חייבת התנצלות

חייבת התנצלות

גדולה. רותם שוב חולה מאד מאד, אני שוב מיואשת מאד מאד. פעם שלישית של דלקת ריאות מאד קשה בחודשיים האחרונים. ולי שוב בא למות, אפשר בבקשה להפסיק להתעלל בילד הזה????!!!! שוב חמצן, שוב כל המכשירים הוצאו והושמו אחר כבוד ליד המיטה שלו, מחובר בבית לאלף מכשירים, ממש בית-חולים ביתי הקמנו לנו. הפעם נוסף לנו לאוסף המיכשור הרפואי בבית גם מכשיר סקשן. בעזרתו שואבים מחלל הפה ומקנה הנשימה את הנוזלים והליחה. מאד מאד לא סימפטי וקשה לנו מאד לעשות את זה יש לי תחושה שאין לנו עוד הרבה זמן איתו. לא מאמינה שאני בכלל מעלה את זה על דל שפתי. הנשימות שלי כואבות כל-כך, האגרוף מונח על בית החזה ומונע ממני לנשום כמו שצריך. הפחד שוב משתלט. סליחה שאני לא מגיבה, אבל קוראת הכל ומעודכנת. החלמה מהירה מהירה לתמרי, סיון, והתאוששות מהירה לירדן. מקוה מאד שהכל בכל זאת יעבור בשלום על תום סליחה ממי ששכחתי.

אוי דנוש ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

לא יכולה עם מה שכתבת. לא שואלת פה שאלות. אתקשר אלייך תיכף. שולחת לכם המון כוחות ובקשה גדולה שתחזיקו כולכם מעמד.

דנה, המספר שלך נמחק

מזיכרון הפלאפון שלי. טלפנתי ועוד מעט אקבל אותו. אם את רואה ומתאים לך, התקשרי אלי. אני דואגת

דנוש ../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

אני רק יכולה לשלוח לך חיבוק, אני כל כך מכירה את התחושות הנוראיות האלה שאת מתארת כאן אבל רותם כבר הוכיח לא מעט שהוא לוחם קטן והוא יתגבר גם הפעם... אני רוצה להציע לך ואני יודעת שאת לא תאהבי את זה, אבל אולי בכל זאת לפחות בשלב האקוטי של המחלה להביא אותו לבי"ח כי למרות שיש לכם את כל הציוד שיש גם שם אז יש עוד אנשים-רופאים שיוכלו לעזור לכם להשגיח/לטפל/לקבל החלטות, לקחת יחד אתכם אחריות, לחשוב על עוד רעיונות לשיפור המצב שלו... אני יודעת שאת שונאת את זה אבל תחשבו על זה המון כוחות להחלמה מיכל

imma4

New member
דנה יקרה../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

מתפללת לשלומכם תזכרי שרותם כבר עבר דברים איומים והצליח להתגבר מעבר לכל התחזיות! תנסי לנשום קצת, ולהאמין בכוחות שלו ושלכם ליבי איתך

shirar1

New member
דנוש ../images/Emo7.gif

אוף אהובה שלי . האגרוף עוד מהדהד לי בבטן. לא מוכנה בכלל לקבל את זה. זה נשמע כמעט בלתי אפשרי מה שאת מתארת. קשה ובלתי נסבל כל כך. אולי בכל זאת תשקלו הפעם להגיע לבית החולים? אני יודעת שאתם שונאים את זה, אבל תחשבי על היתרון שלהם של ניטור צמוד ומדויק, כולל של הגזים בדם, ועל האפשרות לעשות את הסקשן בטח ביותר קלות ואולי גם יעילות לעומת המכשיר הביתי. ולא רוצה להגיד בכלל אבל גם של הנשמה אם צריך. אוף... הלוואי שיעבור כבר. אוהבת אותך ואותו המון, ודואגת מאד מאד, שירה.

taltamar

New member
דנה../images/Emo7.gif../images/Emo201.gif

קראתי את ההודעה שלך לפני שעתיים ומאז אני לאט מפסיקה לחשוב עלייך ולהתפלל שרותם יתגבר ומהר. אני מתארת לעצמי איזה קושי אדיר היה לכתוב (ולחשוב) מה שכתבת, ואין לי מילים שיכולות לעזור. שולחת המון חיבוקים לחיזוק ומחכה לעדכוניחם אופטימיים. אוהבת תמר.

gaya0207

New member
../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif../images/Emo201.gif

לא יודעת מה לומר מעבר לכך...

