חייבת לפרגן בפומבי!!!

חייבת לפרגן בפומבי!!!

מיכל, זה במיוחד בשבילך!! את עושה כאן יופי של עבודה ואני נפעמת כל פעם מחדש כשאני קוראת את הפורום. הרעיון של לפרסם את סיפורי האנורקסיה בגוף ראשון הוא מדהים למרות כל הכאב. את מצליחה ככה גם לפרוק קצת את הכאב של מי שחווה את המחלה ומצד שני מאפשרת לאנשים שמתלבטים אם לצום 3 ימים להבין לאיזה מסלול נוראי הם עלולים להשאב ואיזו מפלצת נוראית מחכה להם שם ואולי תמיד תחכה מעבר לפינה... אני מתרגשת כל פעם מהסיפוריפ הנוראיים ולא מבינה איך אנשים לוקחים להם כרטיס נסיעה לגיהנום. לא מבינה, אבל אני מאוד אוהדת. והאופן שבו את מאפשרת במה לחשוף את הדברים אבל לא כטריגר אלא כאזהרה הוא נפלא במיוחד לכל המרחפות שלא תעזנה אפילו לשאול. יש לי עצה קטנה ואני מקווה שהיא אפשרית. בהודעת המנהלת, צרפי קישור (כחול כזה, בהקלקה) לפחות למאמר על הפרעות האכילה... שלא יתפספס לאיש. שהרי המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו!!! שיהיה לך המון בהצלחה
נ.ב. שינינו את תאריך מפגש השכנים וזה הולך להיות כמעט מפגש המוני, אז אולי בכל זאת? ותביאי איתך את תותי? וגלית?

../images/Emo7.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo85.gif

הלכתי למכון
ואוש'קה הייתי באה למפגש עם הייתי יודעת בוודעות שיש מישהו שמחזיר אותי קרוב לבית כי לבוא אני יכולה לבוא עם שיר אני הולכת למכון עכשיו נדייבר[=

morfo

New member
סליחה??? את צריכה לרוץ ולא ללכת

פתאום את לא ממהרת ולא מאחרת? מה קרה????אני מתחיל לדאוג

וגם אני! ../images/Emo45.gif

כל הכבוד מיכל!!!
ושלום לכולם גם כן
(ואל תהפכו את זה לשרשור של "היי גוגי! לאן נעלמת?" וכל מיני כאלה, יאללה? אני במסרים למי שמתגעגע
)

tuti f

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

מיכלי יקרה, את כבר יודעת מה אני חושבת על העבודה הנפלאה שאת עושה ומיום ליום זה רק משתפר
כל הכבוד ענקי לחברי הפורום היקרים על הפתיחות המופלאה וסיפורים עוצרי הנשמה אומרים שלא קלה היא הדרך לפעמים אבל מה שעוזר לי לפחות הוא האור בקצה המנהרה ויש שם אור מדהים... וכמו שאומרת החתימה שלי... אם תתחילו להאמין בדברים שאתם לא רואים תתחילו לראות דברים שאתם מאמינים
ותחשבו על זה פעם שיהיה רק טוב לכולם

shanyz

New member
מסכימה מאוד../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

מיכל עושה עבודה מצוייייינת

קליאו2

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gifמסכימה../images/Emo70.gif

נינ'גה עושה עבודה למופת!! תודה נינג'ה!! בברכת קאוובנגה...

אני כל כך מתרגשת ../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

עמדתי נפעמת וצבטתי את עצמי כדי להאמין שאני קוראת את זה ולא חולמת. התמורה שלי זה הפירגון שלכם, עצם העובדה שמעשיי עושים לכם טוב כל כך מספקת אין לכם מושג עד כמה. בשביל זה שווה לי כל כך להשקיע. אני עושה את מעשיי כאן מכל הלב. הפורום הזה הולך איתי גם כשאני לא מול המחשב. בחדר כושר כשאני על הקרוס או על ההליכון אני מהרהרת מה אפשר לעשות ואיך להגיב ומה לשנות (הזמן טס ככה
), וכל כך מציף אותי העונג לראות שמעשיי ומחשבותיי הם לא לחינם. כל התקדמות קטנה של חבר פורום בחיים, כל חיוך שלכם, כל דבר חיובי שקורה למישהו מיד קורה גם לי! תודה! זה לצערי כל מה שאני יכולה לומר, ומגיע לכם הרבה יותר מכך!
אוהבת אוהבת אוהבת
שבת נפלאה לכם לפחות כמו שעשיתם לי
מיכל

behappy

New member
מצטרפת לפרגון!!../images/Emo24.gif../images/Emo23.gif../images/Emo39.gif

מיכל,זו יוזמה ברוכה.בטוחה שזה עזר גם לבנות שסיפרו וגם לכל אלה שיקראו את הסיפורים האלה.אולי אם הייתי קוראת בזמנו כאלה "אזהרות כתובות בדם",כמו שאושר כינתה אותן בחוכמה,לא הייתי נכנסת כלכך עמוק לכל זה. כאחת שגם לה יש סיפור משלה,קראתי והבנתי המון.וגם לי,זה עזר.למרות שהיה לי קשה וכואב מאוד מאוד לקרוא. רוצה לשלוח חיבוקים חמים לכל הבנות שעברו/עוברות את הגיהנום הזה ולהגיד שאפשר.אפשר להיות שם,כלכך קרוב לקבר,ולצאת.וזה תהליך ארוך,ולא קל,והכי חשוב שתאמינו בעצמכן.החיים האמיתיים,הלהרגיש ולחוות באמת,בלי מנגנוני הגנה הרסניים,שווים הכל.ואתן יכולות לחיות.וגם רוצות לחיות,זה בטוח..אפילו כשהכי חולים יש מקום בריא שזועק לחיות.תנו לו לנשום,למקום הזה... שיהיה בוקר נפלא לכולם, ומיכלי-
ענק והמון המון הערכה.. ואולי באמת תבואי?הזזנו את המפגש ל-21..רוצה לראות אותך!
אוהבת המון , שיר

למעלה