חייבת לשתף אותכם...

Me 4eVer

New member
ספויילר להיסטוריה..../images/Emo6.gif

את ילדה חולה.

AGNET SHESH

New member
ב-א-מ-ת-??

אני בשוקקקקקקקק!!! אמרו לי שהיא מוכרת פרחים... היא כנראה מוכרת פרחים מסוג אחר
איךךך??? עבדו עלי!! מי האחראי למחדל הזה???

coolit

New member
../images/Emo3.gif

יש פרק אחד בפריינדס על חג ההודיה.. אז הם חוזרים שנים אחורה.. ו..מוניקה נראה לי? או רייצ'ל. אני ב'מת לוזוכרת, מכיוון שלוראיתי את הפרק הזה בעצמי. P: אז כשהיא היתה ילדה היא קראה לבתולים פרח, ו"אני לא נותנת את הפרח שלי לכל אחד", והנה. P: -- אני הכרתי את רחב מקלטת טייפ על משו כמו סיפורי התנ"ך.. P: ואז הם אומרים שהיה לה פונדק (המממ יכול להיות ב'מת שהיא היתה פונדקאית). וכשלימדו אותי את זה בכיתה ג' לא ממש שמתי לב למילים, הרי ידעתי את הסיפור מהקלטת. P: ככה שלוהקדשתי לזה אפ'פם תשומת לב, לוזכרתי שכתוב שם זונה, עד שאנשים בפורומים הסבו את תשומת לבי. P: -- יש לי תמונות מהמפגש בעזריאלי, ונשפכתי פה מעצמי: P: *אני כל הזמן מעוכה או פותחת את הפה בצורה מוזרה *יש כמה תמונות שבהן כיסיתי את העדשה עם היד *התמונות האמנותיות של המשולשים לויצאו משו וזה נורא מישעשע. P:

חחחח פרחים../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif../images/Emo39.gif

איזה מורה יצירתית
איך היא מצפ שתקנו את זה
זונה-מזון נשמע הגיוני, זונה-פרחים לא כל כך...

Moreiro

New member
../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif ../images/Emo121.gif

לא
רגע
תני לי לעכל

HaMsTeR

New member
קודם כל- זה היה בכיתה ד'!../images/Emo118.gif

לא ב', ד'! (ותסמכו עלי, זה לא היה כזה מזמן
) ואחרי שקראנו את זה, המחנכת שלי פשוט אמרה לנו שאין מה להגיד שרחב הייתה מוכרת מזון, כי ברור לכולם מה היא היתה ובלה בלה בלה... ואז התפתח דיון עירני מאוד. משום מה. אבל אני דווקא זוכרת את זה כשיעור ממש טוב.

h p g i r l

New member
נכון, בד'..../images/Emo82.gif

והמורה הקריא משהו ואז הם פגשו את רחב מוכרת מזון, תבדקו מה הפירוש של זה בפירושים, זה זונה (משהו כזה) ואז צחרו ובלה בלה...

Kryptonite

New member
אנחנו ידענו שמהתחלה../images/Emo168.gif

שהיא זונה. כולם ידעו את זה.

למעלה