חייבת בדחיפות את מספר הטלפון של "מבטחים החדשה

kivsa1

New member
חייבת בדחיפות את מספר הטלפון של "מבטחים החדשה

אבל לא את החינמי של 1700. חיפשתי בדפי זהב והיה רק את ההוא וגם מספר תחת הכותרת "מבטחים מוסד לביטוח סוציאלי של העובדים בע"מ"-לא "מבטחים החדשה"-לא יודעת אם זה אותו הדבר. מישהו מכיר מספר טלפון ישיר להתקשרות אליהם-צריכה למסור את המספר לחו"ל וכמובן שאין טעם במענה קולי או פקס-חייבת מספר עם מענה ישיר!

kivsa1

New member
תודה רבה! זה כבר יותר אינפורמטיבי מהאתר שלהם-

כבר ציינתי שהם חא_ות?!? שמת לב שבשום מקום אין טלפון רגיל שמובטח שאיש יושב מאחוריו? טוב-אנסה להתקשר אליהם מחר ולברר.

kivsa1

New member
מה זה המספר הראשון? נראה מוזר... והשני לא

חושבת שרלוונטי לאדם שצריך אותו-כי ההתקשרות אמורה להיעשות מחו"ל. תודה בכל אופן!

yoyo10

New member
יש גם טלפונים של סניפים

פשוט שהתקשר לסניף הרלונטי ולא למוקד הארצי

kivsa1

New member
אז זהו, שניסיתי ואין מספרים למעט אלה עם הכוכב

או הפקסים... או שהאינטרנט שלי דפוק לגמרי ומעלים אינפ'... מנוולים-יודעים יפה מאוד להסתתר כשצריך אותם אבל את הכסף יודעים לקחת...

yoyo10

New member
../images/Emo46.gifאוףףףףףףףףף עם הגופים הבירוקרטים האלה

kivsa1

New member
ובינתיים אני סורקת את האתר שלהם והחא_ות הללו

לא מציינים מספר מעבר ל-1700... אולי עוד אמצא אותו איפשהו באותיות הקטנות!!!

איריסג

New member
תנסי את זה

קודם כל - אני משתתפת בצערך על זה שאת צריכה אותם. חארות זה לא מילה . אני בקרבות אימתניים איתם כבר חודשים ואין גוף ביקום שאני שונאת יותר מהם. ומכיוון שאני בקרובות איומים איתם - יש לי מכתב מהמחלקה המשפטית שלהם - וזה הטלפון שמופיע שם 03-7555891 יש לי תחושה עמומה שזה מספר שיזרוק אותך בדיוק לאותו מוקד שירות לקוחות אימפוטננטי שה 1700 מוביל. אבל שווה לנסות.

kivsa1

New member
תבוא עליך הברכה מותק! את לא יודעת איזה שירות

עשית בשבילי עכשיו! מקווה באמת שהמספר יעלה בחכתו את האדם מאחורי המכונה המשומנת... לשמחתי זה לא בשבילי ולצערי זה בשביל מישהי שמאוד אכפת לי ממנה ואני יודעת שלא מגיע לה להיות במגע הכי זניח עם בירוקרטים שכאלה-אבל כנראה שאין ברירה...

איריסג

New member
כל שנותר עכשיו

הוא להחזיק לה אצבעות שהיא תצליח עם המטומטמים האלה יותר ממה שאני הצלחתי

kivsa1

New member
אני ממש מצטערת בשבילך - מקווה שמה שזה לא

יהיה-שזה לא אבוד עדיין... כל המוסדות האלה אותו הדבר בעיני-לי היה פעם סיפור עם מס הכנסה-כמעט חטפתי התקפת לב במהלך המגעים איתם... ואיכשהו כל מה שקורה שם לוט בערפל - קפקא זה אותיות קידוש לבנה לידם

me too

New member
מבטחים ../images/Emo4.gif

גם אני בחו"ל וגם אני חיפשתי בנרות את הטלפון שלהם. אם לא הסתדרת תני סימן ואני אחפשר לך אותו מחר

kivsa1

New member
מצאתי-התקשרתי אליהם-המון תודה-והנה למי

שצריך-מוקד ארצי: 12226667 לא צריך קידומת עיר אם מתקשרים למספר הזה מחו"ל והם עובדים 5 ימים משמונה עד חמש. המון תודה לכולכם!

למעלה