חייבת לכתוב
שאני קוראת פה

lital_helmer

New member
חייבת לכתוב ../images/Emo9.gif שאני קוראת פה

כבר כמה חודשים ומכירה חלק מהבנות כאן. לא התחלנו לנסות כי לפי כל התחזיות היינו אמורים לעבור טיפולים ודי משכנו את ההחלטה של צריך להתחיל עם זה. פשוט הייתה לנו בעיה ידועה אצל הגבר (לא בגלל שניסינו אלא פשוט ידענו). לפני יומיים ראיתי את הפסים ונאלמתי דום. איך זה יכול להיות? היינו בטוחים שזה בלתי אפשרי?!?! ועוד מחודש אחד רק בו לא נזהרנו??? (כולם צחקו עלי עד היום בשביל מה את נזהרת ושומרת במילא לא יקרה כלום אז...) כבר יומיים אנחנו הולכים וממלמלים "איך זה קרה?" "לא יכול להיות..." עשיתי את הבדיקה הביתית לפני יומיים ממש בצחוק ובלי שום כוונה רק רציתי לראות את השלילי כדי שארגע ואקבל מחזור ומאז אני בשוק! אז זהו, סיפרתי, הורדתי את זה מעל הלב. אתן לא מכירות אותי אבל נסו להבין את ההרגשה ואת העובדה שאולי לא אצטרך טיפולים, אולי קרה דווקא לנו הנס.
מה שחשבתי שלא יקרה ללא התערבות מאסיבית. אז מה אני עושה עכשיו???

דידיש

New member
נושמת עמוק וממשיכה בהריון מקסים

ועגול!!!!! מזל טוב!!!!!!! תלכי מחר בבוקר לבדיקת דם לדעתי !

מזל טוב ../images/Emo65.gif ../images/Emo95.gif

איזה כיף לשמוע כזה סיפור! שיהיה בשעה טובה והמשך היריון בריא ועגול

מאורי 01

New member
בשעה טובה../images/Emo6.gif

שיהיה לך הריון ארוך ארוך עגול עגול עם המון כייף וציפייה מתוקה .

b a b y 3

New member
מזל טוב ../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo20.gif../images/Emo65.gif

את בטוחה שזה מבעלך???????

חחחחחחחחח סתאאאאם סתאאאאאאאם אל תהרגי אותי זו אני וחוש ההומור הלוקה שלי.....חחחחח (לפחות את עצמי שיעשעתי...) שיהיה לך המון המון מזל טוב והמשך היריון קל בריא וארוך שבסופו תקבלי את הפלא האמיתי (גם אני נכנסתי בחודש שבו הייתי אמורה להתחיל טיפולים באופן טבעי אחרי שנה וחצי של ניסיונות כושלים) ושוב מזל טוב - מקווה שלא לקחת את הבדיחה ברצינות...

Rainbow26

New member
../images/Emo24.gif מזל טוב ליטל...

נראה שאכן הבלתי ייאומן קרה לכן וזה ממש נשמע כמו נס אמיתי!!!! מה שאת צריכה לעשות עכשיו זה להודות לאלוהים על כל הבלאגאן והנסיונות והטיפולים שהוא חסך ממך ועל זה שהוא הגיש לך את ההריון על מגש של כסף- ממש כמו באגדות
מאחלת לך הריון שימשיך נהדר כמו שהתחיל- מלא בבריאות לך, לבוטן, ולבעל... קשת.

avner_e

New member
מזל טוב!!!!

איזה כיף לגלות שלפעמים קורים ניסים!! מתנה מעולה לשנה החדשה!! שיהיה הריון ארוך ובריא!

irenushka

New member
מזל טוב../images/Emo65.gif../images/Emo65.gif../images/Emo57.gif

איזה סיפור יפה ומרגש...

michalae

New member
מזל טוב../images/Emo85.gif

איזה כיף שקיימים עוד ניסים בימינו. אני מאחלת לך המון מזל טוב אושר והריון תקין וכיפי....

maybaby

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo25.gif../images/Emo95.gif

הריון קל ותקיו!!! וההמשך זה בדיקת דם לבטא, תצלצלי לקופ"ח ותקבעי.

lital_helmer

New member
זהו שבטא כבר עשיתי..מרוב לחץ

הלכתי למחרת בבוקר לעשות..יצא לי 158..יש הריון! אמרו לי לחזור ביום שני לעשות שוב ולראות הכפלה. אז עד אז אני יושבת כאן בשוק לגמרי!

איזה יופי. שמחה מאוד בשבילכם.

שיהיה במזל טוב וימשיך תקין ומלא בהפתעות טובות. כנראה שהילד שלכם פשוט רצה כבר לבוא.

למעלה