חיוג רכבות-המשך

מצב
הנושא נעול.

suprman1

New member
חיוג רכבות-המשך

חיוג רכבות-המשך
אשמח לראות תמונות של חיוג רכבות, איך הדבר מתבצע? אביתר/חן בטח למישהו מכם יש תמונות כאלו?!?!?!

suprman1

New member
אביתר/חן/ארז איפה התמונות????

חיוג רכבות-המשך
אשמח לראות תמונות של חיוג רכבות, איך הדבר מתבצע? אביתר/חן בטח למישהו מכם יש תמונות כאלו?!?!?!
לאף אחד אין תמונות של חיוג רכבות????

ארזS

New member
../images/Emo7.gif במחילה ממעלת כבודכם...

לאף אחד אין תמונות של חיוג רכבות????
במחילה ממעלת כבודכם...
מה זה "חיוג רכבות"... רגע... מה אתם צוחקים ? מה יש ? כולם יודעים ? אני לא !!! ואני לא חושב שאני
. . . ובנוגע לתמונות, אז אף פעם לא צילמתי רכבות...

הפיכת כוון הנסיעה....

במחילה ממעלת כבודכם...
מה זה "חיוג רכבות"... רגע... מה אתם צוחקים ? מה יש ? כולם יודעים ? אני לא !!! ואני לא חושב שאני
הפיכת כוון הנסיעה....

suprman1

New member
ארז

במחילה ממעלת כבודכם...
ארז
אני יודע שאתה מעדיף לצלם מטוסים אבל אפשר גם לגוון מידי פעם

מהו חיוג של רכבת

במחילה ממעלת כבודכם...
מהו חיוג של רכבת
'חיוג' של רכבת הוא הפעולה של הפיכת כיוון נסיעתה. כמו שאתם בוודאי מבינים, זה יותר מסובך בדרך כלל מהפיכת כיוון הנסיעה של מכונית. במקרה של קטר וקרונות רגילים, הקטר צריך, בדרך כלל, לעבור לקצהו השני של מערך הקרונות על מנת לנסוע איתו לכיוון ההפוך. את זה עושים בדרך כלל על-ידי הסעתו של הקטר במסילה מקבילה למסילה עליה נמצא מערך הקרונות. במקרה של קרונועים, יש בדרך כלל תא נהג בכל קצה של מערך הרכבת, כך שכל מה שצריך לעבור הוא הנהג עצמו, וכן המפתח שלו... ישנם גם קרונות גרורי קטר שמופעלים כמערכי 'מו-דו' (מושך-דוחף'). במערך כזה, הקרון האחרון, הרחוק ביותר מהקטר, מכיל תא נהג וכן מערכת לבקרה ושליטה מרחוק על פעולת הקטר (בארץ השליטה עוברת דרך כבלי החשמל של הרכבת). גם ברכבת כזאת, כל מה שצריך לעשות בשביל להחליף את כיווון הנסיעה של הרכבת הוא להעביר את נהג הרכבת לקצה השני של מערך הרכבת, ושם הוא משנה את הגדרות המערכת כך שהשליטה עליה תהיה מאותו תא (בקטר או בקרון הניהוג, בהתאמה).

צילום חיוגי רכבות

חיוג רכבות-המשך
צילום חיוגי רכבות
מכיוון שחיוג של רכבת הוא פעולה פיזית (העברת הקטר או הנהג מצד של הרכבת לצידה השני), קשה לתפוס אותו בתמונה בודדת ונייחת, אם כי יש לי באוסף (שבבית, ואני לא שם כרגע) כמה תמונות של שלבים שונים של חיוג רכבת בתחנת נהריה (עוד לפני השיפוץ שלה).

KatarBoBo

New member
חיוג רכבות

צילום חיוגי רכבות
מכיוון שחיוג של רכבת הוא פעולה פיזית (העברת הקטר או הנהג מצד של הרכבת לצידה השני), קשה לתפוס אותו בתמונה בודדת ונייחת, אם כי יש לי באוסף (שבבית, ואני לא שם כרגע) כמה תמונות של שלבים שונים של חיוג רכבת בתחנת נהריה (עוד לפני השיפוץ שלה).
חיוג רכבות
ערב טוב לכל הגולשים!!! יש לי כמה תמונות בקשר לחיוג קטר בתחנת נהריה!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה