חייבים להשאיר את משחק המוות

dekel10

New member
משחק החיים-חובה להשאיר

אני חושב שכדי מאוד שתשאירו עוד מעט יהיה לכם המון הזמנות למשחק החיים , אני קורה לו שם חיבה משחק המוות , בקרוב מאוד ,אני מבקש שיורדו אותו בפסח ולא בפורים. בתודה דקל

dekel10

New member
../images/Emo206.gif לכל האנשים בפורום-חובה להכנס

המבצע -השארת משחק החיים להזמין כל יום 120 פרקים של משחק חיים כדי שמשחק החיים ישאר, מהיום. דקל

dekel10

New member
חייבים להשאיר את משחק המוות

אני ממש אוהב את משחק החיים , ואוהב לראות את נירית קופל, לירון ויסמין וכולם ,ועוד מעט תראו שיהיה לכם עוד הרבה הזמנות למשחק החיים , אני הולך להזמין את כל הפרקים בקרוב מאוד . אז בבקשה לעקב את ירידתה של משחק החיים עד סוף פסח . בתודה דקל

DIGIPOPOO

New member
בואו לא נגזים,

דבר כזה הוא חסר טעם, יש חיים גם ללא סדרה זו או אחרת.

nadav1232

New member
נצל"ש - שאלה.....

אולי תוכלו לשים בבקשה ב - VOD קליפים של זמרות יפניות כמו הזמרת BoA? (אני יודע שאף אחד כמעט לא מכיר אותה בארץ אבל היא זמרת ממש ממש טובה!!! וגם אם תשימו את הקליפים שלה יכירו אותה...). נדב ^_^

DIGIPOPOO

New member
אמ..

בעיקרון ישנה התמקדות בזמרים פופולרים ישראלים, ובעתיד גם מחו". אני בספק רב אם יעלו קליפים של זמרת זו.

dekel10

New member
משחק החיים

אז לא הבנתי למה את רומז האם יש סיכוי שמשחק החיים ישאר אחרי פורים עם יהיה מבול של הזמנות???!!!!!!!! דקל

DIGIPOPOO

New member
גולשים נכבדים

הרעיון של "כולם להזמין את כל הפרקים כל יום" הינו חסר ערך, ולא לפיו יפלו דברים. מדובר על עשרות, ואף מאות אלפי הזמנות ונתח שיוק. ולא לפי סדרה זו או אחרת יפלו חיים.

talstyle

New member
אוי אלוהים

עכשיו באמת אני יודע שאנחנו בשפל תרבותי בארץ...

DIGIPOPOO

New member
משחק מילים לא מוצלח...

שמעו, הנושא נבדק בקרב קהל הלקוחות. אני מבין את המגמה של להוריד כמה שפחות תכנים. אך אין לכך השפעה בשלב זה.

Idan00

New member
דקל צודק צריך להשאיר את משחק החיים

ראיתי כמעט את כל הסדרות ואף אחד לא השוותה למשחק החיים - אל תורידו עדיין. חוץ זה אחרי שהסדרה תרד יש סיכוי שתעלו אותה שוב בעתיד בעוד שנה שנתיים או משהו?

dekel10

New member
../images/Emo52.gifדוגיפון ,אבל זה לפי הזמנות

אני חושב שלפי הזמנות עובה רציתם להוריד את טלונלבה בע"מ אבל זה מה שכתבתם שאתם מתבלטים היות ועדיין ישנו מספר הזמנות גדול יחסית. צוות הנהלת פורום HOT VOD

איילהג

New member
משחק החיים

צריך להיות סדר מסויים בלי שום קשר למספר המזמינים. אם זה יהיה תלוי במספר המזמינים זה יכול להימשך גם שנה שלמה. טלנובלה בע"מ עלתה ראשונה - היא גם צריכה לרדת ראשונה. אם היו קובעים תקופה מסויימת לכל סדרה, הכל היה מסודר.

למעלה