חיוכים....

טלטלA

New member
חיוכים....

אולי אני לא נורמלית... תגידו אתן... הבן שלי בן חודשים (ויום), טרם מחייך.... ממש לפעמים הוא נותן איזה חצי חיוך.. וגם..הוא לא כ"כ מסתכל עלינו, תמיד בוהה במשו, גם שאני מנסה לתפוס את תשומת הלב שלו, באיזה צעצוע או משו..הוא ממשיך לבהות...מוזר?או שלא? ודרך אגב, אתמול הוא התהפך מהבטן לגב...!!!!! חוות דעתכן בבקשה!!!!!!

t i l t u l a

New member
באותה סירה ../images/Emo6.gif

גם בני בן חודשיים ושלושה שבועות , התחיל לחייך בגיל חודשיים (עשה טובה שחייך..) והיום מחייך קצת יותר מיום ליום. אל תתבאסי- הוא עוד יחייך המון.. גם אני לא הבנתי איך כולם מספרים שאצלם התחילו לחייך בגיל חודש או מוקדם יותר- כל אחד וקצב ההתפתחות שלו.

yaf79

New member
שלי בת שלושה חודשים ולא מסתכלת

כשקוראים לה. אל תדאגי זה יגיע הם לא יודעים עדיין לזהות בדיוק מיכן מגיע הקול. שלי חייכה בגיל חודש אבל שלי לא מתהפכת ושלך כן אז את רואה כל דבר בזמנו.

gal1gal

New member
האם היית בטיפת חלב לחיסון

גיל חודשיים? האחות אמורה בנוסף לחיסון לבדוק שעוקב אחרי דברים (כמו מובייל) ולשאול אם מחייך אליכם כבר (כך לפחות היה אצלינו), במידה והייתם ונבדקתם ולא אמרו לכם כלום אז כנראה שהכל תקין. אני יכולה להגיד לך שהבת שלי שנולדה יום אחרי הבן שלך כבר עוקבת במבט והוא מאוד חד, מחייכת ממזמן וכמובן גם אלינו, עכשיו התחילה לצחוק עם קול וזה מזה מצחיק. אבל אבל אבל, היא עדיין לא התהפכה (לא מהבטן לגב ולא מהגב לבטן) כך שכנראה (כפי שנאמר פה כבר הרבה פעמים), כל תינוק מתפתח בקצב אחר ובדברים אחרים מהר יותר ממשנהו. שימשיך להיות רק כייף

t i l t u l a

New member
בטיפת חלב אמרו שהכל בסדר

ואני באמת מאמינה שכל ילד וההתפתחות שלו יהיה בסדר

dolly2

New member
החיוך לא מדאיג אבל המיקוד עלול

להיות בעיתי העובדה שהוא לא ממקד אליכם מבט זה משהו שלא צריך להלחיץ אבל ליתר בטחון תקחי אותו לרופא ילדים (טוב שקיבלת עליו הרבה המלצות) שיראה את זה. במקרה הטוב הוא רק ירגיע אותך וגם זה טוב

גם אני הייתי בהיסטריה

וניסיתי לגרום לו לחייך בכל הצורות. בהתחלה רק אחותי הייתה מצליחה (מה שדי ביאס אותי) אבל לא יכולתי להתחרות בפרצופים שהיא עשתה לו
.היום בכל אופן בן חודשיים וחצי מחייך בלי סוף אפילו עם קולות.הוא גם אובה לבהות,היום מביט בנו יותר,אבל חופשי יש מצבים שמדברים אליו והוא בוהה, בעיקר כשהוא עייף.

למעלה