרוקאי?" תשובה: "חושילינג וחושרמוטה..." *********************************************** שאלה: "איך מלמדים מרוקאי לשחות?" תשובה: "מהשרשר לגורמט, בתנועות חדות..." *********************************************** *********************************************** בחורה אחת מתייעצת עם הוריה: "אבא, אימא, אני לא יודעת עם מי להתחתן - עם פרסי או עם מרוקאי?" ההורים חושבים לעצמם ומתייעצים בניהם ואז אביה אומר לה: "תתחתני עם מרוקאי!" שואלת הבחורה: "למה דווקא עם המרוקאי ולא עם הפרסי?" האם עונה לה: "כי עדיף למות ממכות מאשר למות מרעב..." *********************************************** שאלה: איך אומרים במרוקאית "התפוח לא נפל רחוק מהעץ" ? תשובה א´ : "זונה בת זונה..." תשובה ב´ : " הגללים לא נופלים רחוק מהחמור ". *********************************************** שאלה: "מה הם 70 הדברים שמרוקאית יודעת לעשות?" תשובה: "69 ומטבוחה..." *********************************************** אישה אחת מספרת לשכנה המרוקאית שלה: "הבן שלי רק בן חמש חודשים וכבר יושב." המרוקאית מסתכלת עליה ושואלת: "יושב על מה?" *********************************************** איש א´: "שמעת מה קרה למרוקאי ההוא כשהודיעו לו שהוא סיים את כיתה ב´?" איש ב´: "כן, שמעתי שהוא נחתך בגילוח..."

למעלה