חידת חמיצר - כיוון חדש

חידת חמיצר - כיוון חדש

אולי כל זה בכלל ממש מתחת לאף שלנו כל הזמן: חמש ארבע - זו התוצאה (ערוץ 54 בממיר - הערוץ שמשדר את המונדיאל) נבדל בדקה ה-61 - (שימי לב שאין ערוץ 61. מערוץ 60 הוא עובר ישר ל-62) לדרישת הקהל - (כל הזמן דיברו על כך שרוצים מונדיאל בחינם, כמו בכל העולם) רגע של מחלוקת - (האם לשדר את המונדיאל בערוצים פתוחים או בערוץ "שלם וצפה") התקשורת שותפה להצלחה - (המוני מפורסמים כולל האתר ONE הצטרפו למחאה נגד צ'רלטון שאחראית על העברת השידורים ב"שלם וצפה") בין הנהלות למונדיאל - (הכוונה למחלוקת שישנה בין הנהלות הערוצים השונים לגבי שידורי המונדיאל) עוד כיבוש - (לאחר שלקחו מאיתנו את שידורי הליגה שלנו והעבירו את זה לערות 54 שהוא ב"שלם וצפה", הם שוב משתלטים לנו על החיים ורוצים לגבות גם הפעם כסף מהצופים) השאלה היא: מהם שתי המילים ? "שלם וצפה" ? או אולי זה "צ'רלטון מאנייקים" ? לחמיצר הפתרונים ...

חזי147

New member
אבל המשפט צריך להיות מורכב

חמש אותיות במילה הראשונה ו4 אותיות במילה השניה אם הבנתי נכון אז ככה שזה לא יכול להיות שלם וצפה וגם לא פיני זהבי

michaeler

New member
בקשר לחידות חמיצר.. אני חייב לציין

שמכל החידות שלו שקראתי, שזה לא כל כך מדהים כל החידות האלה. זאת אומרת, לדעתי לפחות, חידה טובה היא חידה שאחרי שאתה רואה את הפתרון אתה אומר "אהה!!! איך לא חשבתי על זה??". אני לדוגמה, כשראיתי את הפתרונות של חידת חמיצר אומר לא יותר מ"מה הקטע שלו..?".

shack27

New member
תנסו "אכלנו אותה "

5 אותיות במילה ראשונה וארבע בשנייה !

שלחת את הפתרון שלם וצפה?

כי חבל שנמשיך לפנטז ולבזבז כסף על הפיתרון אם ניסית ולא חזרו אלייך

פאפיפול

New member
דעתי שלי

יכול להיות שיש בכיוון הזה משהו אבל כל החידות שלו כל חלק בהן וברמזים נותן לא יותר מפרור מהפיתרון כל רמז מוביל לעוד שניים שלושה כיוונים שהם הרמז הממשי חייבים להיכנס עמוק בתוך המישפטים והמילים ולא להתיחס אליהם כמכלול.

bnitribe

New member
../images/Emo6.gifניראה לי חמיצר סובב לך את השכל.

בכל מיקרה אין לחידות חמיצר הגיון. או שמיליוני ישראליפ פשוט טיפשים ולא יודעים לפתור חידות. או שחמיצר ממציא חידות מהתחת לא הגיוניות. הסיבה ה2 הגיונית הרבה יוץר

למעלה