חיזורים....:)

supercellstorm

New member
חיזורים....:)

כמה זמן חיזורים יכולים להימשך לעזאזל? הדבר המצחיק הוא שיש אהבה- והיא רחוקה- כמה זמן יכולים חיזורים להימשך לדעתכם? מה תקופת החיזורים הגדולה שחוויתם? (אחרי מישהו או מישהו אחריכם)..?

voguemaster

New member
כמה שיותר

מחקרים אומרים גם שתקופת ההתאהבות נגמרת אחרי שנה בערך... אז אני מניח שאחרי כמה חודשים עד שנה כמות החיזורים יורדת בצורה משמעותית. אני לדוגמא ממשיך לחזר אחרי חברה שלי ואנחנו כמעט 7 חודשים ביחד...

חיזורים?

כל הזמן ! ללא הפסק ! למה צריך להפסיק לחזר ? כי המטרה הושגה? חלילה וחס ! לחזר כל הזמן ובאותו הקצב. ואם זה מציק לצד השני או הופך למטרד אז להוריד את הסף של החיזורים ולעשות את זה בתדירות נמוכה יותר.

voguemaster

New member
לאו דווקא כשזה הופך למטרד

לפעמים זה הופך להרגל או דבר שלוקחים כמובן מאליו ולכן צריך גם להוריד במינון או לעשות את זה בהפתעה.

shirazlovemor

New member
../images/Emo45.gif בהחלט

צריך לשמוע על הלהבה בוכרת כ=ל ה=ז=מ=ן וכמובן במינון נכון ולא להפריז כי יותר מדי זה תמיד לא טוב.. זה ייתפס כמשהו מובן מאליו ויהפוך במהרה לשיגרה..

omer73

New member
חיזורים

כמו כל דבר בחיים- צריך איזון, לא קיצוניות בצד היבש, ולא בקיצוניות השנייה, גם גם משהו טוב שלא במידה הופך לשגרה, והופך כבר לדבר יומ-יומי. מה גם שלהפסיק לגמרי עם המחוות והחיזורים אחרי שנכנסים כבר לקשר זה עקום- כאילו מה, אחרי ש-"הושגה המטרה" אפשר לזלזל?

תגובה

זה משתנה ותלוי בקשר, באופי האנשים ובתקופה בחייהם. אני פעם אהבתי כל התיכון נערה והתבישתי להתחיל אתה.

supercellstorm

New member
מעניין מעניין - תודה ...

תקופה די מורטת עצבים מבחינתי כרגע. זה לא שאנחנו בקשר שאפשר להגדיר אותו נורמלי. :)

למעלה