חייבת עזרה...

red panda

New member
חייבת עזרה...../images/Emo4.gif

בסוף חודש מאי הופנתי מהלשכה לעבודה בניקיון ואמרתי שאני אלרגית לחומרי ניקוי הבאתי את כול המסמכים שדרושים עברתי וועדה רפואית ואישרו לי את המגבלות בעבודה הזאת בערך לפני חודש וחצי ועדיין לא קיבלתי את כספי חזרה!!! כסף שמגיע לי
אני מתקשרת למוקד או שתפוס או שהם "עסוקים" אומרים שיחזרו אליי ולא חוזרים כשסוף סוף השגתי אותם הם אמרו שיבדקו ויחזרו אלי ועדיין לא חזרו... והיום אני מקבלת מעטפה ענקית מביטוח לאומי שבתוכה רשום בה: התקבל עבורך דיווח משירות התעסוקה על התייצבות מלאה בחודש ספטמבר אם הנך מעוניינת שנבדוק מחדש את זכאותך לגמלה עלייך להגיש תביעה חוזרת לגמלה אשר תבדוק מחדש הגשתה לפי חוק והנהלים . מה זה אמרו להיות???! למה אני צריכה שוב להגיש? זה בעצם תנאי לזה שהם יביאו לי את הכסף?? מכיוון שלביטוח לאומי אין תשובות חשבתי שאולי מישהו מכם עבר כזה דבר ויכול להסביר לי את העיניין הזה אז אני מקווה שמישהו פה יודע מה לעשות כי אני ממש לא...

הטוב ביותר לגשת לסניף המל"ל ולברר את הבעיה

הלא אמורה להיות סיבה לבקשה החוזרת להגיש תביעה מחדש.בהצלחה חיים.

red panda

New member
כן אני באמת אגש אליהם

זה ממש מתסכל כול העיניין.. הביטוח לאומי האלא ברגע שחייבים להם כסף הם ישר יקחו אותו ואם לא תשלם להם אז חבל לך על הזמן.. אבל ברגע שהם חייבים כסף! לא.. הם יהרסו את הבריאות לבן אדם לפני שיחזירו לו אגורה... אם בכלל....

למעלה