חייבת להתיעץ איתכם, בבקשה

חייבת להתיעץ איתכם, בבקשה

אני נשואה לגבר גרוש + ילד. הגרושה שלו נשואה עם עוד ילדים. אתמול בעלי היתקרש לבנו ושאל אותו למה הוא לא היתקשר אליו כל השבוע, והילד ענה כי בעלה של הגרושה לא נתן לו. אני רוצה לציין כי כל פעם שבעלי מיתקשר לבנו גרושתו ובעלי מעביר לו את הילד, לא קרה שמנעו ממנו לדבר עם הילד ובקשר להסדרי הראיה, בעלי לוקח את הילד כל שבת שניה וגם עם זה אין כל בעיה. שאלתי היא. האם ניתן לעשות משהו בעניין שהם לא נותנים לילד להיתקשר מהבית (בהנחה שהילד דובר אמת)? ואם אנחנו פונים לעו"ס, מה היא יכולה לעשות? תודה

לקנות לילד פלאפון../images/Emo56.gif

עם שיחה יוצאת אחת
ללמד אותו לחייג לאבא ללמד אותו להטעין את המכשיר ונגמר הסיפור בהצלחה

לא חושבת........

אבל נראה לי מיותר אבל ממש מיותר להכנס למלחמה כזאת בגלל טלפון חבל בכלל לבזבז אנרגיה יצא לכם תוספת של בערך 30-40 ש"ח לסל הקניות ותהיו שקטים ללכת למשפט בשביל טלפון
חבל על הזמן...........

מבחינה משפטית

יש סיכוי יותר מטוב מאאוד שבית המשפט יחביית את האם לאפשר לאב קשר טלפוני עם הבן. אבל עזבי רגע את זה ... עדיף לקנות טוקמן לילד שיתקשר מתי שרוצה וגם ניתן להשיג אותו חופשי

אבל ישששש קשר טלפוני עם הבן

הסברתי, כשבעלי מיתקשר היא אף פעם לא סירבה להעביר לבעלי את הילד, פשוט הילד אומר שהאבא החורג לא נותן לו להיתקשר (לבן) מהבית לאבא.

אז אולי

לדבר עם האמא ולהסביר לה את חשיבות הקשר ואם האמא נתקלת בבעיה בגלל עלות השיחה אז לאפשר לילד לעשות שני צלצולים לסלולר ותחזרו אליו בחזרה

קורין1

New member
כל הכבוד לך, שאיכפת לך מהקשר....

של בן זוגך והילד שלו, זה מראה על האהבה שיש לך אליו, ומראה על איזה סוג של בן אדם את. יש לא מעט נשים שנשואות לגברים גרושים שלהם יש ילדים, והן עושות סיצנות, כמו אישתו של הגרוש שלי.

למעלה