חייבת לשאול אתכן משהו מקווה שלא

לא הגזמת. זו אחת החרדות הגדולות שלי

במיוחד אני מתחלחלת מהמחשבה שאבא שלי, שיש לו שפם כמו של עמיר פרץ והוא גם מעשן כמו קטר, יגיע לבית החולים אחרי הלידה וירצה להחזיק את הקטנה ולנשק אותה. ארבע בעיות: לנשק???
עם כל החיידקים של השפם?
עם כל הריח של העישון?
ומה אם קודם הוא אכל פלאפל (וסביר שזה יקרה) ונדבקה מלא טחינה בשפם בנוסף לחיידקים שלו?
ובעיה אחרונה - הוא מחבק נורא חזק! נכון, זה בגלל שהלב שלו נורא רחב והוא באמת מקסים, אבל אפילו אני, עד היום, בכל מפגש, צריכה להתחנן שירפה קצת את החיבוק כי אני נחנקת. יש לו ממש חיבוק דוב
ואני רואה שכיום הוא מוחץ את כל האחיינים שלי, אמנם בהמון אהבה אבל בלי טיפת רגישות (רבאק - אתה מחבק פופצ'יק גוזל עדין!!!). זה נשמע אולי דבילי, אבל אני ממש לא יודעת מה לעשות! מצד אחד - אני בטוחה שאין אין אין מצב שאני נותנת לזה לקרות
. מצד שני - אני בטוחה שזה יפתח מלחמת עולם שלישית, ברגע שאני אגיד בבית החולים: לא להחזיק ולא לנשק (וזה יקרה!).

חיבוקי דוב...

(ליתר אני לא יכולה להתייחס
) אבא שלי הוא אדם גדול פיזית. אמא שלי מספרת שכשאני נולדתי (ואני הבכורה במשפחתנו) אבי פחד בהתחלה להחזיק אותי ואמר שהוא פוחד "לשבור" אותי. אבל מרגע שהוא הרים אותי הוא היה עדין כ"כ. בקיצור - לאותם אנשים שיש להם חיבוק שנובע מהלב יש כנראה יכולת להיות עדינים ומלאי קסם, על אף שמהצד זה אולי לא נראה ככה!

mama25

New member
מזדהה לחלוטין

יוצא לי לחשוב על זה המון, לפי הנוהג אצלנו עושים ברית המונית עם כל הדודים והחברים, ואני פשוט לא מסוגלת לחשוב על כל הדודות של בעלי
נוגעות ומנשקות את היצור המסכן שלי... ולפי מה שראיתי בבריתות האחרונות של המשפחה זה מה שהולך לקרות, אני ממש פוחדת שאני יהיה חלשה וכל מה שאני יצטרך לעשות זה לצרוח על כולם שיעזבו אותו בשקט, אולי אני מגזימה אבל זה פשוט מגעיל אותי! אגב, גם אחותו הקטנה של בעלי שאני פשוט לא סובלת אותה, לא יודעת איך אני יסתדר עם זה שהיא בטח תידבק לילד כאילו שזה רכושה הפרטי(זה מה שהיא עושה לכל האחיינים) אבל היא כבר מכירה אותי אז נקווה שהיא תפחד להתעסק איתי יותר מדי...

bananacream

New member
לא הגזמת - תגדלי אותה כפי שאתם

מאמינים , מי שיעלב בעיה שלו.(מי שרוצה להעלב תמיד ימצא סיבות לכך) אני מכריחה (למי שאני מרשה לגעת- ברור שלא לכולם) לשטוף ידיים ולשים חיתול טטרה על הכתף. הילד שלי לא כדור ולכן לא יעבור מיד ליד. אני לא מתביישת לשאול לפני שמבקרים אותי אם משהו מצונן או חולה. אין סיכוי שמשהו יעשן או ידבר בסלולרי לידם. (בטח ובטח שגם אני) אני שלמה עם זה שכל מה שאני דורשת מאחרים אני דורשת גם מעצמי, ואין סיכוי שאני גם ארגיש לא נח בעניין "הדרישות" שלי.

יש לי כמה דיעות בעניין הזה ,

נכון תינוקת בת יומה שכולם יגעו בה לא הכי נראה לי.........במיוחד אלו שמעשנים, אני למזלי בקטע הזה חוץ מהימים בבית החולים ואולי כמה ימים ראשונים בבית לא יהיו המון מסביבה . קודם כל אני אבקש ממי שמעשן, וממי שחולה לא לגעת בתינוקת, בכלל מי שחולה לא להגיע לבקר אותי אפילו ולא אני לא אעלב, ומי שמעשן לרחוץ יידים, ובכלל אפאחד לא מנשק אותה בפנים,............ ומי שרוצה להרים אותה אחרי שהוא יקבל אישור ממני, יצטרך להרים אותה על חיתול בד ולא גוף לגוף. דבר שני אני אנסה למנוע כמה שיותר מגע.............. נראה איך. אבל למזלי אצלנו כולם גדולים ואני מאמינה שהם יעשו שיקולים לבד בלי שאני אצטרך להתערב.

למעלה