חייבים להשאיר את משחק המוות

dekel10

New member
כן, אפילו אם צפיתם אותם אפשר לראות

כן, אפילו אם צפיתם אותם אפשר לראות את הקטעים שאנחנו אוהבים כמו שלירון מרביצה לנירו במשחק החיים אני יכול לראות 1000000000000000000000000000000000000000000000000 פעמיים

DIGIPOPOO

New member
אין התבלטות,

הטלנובלה תרד בסופו של דבר. אך במידה וישנו מספר הזמנות גדול וביקוש נבדקת האפשרות לדחייה. הניסון לומר לחברי הפורום להזין "סתם" את הטלנובלה הוא אפסורד היות ומדובר בעשרות אלפי הזמנות.

Coppelia

New member
אוקיי..

אם תחליטו בסופו של דבר להוריד את זה בזמן הקרוב, תודיעו לפחות.. שאני אספיק להקליט את הפרקים שאני הכי אוהב.

porky169

New member
משחק החיים יורד ב13.3

ככה כתוב בטאג ליין של הויאודי המסך הפתיחה

Idan00

New member
יש סיכוי שתעלו אותה עוד פעם בעתיד?

ואת הסדרות האחרות שיורדות?

DIGIPOPOO

New member
בעיקרון,

לרוב סדרות יש הסכם שפשוט נגמר. בקשר ל"משחק החיים" כיוון שמדובר בפקה עבור HOT יתכן ובעתיד היא תחזור, אך לא בזמן הקרוב.

dekel10

New member
משחק החיים פרק 8 תקלה

אבקשכם לעקב את הורדת המשחק החיים בגלל תקלה בפרק 8 ,אני מאוד אוהב ורוצה את לראות את כל כל הפרקים. ואם אתם תודעו מתי יורד טלנולבה בע"מ בתודה דקל

DIGIPOPOO

New member
תשובה

תאריך הורדת "משחק החיים" הינו סופי. התקלה בפרק 8 יודע ותתוקן במהירות האפשרית.

dekel10

New member
תיקון דוגיפון יקר שלי

לדוגפון הוא מטעה אותכם ,עובדה שבגלל שיש הזמנות לטלנובלה בע"מ הם בודקים דחייה הנה ציטוט היות ועדיין ישנו מספר הזמנות גדול יחסית. צוות הנהלת פורום HOT VOD אני מבין אותם את הפורום ,האינטריסים שלכם שהן לא ידעו את השיטה כדי להשאיר תוכניות . דקל

dekel10

New member
משחק החיים תקלה ממשיה והנדסה נמה

אני מאוד מקווה שהתקלות לא יתקנו והכוכב הנולד לא חזר או חזר בחלקו המועט ואחר-כך ירד כליל בגלל המעבר והטכנאים לא עבדו ,כי ידעו כי ממלא זה הולך לרדת??? אז בשביל מה לתקן ??? אז אני מקווה שמחלקת הנדסה תעבוד כמו שתצריך וותקן ושלא שתשב בחיבוק יידים ותחכה שזה ירד בלי פרק 8 .

dekel10

New member
מבקש שמשחק החיים פרק 8 בגלל הטכנים

ביום רביעי וחמישי התקשרתי להתלונן על פרק 8 במשחק החיים ביום חמישי אמרו לי שתוך יומים מחלקת הנדסה , עד יום שני 27/2 בפבואר פרק 8 אין , לא קיים אני מבקש מאוד להשאיר את משחק החיים לארכה של עוד שבוע בגלל שפרק 8 לא תוקן ונראה לי שמחלקת הנדסה מתקנת דברים אחרים, כי זה לא מענין אותה משחק החיים כי זה עוד מעט ירד????

dekel10

New member
לדוגיפון היקר , אז תשלח בקשה לארכה

לדוגפון היקר שלח בקשה לארכת זמן של משחק החיים בגלל תקלה בפרק 8 , אתה יכול לבקש ???? או אפילו לדבר עם הנהלה כי אתה זה שנותן את השירות אז תבקש ארכה עד שפרק 8 יתוקן ותלך בבקשה מייד לאחר קריאת הודעה הזאת לממונים עליך לבקש את משחק החייים לפחות בעוד שבוע .דקל

למעלה