חידת תשתיות

מצב
הנושא נעול.

בועז ל

New member
חידת תשתיות

חידת תשתיות
טוב, ששת קוראיי הנאמנים בוודאי מזהים את המקום בעיניים עצומות. השאלה היא: מהיכן צולמה התמונה ואיזה מבנה ספציפי היא מתעדת?

amit1270

New member
זה נראה קל מדי

חידת תשתיות
טוב, ששת קוראיי הנאמנים בוודאי מזהים את המקום בעיניים עצומות. השאלה היא: מהיכן צולמה התמונה ואיזה מבנה ספציפי היא מתעדת?
זה נראה קל מדי

Mister Eli

New member
פיר אחת המעליות בתחנת האומה?

חידת תשתיות
פיר אחת המעליות בתחנת האומה?

בועז ל

New member
ראשית, אתה בסביבה הנכונה. שנית, החנוכייה

פירי החנוכיה בתחנת האומה, לא?
מורכבת משתי זרועות אופקיות שנפרשות מדפנות הפיר העגול ואל קצותיהן מחוברים פירי האוורור האנכיים שמגיעים לרציפים. המבנה שבתמונה אינו חלק מהמערכת המתוארת. נקסט!

amit1270

New member
זה לא החיבור מהחנוכיה למפלס הקרקע?

מורכבת משתי זרועות אופקיות שנפרשות מדפנות הפיר העגול ואל קצותיהן מחוברים פירי האוורור האנכיים שמגיעים לרציפים. המבנה שבתמונה אינו חלק מהמערכת המתוארת. נקסט!
זה לא החיבור מהחנוכיה למפלס הקרקע?

בועז ל

New member
בראבו, או ליתר דיוק: הפתח שנותר ממבנה 21

רגע רגע.... זה לא מבנה 21?
לאחר שנבנו סביבו קירות הפיר האנכי. בתמונה המצורפת סימנתי באדום את הפתח שאליו השתחל ידידנו סרגיי באמצעות הסל המעופף.

ואני עדיין מחפש דרך לטפס למעלה...

לאחר שנבנו סביבו קירות הפיר האנכי. בתמונה המצורפת סימנתי באדום את הפתח שאליו השתחל ידידנו סרגיי באמצעות הסל המעופף.
ואני עדיין מחפש דרך לטפס למעלה...

חסכת לי את המאמץ

רגע רגע, למה זה עגול בעצם?

רגע רגע, למה זה עגול בעצם?
עניין הנדסי כלשהו?

מצב
הנושא נעול.
למעלה