שרון123

New member
../images/Emo7.gifאוי ואבוי

דנה, אני כ"כ מאמינה שהוא יצא מזה גם הפעם, הפעם האחרונה בה ניפגשנו והוא רקד מולי עם החיוך המדהים שלו, עומדת לנגד עיני מאז שראיתי את ההודעה שלך. מחזיקה אצבעות, מקווה לטוב, ומאמינה בנסיך הפייטר שלך
מקווה שהכל ישתפר מהר, ושתוכלי לעדכן. אם תירצי לדבר אני ב
בכל שעה. מי יבין אותך יותר ממני
? חיזקו ואימצו

עידכונון ../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

מאז הצהריים לא עלה לרותם שוב החום. אני מקוה ומתפללת שזוהי מגמה טובה, ולא סתם צירוף מקרים. הלוואי שנעבור את הלילה בטוב, ומחר יתחיל יום חדש ואופטימי יותר. מחר חברים מאד טובים שלנו מתחתנים. וביום שיש בצהריים עוד זוג חברים עוד יותר טובים מתחתנים. תגידו, איך אפשר ללכת לחתונה ובאמת לשמוח עם החתן והכלה כשבלב יושב סלע כל-כך גדול?? איך עושים את הניתוק?? יאללה, בואו נעבור צעד צעד. לילה טוב שיהיה לכולם

דנה, הוא יתגבר!

הוא יתגבר! הוא לוחם ידוע! גם לנגד עיני רותם רוקד עם חיוך מלא אור על פניו. הוא יתגבר! מקווה שיעבור לילה רגוע עליו ועליכם. אלפי חיבוקים.

amitre

New member
דנוש יקרה,

רק עכשיו ראיתי. יאווו איזה קשה. מחזיקים לכם אצבעות שרון ועמית

ועוד עידכון

היום רותם כבר היה ממש אחר
קם עם המון אנרגיות וכל רגע שהיה ער השתולל וכל שניה הוריד את משקפי החמצן ואני ולאני רדפנו אחריו. רקד לצלילי "ספר הג'ונגל" עם תום אבני. החלטנו שביום ראשון הוא חוזר לגן ויהי מה. גם אם יהיה עדיין עם חמצן (מה שמאד סביר), נשלח אותו עם בלון חמצן לשם. הוא כל-כך חיכה לתחילת השנה לחזור לגן, הוא כל-כך כבר משתגע בבית, ממש כואב הלב. מה דעתכן??

שרון123

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo45.gifאני בטוחה שתחליטו את ההחלטה

הנכונה, רק אתם יודעים הכי טוב

ישששששששששש../images/Emo47.gif

מאוד שמחה לקרוא ולשמוע שהכל מסתדר בחיי שדאגתי לכם
שבת שלום

mushony

New member
../images/Emo201.gif

דנה, קראתי את ההודעה הראשונה שלך ונבהלתי נורא. הרי היינו אמורים כשתגיע הלאני הפרטית שלנו להגיע אליכם ולפגוש את בנך כדוגמא ומופת, ופתאום, מבהיל כל כך.. ואז המשכתי לקרוא וראיתי את ההמשך שהוא הרבה הרבה יותר אופטימי, ולאחריו עוד יום ועוד עדכון אפילו יותר אופטימי אני ממש נרגשת לראות את מגמת ההתאוששות של הילד הלוחם שלך. הרבה הרבה בריאות וכוחות כל הכבוד לכולכם

למעלה