חייבת לשתף

suzanah

New member
חייבת לשתף

מי אם לא אתם תהיו שותפים ושמחים אמיתיים (בנוסף לקרובים אליי). אתמול הופעתי בטקס "ברוכים הבאים" של המכביה. הטקס הלא פורמלי הראשון שלפני הפתיחה היום. הופעתי על אחת משלושת במות ההפעלה + הפעלת הקהל ולאחר מכן התכנסו כל 7000 האורחים (ספורטאים, מלווים, ח"כים, סלב טלוויזיות ועוד) למסיבת ריקודים אחת גדולה בהנחיית נועם גילאור ו... הופעתי על הבמה עם שני מסכי ענק בשני ריקודים ספונטניים. לאחר מכן דנה אינטרנשיונל הופיעה במלוא הדרה ובשלב מסוים העלתה אותי על הבמה לצידה והצטרפו גם הלהקה בסטודיו שאני עובדת איתם. מציאות או חלום ? מציאות!!! אעביר תמונות בהקדם. מי יודע אולי גם ישדרו קטעים במשך השבוע. פחדתי, התרגשתי אבל ברגע שעליתי על הבמה שכחתי מהכל והחיבור לריקוד ולחלום הילדות שלי היה עוצמתי וחוויתי. עשיתי את זה ואני באמת שמחה בעיקר בשבילי שהנה אני יכולה והכל אפשרי. תודה לכם שאתם כאן.

באלאדיה

New member
../images/Emo124.gif לו לו לו לו לו לו ../images/Emo124.gif

יואו!!!!!!!!!!!!!!! איזה יופי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! איך לא ידענו, איך לא שמענו, אני מה זה מקווה שישדרו את זה, אני שמחה וגאה - כנראה שהשבוע זה שבוע הגאווה שלנו ואפילו לא ידענו
נשיקות סוזנה'לה

רובידה

New member
כפרה עליך

איזה כיף, איזו חויה!!! שיהיו לך עוד הרבה פסגות בקרירה, למרות שעם פסגה כזו קשה להתחרות. אבל- תמונות, תמונות, אני מתה מסקרנות נשיקות וחיבוקים

jadi5

New member
סוזנההההההההההההההההההה

נשמה יקרה..... ככה בשקט.... לא אמרת כלום ביום שישי....... כל הכבוד על הצניעות והענוה. א. שמחה בשבילך, את גדולה ותותחית ומגיעה לך - הרזון, ההופעה...... יישר כח. מחכה לתמונות....

למעלה